BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 3 tygodni temu - 9 lata 3 tygodni temu #974582 przez studentkaae
hello :)
wpadam pogratulować Anbelli Naszej Synusia :) gratkiiiiiiiiii wielkie Kochana :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Iwonta - wow, kupe lat - witaj :) jaki Kacperek już mężczyzna :) śliczniusi :kiss: :kiss: :kiss:

wpadam z fotą - Mirellka - widzisz jaka zdyscyplinowana jestem??? :lol: :cheer: :cheer: mój gentelman :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

aaa no i rady potrzebuję - czy warto kupić chustę do noszenia małego i jak coś to jaką?? znacie sie Kochane?? myślałam nad tkaną kółkową. miała któraś?? bo mój model tylko na rękach by sie nosił i w ciągu dnia tylko tak zasypia i jest nieodkładalny do łóżeczka/łóżka/gdziekolwiek - czyli jak zaśnie to śpi na mnie.... a moje ręce i kręgosłup już nie wyrabiają... help :S
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974587 przez aggi
doczytałam dopiero dziś.
toooooooo się wkopałam :evil:
Mirella dawaj do mnie z armaty za tamto :blush:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974618 przez Mirella
Studnetka no widzę widzę, dżeczna jesteś, a Igorek, kurcze, taki duży już? Ale że jak, przecież Ty się rozpakowałaś dopiero co??


Aggi, no kurde, takiego masz syna przystojniachę i co? I trzeba Cię wywoływać, żebyś się pochwaliła? nie wstyd Ci?


Chcesz z armaty? To masz profilaktycznie, żebyś się więcej nie zapominała ;) podwójna miała być, prawda?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974622 przez iwonta_kg
Agi śliczny maluszek! Usmiech rozbrajajacy :-D

Studenko juz po chrzcinach jestescie? Slodziak maly :-)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974638 przez MoNiaaa
aggi ale masz przystojniaka w domu :)
studentka Igorek slicznosci :* jak rzeczywiście tak ciężko u was z noszeniem to kup chuste i popróbuj ja miałam taka zwykla elastyczna chyba nie wiem nie znam się kuzynka mi pozyczyla a ze moja Zuzia tez mamusina była to czasem naprawdę się przydala nawet naczynia z nia tak myłam:) ale pociesze cie ze wyrosla z tego :)
chociaż zauwazylam ze odkad poszlam do pracy to jak już z nia jestem to o byle co potrafi wpadac w histerie i rzucac się na podloge chyba chce cala moja uwagę skupic na sobie :( przy nikim innym się tak nei zachowuje

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974656 przez Mała
Witam
Ale zdjęciowo. przystojniaki :)

Anabella gratuluję :) :*


Ja nie wiem doba jakoś się kurczy ciągle. Czy to ja taka nieogarnięta? :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu - 9 lata 3 tygodni temu #974678 przez anoda89
Studentka witam w klubie mam małych terrorystów ;) Mój Wojtek ma 10 miesięcy i dalej lubi mamy rączki ale jest lepiej albo ja już przywykłam. Co do chusty to ja dostałam a Wojtek nie bardzo lubił się w niej nosić a wiązanie na 5 min było męczące więc chusta poszła do pudła. U nas na czerwcówkach dziewczyny mają tule i sobie chwalą bardziej niż chusty bo nie trzeba motać więc dużo szybciej. Igorek boski :kiss:
www.babytula.pl/

To i ja pokarzę mojego dziecia ;) :)




Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu - 9 lata 3 tygodni temu #974762 przez studentkaae
Mirellka - nooo, już prawie 3 miechy za nami - szok jak to leci, sama w to uwierzyć nie mogę :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Iwonta - dzięki, tak, my juz po chrzcinach - 15 marca mieliśmy i to właśnie fotka z tego dnia :)

Moniaaa - nooo, to mnie pocieszyłaś, że chociaz może mu ten etap rączkowy kiedyś... kiedyś przejdzie :) tylko czy mi dysk jakiś do tego czasu nie wypadnie to się okazę. no elastycznej wlkasnie nie chce chusty, bo mój Mały juz za cieżki ponoć do niej i wiosna/lato idzie to się zgrzejemy oboje.. ech, chyba sobie chustę odpuszczę.

Anodka - noo, włąśnie Kochana, na Tulę poluję, tylko, że do tego nosidełka to dzieć już powinien sam siedzieć ,zeby nie narobić krzywdy z kolei jego kręgosłupowi. ale kupie na pewno, a jak się nie sprawdzi to sprzedam, bo schodzą na pniu jak widzę i są mega poszukiwane. hehehe, tylko kiedy on siedzieć będzie.. hmmmmmm.
jałłl, a Twój Wojtus juz jaki duży też :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ejjjj, a może Igi na takiej poduszce klin spać??? bo jak sie już tak o jego kręgosłup martwie to i o to Was zapytam moje doradczynie od wszystkiego :kiss: :kiss: bo ulewa i się czasem dławi własna śliną jak śpi, no i przecie on ze mna w łóżku śpi, to chciałam, żeby mu przy okazji tak jakoś wygodniej było i w ogóle . no niby niemowlaki powinny na płaskim zupełnie spać, ale jakoś tak dziwnie, wygodnie im tak?? no i to ulewanie. ja tam się bojam i wolę, żeby miał główke wyzej. a Wasze jak śpią/spały??? bo że na takiej zwykłej poduszce to wiem, że nie może, bo się może w nią wtulić i udusić, ale tutaj ten problem odpada, bo ona taka sztywnawa jest. nom... to jak? kurcze, ja to problemowa jestem nie... sie mi tak jakoś po ciaży zrobiło. no nie wiem czemu... :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974773 przez aggi
Mirella taaaaaaaak tak wstyd mi haha :silly: dobra z podwójnej już nie musiałaś hahahha :evil: :evil: :evil: :evil:

iwonta Monia dzięki !

Pozdrawiam ! :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974783 przez agnesssa
Studentka Śliczny Igorek :kiss: A co do spania, mój Maks spał w łóżeczku i ja pod materac wkładałam poduszkę żeby było wyżej pod główką ale równie dobrze mogłam właśnie taki klin wstawić, myślę że to dobre rozwiązanie.

Anoda Ale Wojtuś jest uroczy :)

Monia Miałam podobny problem z Maksiem, cały dzień grzeczny a jak mama z pracy wracała to krzyk płacz i generalnie nie fajnie, ale minęło po jakiś czasie :huh:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974804 przez MoNiaaa
stedentka ja pod materacyk wkladalam recznik zwinięty w rulon wlasnie gdyby się zdazylo jakies ulewanie ale poduszka klin chyba tez jest ok

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974813 przez anoda89
Studentka mój Wojtek spał długo na klinie ale możesz włożyć coś pod materac czy pod nogi łóżeczka. Klin nie ma żadnych fałdek więc krzywdy nie narobi a jak się boisz do kup wałeczki albo roluj np. ręcznik. Jeszcze co do chust itp rzeczy to moja rehabilitantka jakoś nie polecała chociaż wiem, że innym dziewczyną bardzo polecały więc to osoba to opinie na godzinkę dziennie nie zaszkodzi. Iguś zacznie siedzieć szybciej niż Ci się wydaje ;)
dino.sklep.pl/nowy/bezpieczne-walki-ty-i-my-p-3002.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974821 przez studentkaae
Dzieki. W lozeczku pod materacyk od strony glowki wlozylam ksiazki i jest delikatny spad tyle ze Igi lozeczka nie uznaje i w nim nie spi. Spi ze mna w lozku. Ale dzis klin wywalilam bo w nocy mi sie z niego zsunal i spal w poprzek.... wrocilam dzis do opcji 2pieluszki tetrowe pod rozek pod glowke :unsure:

Anodka - mowisz, ze to tak szybko bedzie to siadanie??:-) oby :-)

Agnessa :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu - 9 lata 3 tygodni temu #974849 przez Mirella
Studentkaae próbuję ogarnąć co Ty mówisz i nijak mi nie idzie, ja po prostu kładłam Duśkę do spania na boczek i ewentualnie czymś zabezpieczałam żeby się nie przewróciła na plecki, pluszak jakiś albo coś takiego. Na wznak nie kładłam bo się bałam. W ogóle nie wiem co to są te rogale i inne cuda, jak Was czytam to mam wrażenie że z innej epoki jestem :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974871 przez anoda89
Studentka ja bym tu Ci poradziła wałek albo właśnie kocyk czy ręcznik. Co do noszenia to życzę cierpliwości bo wiem, że jest to męczące.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl