BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 9 miesiąc temu #993410 przez MoNiaaa
Vifi kciuki zacisniete !!!!

Ingrid super ze już macie najgorsze za sobą jednak dzieci latwiej wszytsko znosza niż przewidujemy :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993494 przez Sevilla
Gosia wszystko okaz twoja beta. Beta w późniejszym okresie, kiedy liczona jest już w tysiącach, ma prawo nie podwajać się w tym tempie. Wiele lekarzy mówi, ze nie powinno się badać poziomu bety, bo zawsze da nie miarodajny wynik i tylko się kobiety stresują. Wara mi już od badań. Przyrasta pięknie i jak to się mówi u mnie w pracy LWD - luz w dupie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993495 przez anoda89
Vifi zaciskamy kciuki :kiss:

Ingrid ufff...super, że wszystko poszło gładko :) Ucałuj zucha :kiss:

Gosia Sevilla dobrze piszę wara od badań i zakaz korzystania usług wujka google do marca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993941 przez Sevilla
Dziewczęta mam mały problem, w sobotę szwagier będzie wyprawiał 40 - stkę, a będzie to dwa dni przed okresem (jakiś krótki cykl mi się trafił w tym miesiącu), zastanawiam się, czy w piątek w razie czego iść na betę - wyjdzie? czy w sobotę rano robić test - za każdym razem dwa dni przed spodziewanym terminem @ mi już wychodził. Tu wchodzi w grę pić albo nie pić. Żadna wymówka oprócz ciąży nie wchodzi w grę, bo mieszkamy na przeciwko siebie, więc nawet nie będę się w stanie wykręcić się, tym, że jestem kierowcą ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993955 przez Gosia 2712
Sevilla wydaje mi sie ze beta juz powinna wyjsc wiec mozesz dla pewnosci zrobic a w sobote test dla drugiej pewnosci :) przynajmniej bedziesz wiedziec na czym stoisz :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994224 przez anoda89
Sevilla nie znam się na barach ale chyba powinna wyjść. Zawsze możesz powiedzieć, że bierzesz leki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994479 przez gosiak
Ingrid ciesze się że wszystko poszło ok i mały zuch tak szybo dochodzi do siebie;)

Gosia po łapach powinnas za te bety dostać, maluch grzecznie rośnie i tak będzie do rozwiązania :)

Agnessko chyba pomyliłaś mnie z vifi z tymi mrozaczkami, mi się ani jeden nie został z pierwszego podejścia:( za niecałe dwa tyg, mam wizyte i będę wiedziała co dalej;)

Pozdrawiam

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994579 przez Gosia 2712
Hejka :)
Gdzie was wszystkie wywialo? Co ????

Sorrka troche wam pomarudze bo zrobilam kolejna bete ALE kazal mi ja robic lekarz wiec grzecznie slucham zalecen :P i ostatio byla (w srode tydzien temu ) 57357,8 a wczoraj po tygodniu 115462,3 niby urosla ale troche wolno... wiem ze ona teraz wolniej rosnie i chyba najwazniejsze ze urosla i nie spadla?

Gosiaku moglabys tu czesciej zagladac :P to odliczamy czas do wizyty :) i kciukasy zaciskam :)

Sevilla co tam u ciebie? to jutro robisz bete?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994586 przez anoda89
Gosia dla mnie bez sensu to robienie bety bo teraz wolniej rośnie i lepiej zrobić usg żeby ocenić rozwój maluszka ale jak lekarz kazał to może ja się mylę. Jak mieści się w normie to luz :)

Gosiak czekamy na wieści z wizyty i zaglądaj częściej babo :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994591 przez Gosia 2712
Anoda wydaje mi sie ze on poprostu kazal ja robic czy przyrasta i czy nie spada bo wiadomo ze jakby cos sie dzialo to by spadla... moze tak dla pewnosci tylko... bo w tydzien raczej gdyby spadla to dosyc duzo... nie wiem nie znam sie ... no nic poczekam do poniedzialku bo mam wizyte i mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze ...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994595 przez Sevilla
Gosia, chyba nie chce sobie zwalić humoru negatywną betą, poczekam na dzień @. Zawsze mogę się wykręcić, że biorę antybiotyk. Tak czuję wewnętrznie, że się nie udało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994602 przez gosiak
Gosia obiecuję ze w miare możliwości bedę się udzielać;) ostatnio zaglądałam z doskoku bo remont mamy i w sumie jeszcze kuńca nie widać :sick: a jeszcze stresowałam się tym że ivf stał pod znakiem zapytania w klinice straszyli że może program do końca nawet nie potrwa jak te pisiory namieszają, ważne ze Prezydent podpisał ustawę, teraz tylko się modlić by w październiku ta chołota do koryta sie nie dopchała bo trza będzie pakować walizki i spindalać:/

Co do Twojej bety ważne że rosnie kochana;) jakby cos sie działo to by spadała, a jak się w ogole Gosiu czujesz?

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994604 przez Gosia 2712
Gosiaku mam nadzieje ze bedziesz tu zagladac czesto :) wspolczuje remontow :S to chyba najgorsze co moze byc :S sama przez to przechodzilam :S hehe masakra :S Dobrze ze ten pajac podpisal ta ustawe i mam nadzieje ze teraz nie bedzie tyle problemow z tym i wiecej par bedzie z tego moglo korzystac... A powiem Ci ze dobrze sie czuje... nie mam zadnych objawow jedyne co to czasmi dziwny smak w ustach i pelniejsze piersi... W poniedzialek mam wizyte i juz sie nie moge doczekac :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994896 przez Sysiasia44
Cześć mogę się dołączyć? Jestem tu nowa.. Mam już córeczkę z lipca 2014 roku.. Z mężem Chcielibyśmy drugiego bobaska.. Nie zabezpieczamy sie, ale starania na poważnie chcemy zacząć od listopada.. Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994906 przez Mirella
Sysiasia44 witaj i rozgość się :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl