BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 11 miesiąc temu #990155 przez Asik
Dzięki dziewczyny :kiss: ano dzielny jest i to bardzo :)

Kasiek jeśli byłabyś w ciąży to beta na tym etapie ciąży czyli bodajże 7tc to powinna wynosić naprawdę sporo

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #990164 przez natkka
Asik dzielny z niego chłopak :) pewnie ma to po mamie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #990214 przez Madeline
Gosia Jestem z Tobą myślami :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #990225 przez Dave
Asik - Szymek to super bohater. Taki dzielny. Buziaki dla niego :kiss: :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #990304 przez Gosia 2712
Hejka
Wczoraj bylam na wizycie i powiem Wam ze sie zalamalam :(
lekarz zrobil mi usg i fasolka jest w macicy ale powiedzial ze jest mlodsza niz powinna byc :( kazal brac leki i lezec jak najwiecej....
Wychodzi ze jest ok tygodnia mlodsza co raczej jest nie mozliwe bo w tym czasie nie staralismy sie a mojego M plemniki nie zyja raczej 7dni :S Jestem podlamana bo wiem co to moze oznaczac :(

Dziewczyny bete robi sie naczczo? Bo mam zrobic zeby zobaczyc jak przyrasta...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #990306 przez natkka
Gosia po pierwsze nie stresuj się bo to szkodzi fasolce. Po drugie beta to hormon i nie trzeba jej robić na czczo, a po trzecie moja fasolka też jest tydzień młodsza niż wynikałoby to z daty ostatniego możliwego zapłodnienia, fasolka wczoraj dopiero miał 2 mm a powinna mieć już 4mm, ale moja gin mnie uspokaja, że po prostu tak czasem bywa że potrzebuje czasu i jest mega prawdopodobne, że to nadrobi więc nie strachaj tylko dbaj o siebie Gosiu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #990309 przez Gosia 2712
Natkka tylko ze moja fasolka miala ok 0.9 mm i jest na najnizszej granicy normy :(

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #990312 przez natkka
Gosia rozumiem, że się stresujesz, ale tym jej nie pomagasz. Musisz mocno wierzyć i się trochę uspokoić - mówię ci to co mnie mówią wszyscy, banał, ale coś w tym jest :) u mnie pęcherzyka nie było w ogóle widać do 5t4t :) spróbuj się trochę uspokoić, wszyscy tutaj trzymają za ciebie kciuki a ja się za ciebie pomodlę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #990322 przez Sevilla
Gosia kochanie, cud, że na tak wczesnym etapie, w ogóle coś zobaczył. Na tym etapie wszystko jest możliwe, bo to dość niesprecyzowany okres. U mnie do 12 tygodnia lekarz nawet nie patrzył, czy coś się mieści w normie, czy nie. Raz była fasola młodsza, raz starsza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #990326 przez ilona1906
witam
jestem mama 2 coreczek 2008r i 2011r
postanowilismy sie starac o trzecie dzieciatka ,ale od 9 miesiecy nic niewychodzi :(
obecnie jestem w 13 dniu cyklu wiec kolejne starania i oczekiwanie czy sie udalo czy nie.
mam nadzieje ze ten miesiac bedzie szczesliwym miesiacem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #990329 przez Gosia 2712
Dziewczyny sprobuje sie troche uspokoic... ale latwo mi nie jest... zrobie w poniedzialek bete i w srode i zobacze jak przyrasta.... Moze faktycznie poprostu dluzej sie zagniezdzala czy cos (ale z drugiej strony to pewnie test tak wczesnie by mi nie wyszedl....)
A mam takie pytanko bo bety to ja nigdy nie robilam... ja sie robi najlepiej co dwa dni ? czy jak?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #990339 przez MoNiaaa
Gosia wiem ze latwo się tylko mowi ale daj sobie i maluszkowi troszkę czasu i spróbuj zajac myśli czyms innym. u mnie Zuzia tez od samego początku była o tydzień mlodsza co tez mnie martwilo a jednak wszystko dobrze się potoczylo :) 3mam za was kciuki jeszcze mocniej i naprawdę wierze ze się uda :*

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #990343 przez Gosia 2712
Ilona witaj i rozgosc sie :)

Monia sprobuje ale uwierz mi ze jak wczoraj to uslyszalam to od razu czarne mysli mialam.... i one mnie nie opuszczaja... :(

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #990348 przez natkka
Gosia bete najlepieij co dwa dni, więc poniedziałek i środa wydają się dobrym terminem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #990363 przez MoNiaaa
Gosia wierze ci i naprawdę się nie dziwie tyle przeszlas ze cieszko pewnie uwierzyć w szczęście ale z tego co slysze to często się zdarza ze groszek jest młodszy a później rozwija się prawidłowo odpoczywaj dużo zrob bete jak gin zalecil i obserwoj :*

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2026 ZapytajPolozna.pl