BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 8 miesiąc temu #994989 przez Gosia 2712
Hejka :)

Sysiasia44 witaj :) No nareszcie ktos nowy hehe :P

Sevilla co tam u ciebie? robilas test lub bete?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995005 przez Sysiasia44
Hej strasznie cichutko tu ;) Dziękuje za miłe przywitanie :)
Kiedyś pisałam na mamazone i chyba usunęli to forum.. czy może któraś coś o tym wie?
Ja marze o następnym bobasku Chociaż mam bobaska w domu.. :) Ale to chyba ten czas na macierzyństwo jak mi się tak chce hi hi ;)
Czy któraś z Was ma Bobaski rok po roku albo troszkę dalej? Jak ciaza i czas połogu przy dwóch bobas kach? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995009 przez Gosia 2712
Sysiasia ostatnio troche tu ucichlo a w weekend to juz nie mowie :P Ja nie mam dzieci wiec sie nie wypowiem ale dziewczyny na pewno sie wypowiedza :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995064 przez Sevilla
Gosiu robiłam test dzisiaj, ale tak jak myślałam negatywny o ile można polegać na testach z allegro. Więc kolejny miesiąc starań przede mną i moim mężem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995077 przez MoNiaaa
sevilla 3majs ie kochana ale pamietak ze do poki @ nie przyjdzie jest jeszcze szansa.
Sysiasia witaj u nas rzeczywiście znowu pustki się zrobily na watku ja się w sumie nie staram ale zaglądam z sentymentu :)
a z dwojka dzieci na pewno jest więcej pracy ale dużo zależy od charakteru pociech sa dzieci które nie potrzebują tyle uwagi i potrafią się same ladnie bawic a sa takie ze na krok od amy nie odejda. chyba nie ma reuly jaka przerwa wiekowa jest najlepsza.rzycze owocnych starac

gosia dziś gin? mama nadzieje ze pochwalisz się fotka :*

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995089 przez Sysiasia44
Hej :) Nie mam czasu za bardzo Was poczytać. . Ale gratulacje dla tych którym już się udało :* Dziękuję za odp ;) Mija córcia rzeczywiście jest dzieckiem bardzo przywiązany do mnie. Pewnie dlatego ze pierwsze pół roku życia spędziła praktycznie tylko ze mną. Mąż przyjeżdżał tylko na weekend :/ Takie życie, taka robota eh :/
My mamy dziś druga rocznicę ślubu :) PPozdrowionka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995101 przez Sevilla
Monia ja się nie łudzę, robiłam test o czułości 10, więc już powinno coś pokazać. Nie załamuje się, może ostatnio dużo stresów było, co pewnie też ma wpływ. Na całe szczęście, dziś otrzymałam pozytywne wiadomości, więc może brak stresu wkońcu zdziała cuda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995119 przez anoda89
Sevilla trzymamy dalej kciuki :) Odstresujesz się i groch się pojawi :) :)

Gosia jak tam wizyta? Czekamy na wieści.

Sysiasia44 fajnie, że tu zagościłaś oby nie na długo ;) Powodzenia w staraniach! Posiadam też jedno mega wymagające dziecko więc się nie wypowiem jak jest z dwójką ale dwoje takich jak mój syn to armagedon :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995138 przez Mirella
Ja się nie znam bo mam tylko jedno, ale wychodzę z założenia, że jak się musi to się da radę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995257 przez Gosia 2712
Hejka :)
Wczoraj bylam u gina no i moje malenstwo ma sie dobrze :) serduszko bije jak szalone :) maluch ma cale 1,94cm :) zaczynaja mu sie juz tworzyc raczki i nozki :) Ale jestem szczesliwa :) :woohoo: :silly: Dostalam skierowanie na badania prenatalne i zalozyl mi karte ciazy :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sevilla przykro mi :( ale trzymam caly czas kciuki za nastepny cykl :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Podziękowania: Mała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995308 przez ann-sunshine
Gosia super, bardzo się cieszę że serduszko ładnie puka :-)

Sevijja przykro mi, obyś się doczekała i swojego groszka

Sysia u mnie różnica 2,5 roku, dla mnie idealna, bo starsza już była kumata i rozumiała że mama ma dzidzię w brzuchu i rozumiała że muszę np leżeć (przez miesiąc ciąży), najgorsze było podsadzanie jej do wanny, do wózka, na huśtawkę, zjeżdżalnie, nie dało się tego do końca wyeliminować. Ale już chodziła sama na dłuższe dystanse więc u niej wózek wyeliminowaliśmy na dobre. Za to siostrę bardzo szybko zaakceptowała, zazdrosna była tylko przez pierwszy miesiąc ale tylko trochę. Ale tak jak dziewczyny piszą nie ma reguły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #995331 przez Madeline
Hej dziewuszki :)

Gosia Dzidziuś śliczny. Zawsze trzymam kciuki za Ciebie i czekam w napięciu na wieści :)

Podjęliśmy z mężem decyzję, że po powrocie z urlopu październikowym zaczynamy starania o drugą dzidzie :) W sumie do tego czasu będziemy się jeszcze zabezpieczać gumkami, ale głównie dlatego, że niedługo minie rok jak nie byłam u ginka i nie mam aktualnych żadnych badań. A niestety tutaj ich nie zrobie bo jest tylko jeden lekarz ogolny od wszystkiego, a w pazdzierniku jedziemy do Pl. Choć jakby się przytrafiło teraz to bardzo byśmy się cieszyli :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #995349 przez sylka
Dawno tu nie zaglądałam i widzę, trochę "Znajomych twarzy" nadal się udziela

Gosiu gratuluję

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995359 przez MoNiaaa
gosia piękny dzidziolek buziaki dal was ciesze się razem z Toba ze wszytsko jest Ok nie może być inaczej :)
Madeline powodzenia w starankach a może pokazesz tescik z II krechami wcześniej niż ci się wydaje :)
sylka kope lat!!!!!!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #995360 przez sylka
Monia jak tam dziewczynki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl