BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 9 miesiąc temu #992916 przez MagdaM
Gosia ja słyszałam serduszko od 7tc ale to wszystko zależy jaki sprzęt bo lekarz musi najechał na tą małą pikajaca kropeczke :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992917 przez Gosia 2712
Agnessa dziwne to troche... tez nie wiem od czego to zalezy, wlasnie pamietam ze w tamtych ciazach bylo slychac wczesniej serduszko, a teraz probowal je posluchac i niby bylo cos slychac ale bylo to przeplatane z takim szumem jakby chyba krwi w zylach... Troche mnie to zdziwilo... ale najwazniejsze ze widac jak pikalo :) moze za dwa tyg juz uslysze je glosno i wyraznie :D

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992919 przez Gosia 2712
MagdaM wlasnie on najechal ale slychac bylo taki szum jakby krwi i gdzies w tle takie delikatne pikanie... ale nie mowil ze jest cos nie tak, wrecz przeciwnie byl zadowolony bo sam powiedzial ze po moim pierwszym usg myslal ze nic z tego nie bedzie...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992921 przez Sevilla
Ja w 6t5d słyszałam serduszko. Mi się zdaję, że wszystko zależy od sprzętu. Im lepszej jakości sprzęt, tym łatwiej uchwycić w widełkach przegrody międzykomorowe by miarodajne uchwycić bicie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992940 przez Madeline

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992946 przez MagdaM
Gosiu uwierz lekarzowi :) Mnie w 9tc w szpitalu mówili, że serducha słychać nie będzie, a potem byli zdziwieni, że jednak było je słychać :)
A w 5 i 6tc skreślili praktycznie, tylko moja doktor w Nas wierzyła, okazało się, że maluch tydzień młodszy :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992951 przez Gosia 2712
Dziewczyny troche mnie pocieszylyscie :) heh moze sama zaczynam poprostu doszukiwac sie dziury w calym :whistle: przeciez widzialam malenstwo i serduszko :blush: a to jest najwazniejsze ze jest sedruszko i zarodek tym bardziej ze duzo nadgonil od ostatniej wizyty a to juz jest duzo :) heh ja juz chyba poprostu swiruje na tym punkcie :blush: :blush: :whistle:

MagdaM moj dr tez byl w szoku ze dzidzia tak nadrobila :) myslal wtedy ze jest mlodszy czy cos ale teraz okazalo sie ze jest idealny z om i usg wychodzi termin na 6 marca :)

Sevilla co do sprzetu to jestem raczej pewna ze on ma bardzo dobry...

Madeline oj mam nadzieje ze w koncu doczekam sie takiego Szogunka :) oj wspolczuje kochana bo tez sie troche strachu najadlas... :dry:

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992974 przez Sevilla
To może tylko zależy wszystko od praktyki lekarskiej i podejścia lekarza. Jak wyżej pisałam, trafiłam do szpitala w 5t0d to był sam pęcherzyk, nawet ciałka żółtego nie uwidoczniono i lekarz powiedział, że jest to zgodne z czasem ciąży - ty na podobnym etapie usłyszałaś, że za mały itd., kolejną wizytę miałam w 6t2d - był pęcherzyk i ciałko żółte, zarodka nie uwidoczniono, kartę lekarz mi założył i powiedział, że to dobry znak. 2 dni później poszłam do gina, bo wdała mi się infekacja i już był zarodek z bijącym serduszkiem - nawet jak teraz to wspominam, to mi się łza kręci w oku. Mam fajnego gina, bo płakałam jak bóbr leżąc na fotelu ginekologicznym, a on mi podawał chusteczki mówiąc, że mnie rozumie i mam prawo płakać. Gosiu mam wrażenie, że w Twoim przypadku schody mogą się dopiero zacząć koło 20tc i szczerze z całego serca Ci życzę, by tym razem te schody Cię ominęły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992979 przez Gosia 2712
Sevilla
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992980 przez anoda89
Gosia ja w obu ciąża na początku nie słuchałam serduszka dopiero w 12 tc na usg genetycznym ;) Pikało ok więc po co męczyć małego człeka. Wyluzuj kobieto :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992981 przez Gosia 2712
Anoda postaram sie hehe :silly: :P

ok juz przestaje swirowac :P obiecuje ;) :laugh: :blush: :blush:

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992984 przez Sevilla

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992986 przez MagdaM
Ja nigdy nie miałam karty ciąży przed stwierdzeniem akcji serca. Nawet w 1 ciąży przy akcji serca mi nie założył (inny lekarz), może coś wiedział a tylko nie powiedział...

Gosiu więc widzisz maluch rośnie :) U mnie jest i będzie różnica, bo ja miałam owulkę późno i dzidziek rośnie wg owu ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992993 przez Mirella
MagdaM złamałaś zasady, popraw się bo będę musiała strzelać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993009 przez Panika992
Dziewczyny 29.04 miałam lyzeczkowanie. Poronilam w10tc. Miesiączke dostałam 07.06
Dziś już 38dc, okresu brak, test negatywny. Mam zawroty głowy. Na miesiączke nic się nie zapowiada. cykle mam 30-33 dni. Z czego może wynikać opóźnienie. giną nie mam jak odwiedzić, bo jestem na wczasach. Czy możliwe zaburzenia po zabiegu, pomimo kontroli u lekarza, który stwierdził że jest już ok i jajniki pracują prawidłowo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl