BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

9 lata 3 tygodni temu - 9 lata 3 tygodni temu #974916 przez gosiak
Witam:)

Wszystkie dzieciaczki słodkie, i jakie już duże ale ten czas zasuwa :woohoo:

Jeny dobrze Was tak poczytać, ja nawet nie wiedziałam że się poduszki nie daje :huh: no ale ma to sens, no bo przeca faktycznie moglo by się udusić :unsure: dłuuuugie starania mają plusy, można się dużo dowiedzieć;)

Chciała bym Wam już złożyć Wesołych, Zdrowych Świąt spędzonych w gronie najbliższych Wam osób, i oczywiście mokrego dyngusa :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975043 przez Dave
Cisza' wszystki pochloniete swiatecznym szalem:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #975120 przez pani_p
Hejo :-)

Wpadam i ja na chwilkę korzystając z dość spokojnego poranka.

Anabelle gratuluję synka :-) zdrówka dla Was obojga :-)

Studentka ja tak jak Mirella kladlam Zuzie na boczek do spania, raz na jedną, raz na drugą stronę. Do dziś śpi praktycznie na płaskim. Tylko, że ona od początku śpi sama, ale myślę, że w Waszym łóżku tez to można jakoś zorganizować.

My sobie rosniemy, ta ciąża dużo bardziej daje mi w kość niż Z Zuzią. Cały czas jestem słaba, zmęczona, masakra. Poważnie myślę nad l4 bo siedzenie 8h przy kompie mnie wykańcza, jedyny ruch to do kibla mam... A wy jak myślicie?

Zuzanka:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975129 przez Anabelle
ja mam nosidło i chuste ale napisze jak bede miec rece wolne ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #975134 przez Anabelle
My mamy chustę elastyczną Lenny Lamb rozm M oraz nosidło miękkie ergonomiczne Baby Carrier
www.ceneo.pl/1998545
www.bangla.pl/opinie/p38465/boba-inc-nos...czne-boba-carrier-3g

Chusty używam teraz po domu, później chce brać na spacery. Motam na sobie a jak potrzebuje to wkładam Leosia.
Antek porusza sie na nogach a nie w wózku wiec na spacerach bede musiała mieć wolne rece np na placu zabaw czy przy stawach - wtedy bach do chusty.
Moim zdaniem super sprawa bo w łóżeczku mi mały marudzi a w chuście pomarudzi przy wkładaniu, a jak się poruszam chwile to po kilku minutach zasypia. Odkurzałam z nim w chuście jak i robiłam obiad.
Chusta elastyczna teoretycznie do 9 kg, ale ja w okolicach 5/6 msc chce sie przerzucić na nasze nosidło którego używałam przy Antku. Szybko się zapina, no i co ważne - mogę założyć ja, może mąż, bardzo wygodna sprawa. No i wolne ręce.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #975135 przez MoNiaaa
Zuzia cudna a jaka kitka boska :)
Pani jak tylko masz taka możliwość to idz na L4 musisz mieć tez sily dla starszej córci :)

Leo jest przepiekny słodziutki do schrupania buziaki od cioci!!!:*:*:*:*:*♥♥♥ Antos starszy brat super i chyba podobni chłopcy do siebie


WESOLYCH SWIAT DLA WSZYSTKICH :*

http


]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975202 przez Mirella
Dziewuszki, Wesołych Świąt i jajeczek co się w Fasolki zamieniają!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #975269 przez Madeline
Hej dziewczyny ;)
Podczytuje Was od jakiegoś czasu ;) Może pamiętacie mnie, a może nie :( Od grudnia nie biorę juz tabletek anty. Uczę się siebie na nowo. Bo w 2012r zaszłam w ciążę i dużo rzeczy nie pamiętam. Mieliśmy z mężem starać się o następna dzidzie na wiosnę ale chyba plany się przesuną na jesień. Mieszkamy w Danii i tutaj mają zupełnie inne podejście do ciazy niż w pl. Chciałabym też czasami prosić Was o rady i udzielać się na forum. Nie będzie Wam to przeszkadzało?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975271 przez Madeline
Nie wiem czemu, ale tych dwóch zdjęć nie mogę przekręcić :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975272 przez Mirella
Madeleine widzę, że zasady pamiętasz :lol: Nick kojarzę, ale jak przez mgłę, strasznie nas zaniedbałaś :( No ale fotę przystojniaka przyniosłaś to wybaczam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975277 przez gosiak
Witam prawie poświątecznie :lol:

Madeline kojarze nick i Awatarek ;)

Pan Aleksander superowy, i udzielaj się, tu każdy mile widziany :laugh:

Pozostałe dzieciaczki jak zawsze słodkie :kiss:

Nareszcie święta dobiegają końca, wczoraj "zaliczyłam " teściową,..na pól roku spokój :whistle: :P obżarta jestem jak smok.

Vifi jak tam u Ciebie dawno się nie udzielałaś?

Ja wczoraj myślałam że z kościoła wyjdę bo klecha o ivf się wypowiadał, wiecie że niedługo dzieci w sklepie będzie można kupić??? Zaebiście!!!! Niech się pedofilią zboki zajmą, a nie pier...o czymś o czym nie mają pojęcia. Dziwią się że co raz mniej ludzi chodzi do kościoła. A tak myslałam ze pójdę w ten świąteczny dzień do kościółka, pomodlę się do Bozi, wycisze się...nie dało się.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975298 przez Anabelle
gosiak że też sobie ksiądz temat znalazł na świeta.
zawsze najłatwiej mówić o czymś o czym się nie ma zielonego pojęcia i czego się nie doświadczyło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975384 przez Madeline
Gosiak nie przejmuj się. Kiedyś moja babcia (kocham ją, ale jak z nią godzinę spędzę to mam głowę duzaaaa) i ciągle tez lata do kościoła i jest taka swietoje*liwa no i kiedyś zaczęła na temat in vitro ze to grzech i ze nie rozumie takich ludzi, żeby "produkowac dzieci z probowki" i chciała się rozwijać dalej. I ja do niej mówię: " a co by się stało jakbyś się teraz dowiedziała ze Olus jest z tzw. probowki jak ty to mowisz? Nie kochalabys go tak jak teraz lub przestała?" To się na mnie tylko spojrzała i mówi że kochalaby go nadal. No to jej mówię że ostatni raz usłyszałam takie teksty. Bo nie rozumie ludzi ktorzy nie moga miec dzieci. Kocham moja babcie ale czasami nie umiem się już powstrzymać i czegoś jej nie powiedzieć.
Podziękowania: gosiak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975408 przez gosiak
Madeline babci nie ma co się dziwić, bo skora takie głupoty usłyszy w kościele to myśli że na prawdę tak jest. Ludzie o dzieciach z ivf myslą ze są jakimiś dziwolągami czy kosmitami, z bruzdami na czole i jeszcze podobnymi najlepiej do lekarza...a i jeszcze czasem dopytają czy na pewno to są "nasze" dzieci, a może czarne wyjdzie itd. no rozne głupoty się słyszy...
Ja się nie przejmuje, tylko strasznie mnie wkurza że idąc na msze gdzie chce w niej uczestniczyć słuchając słowa Bożego, wyciszyć się, pomodlić to nagle słyszę ze jestem egoistką uprawiającą gwałt sama na sobie :/

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975410 przez Madeline
Gosiak ja dlatego ostatnio nie mam w ogóle ochoty chodzić do kościoła. Jestem osobą wierząca i uczę syna pacierza i chce by też wierzył, ale jak mam iść np do spowiedzi to mnie szlag trafia. Nie dlatego że się boje czy coś takiego, ale miałam znajomego księdza który opowiadał ze jak się księża spotykają to potrafią sobie między sobą opowiadać kto i z jakimi problemami do nich przychodził i co zgrzeszyl. Nikt nie jest idealny ale skoro idę do spowiedzi to chce rozmowy w sekrecie a nie ze później sobie ktoś z tego żartuje. Wiem nie każdy taki ksiądz jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl