BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 9 miesiąc temu #989338 przez gabi28
witajcie to i ja musze pogratulowac Gosi, Gosiu tak sie cieszę,teraz tylko odpoczynek i duża dawka spokoju.

Dave a ja bym chciała zobaczyc dwie kreski VIFI,Gosiaka i Mirelli :)
Podziękowania: gosiak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989339 przez gabi28

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
a to mój mały szkrab,w czwartek kończy roczek.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989343 przez agnesssa
Ann Ale piękne księżniczki :kiss: :kiss:

Gabi Jak czas ucieka, już roczniaka masz, przystojniak :kiss:

Sevilla A Ty kiedy będziesz testować?






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989349 przez aggi
GOSIU gratulacje !!!!!!!!!!!!!!! zdrówka zdrówka zdrówka przede wszystkim i szczęśliwego rozwiązania :kiss: :kiss: :kiss:



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989353 przez MoNiaaa
pokazaly ie krechy i od razu gwarno :) super
no jeszcze Vifi i gosiak 3mam i za was dziewczyny kciuki :*
powiem wam ze i mi się tęskni za brzuszkiem ale podjelismy decyzje ze za rok zaczynamy starania:)

no i jakie piękne dzieciaczki się ujawnily dopiero widać jak zcas zapitala dobiero co się rodzily a już same chodza szkraby :) piękne wszystkie i buziaki od cioci :*

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989370 przez Sevilla
Agnesssa ja dopiero za 2 dni, o ile @ mnie nawiedzi, a nawiedzi mnie na pewno, parę tych ciąż miałam za sobą, więc wiem jak mój organizm reaguje na ewentualne zmiany.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989391 przez Mirella
Gabi, ja to już staraczka na emeryturze, czekam na kilka weteranek i dlatego tu z Wami siedzę, ale sama ani sie nie staram ani na wpadkę nie czekam, magiczne 40 przekroczone, po zawodach już.

Lubię jak się mnie boicie, to się przynajmniej na dzieciaki-słodziaki napatrzę. :P A jest na co patrzeć, jest :kiss: :kiss: :kiss:
Podziękowania: aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989398 przez Dave
Gabi - oł je :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: Taki zestaw malin to bym tu chciała widzieć. Ol je :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989423 przez natkka
Dziewczyny - piękne macie maluchy, taka radość z nich płynie :)
Gosia - nasze wątki (luty/marzec) się już pojawiły :D żadna z nas ich zakładać nie musi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989478 przez Gosia 2712
Hejka :)
No prosze jaki tu ruch :P hehe ale mnie to cieszy :D

Dave oj zebys wiedziala :) ja to czekam na dwie kreseczki Gosiaka, Vifi no i Mirellki :D :D

Sevilla to nawet nie wiedzialam ze ty tez bralas acard i clexan :whistle: przerazaja mnie te zastrzyki :blink: po cc je bralam ale tylko 10dni a teraz 9 miesiecy :blink: :dry: masakra :blink:

Missy, dziekuje kochana :)

Ann Dziewczynki sa naprawde slodkie :)

Gabi28 dziekuje :) ale masz przystojniaka malego :)

Aggi Dziekuje :) Maksiu jest przesliczny :D

Mirella co ty gadasz za glupoty :P przeciez ty mloda kobitka jestes jeszcze :D moja kuzynka miesiac temu urodzila a ma 40lat :P

Natkka hehe widzialam wlasnie no i oczywiscie napisalam w marcowkach :D teraz czekam tam na Ciebie :P

Mam nadzieje ze nikogo nie pominelam :whistle: kurcze dzwonilam do mojego lekarza no i kobitka mi powiedziala w rej ze dopiero termin najblizszy jest na 13 lipca :S ej no tyle to ja czekac nie bede :S to jest ponad dwa tyg :S chyba pojade do mojego starego lekarza i powiem zeby mi wypisal recepte i L4 a na druga wizyte pojade do tamtego :whistle:

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Podziękowania: aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989479 przez natkka
Gosia zrób tak jak mówisz, idź do innego lekarza albo jak masz bezpośredni numer do swojego to zadzwoń, jak się dowie, że to ty to na pewno cię wciśnie na wizytę w czwartek. J atak zrobiłam i wizytę miałam na drugi dzień :) Napisze na pewno, ale może dopiero w środę po wizycie. Póki co nawet nie widać było pęcherzyka i to mnie stresuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989481 przez Gosia 2712
Wlasnie nie wiem czy to jest sens w ogole do tamtego dzwonic bo ta w rejestracji mi powiedziala ze ma bardzo duzo pacjentek bo jest pierwszy dzien po urlopie... Napisze jezcze do niego najwyzej esa i zobacze co mi powie... Ja nawet nie bylam u gina ale napisalam :P Nie stresuj sie bedzie dobrze zobaczysz :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989484 przez Sevilla
Gosia, w sumie nie pamiętam czy kiedykolwiek pisałam o tym na forum, ale brałam te leki. Zastrzyki były straszne przez 1 miesiąc, potem się przyzwyczaiłam, a jak się już przyzwyczaiłam, to brzuch był tak napięty i duży, że nie wiedziałam, gdzie mam igłę wbijać. A ty dzwoń do gina, pal licho z wizytą, bo i tak jest za wcześnie, ale niech wypisze receptę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989487 przez Gosia 2712
Sevilla wlasnie to mnie przeraza ze jak bedzie juz brzuch duzy to gdzie ja to wbije :S dobrze ze je mozna brac tez w ramie... Jakos dam rade dla malenstwa wszystko :) napisalam mu esa bo teraz jest i tak w gabinecie wiec tel nie odbierze, zobacze czy mi odp a jak nie to pojade w srode do tamtego drugiego i juz...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #989515 przez Mirella
Gosia skarbie, ale jakbym ja rodziła to by już było 41... Ja wiem, że to się zdarza, ale szczerze mówiąc, przeraziłoby mnie to, urodzić oki, pewnie dałabym radę, ale to jeszcze trzeba wychować, finansować minimum 20 lat, to przestaje być zabawne, a mój mąż tak naprawdę i na Duśkę był za stary... Ale nie zabezpieczamy się, co ma być będzie, jak mawia klasyk.

Ktoś tu był kto się szprycował tak jak Wy, nie Emka czasem? Ja myślę, że dla dziecka matka znajdzie w sobie siłę na wszystko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl