BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 3 miesiąc temu #1017294 przez Martynka__89
Gosiak zaciskam kciuki z całych sił:)) Pozdrawiam.



Moja Kropeczka:(9.02.2015
Podziękowania: gosiak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1017373 przez ona19
Witam wszystkiebmamusie starajace się o dzieciaczka. Jestem mama 4letniego Skarba. Jakis czas temu należałam na tym forum do mamusiek październikowych 2011roku ☺
obecnie staramy sie z mezem o drugiego Skarba.
to nasz drugi cykl starań.
Mam strasznie nieregularne cykle i boję się ze będzie ciężko. Ostatnio mój cykl trwał 33dni. Dziś jest 36dzien okresu brak, a robiłam wczoraj wieczorem i dziś rano test były na obu jasne kreseczki. Nie chce sie nakręcić,bo wcześniej robiłam testy kupione na allegro i wszystkie były negatywne. Poczekam ze dwa dni i znów zatestuje.
Niby jaj jest nawet jasna kreska to oznacza ciaze,ale mam wątpliwości bo moja szyjka jest otwartaaa,a w ciąży powinna sie zamknąć. Co myślicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1017379 przez agnesssa
Gosiak Sama nie wiem kiedy to zleciało, z Maksem mi się ciąża dłużyła, a teraz nie wierzę, że zostało jakieś 5 tygodni :blink:

Gosia Dzięki że pytasz :kiss: Faktycznie mam cholestaze ciążową i się trochę strachu najadłam, bo lekarka mnie nastraszyła że trzeba szybko rozwiązać ciążę bo to jest niebezpieczne dla dziecka. Całę szczęście moje wyniki nie są aż takie złe, dostałam leki, odpowiednia dieta i muszę kontrolować wyniki badań i jest szansa że dotrwam do końca :) A jak Ty się czujesz?

Ona
pochwal się zdjęciem testu, różnie może być, kiedyś też mi wyszedł pozytywny a nie byłam w ciąży :unsure:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1017381 przez ona19
Tak wygląda test...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1017384 przez ona19
Mi z taką kreską słabą wyszedł wczoraj test pod wieczór i dziś rano też na drugim tescie taka sama lekka kreska.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1017410 przez Gosia 2712
Hejka :)
Ona poczekaj moze kilka dni i zrob test jeszcze raz, albo idz na bete i zobacz jak przyrasta? Trzymam kciuki zeby jednak te kreseczki oznaczaly fasolke :)

Agnessa podczytuje Was czasami na styczniowkach dla tego wiedzialam o cholestazie :P dobrze, ze masz w miare szybko ja wykryta i te wyniki nie sa jeszcze takie zle i lekami moze sie je obnizy :) ja ostatnio tez zrobilam sobie na nia badania, ale cale szczescie wyszly dobrze :) chociaz jedno jest ok :P A ja czuje sie dobrze :) maly ma coraz wiecej sily hehe bo jego ruchy juz czasami sa troche bolesna, ale to mnie cieszy, bo wiem ze ma sie dobrze :) w czwartek wizyta to bede wiedziec wiecej :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1017420 przez Sevilla
Ona dla mnie to pozytywny test. I testach z allegro są różne zdania, ode mnie pozytywnych komentarzy o nich nie usłyszysz, gdyż u mnie wychodziły jakieś cienie, a na aptycznych nic. A tu chyba masz test kardioline. A tu kreska druga, jak malowana, jak nie jesteś pewna to idź na betę tak jak piszę Gosia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1017421 przez ona19
Sevilla no wlasnie kreska jest. Ale ja juz wariuje. Kupiłam wczoraj dwa testy kardioline bo z allegro wychodziły ciągle negatywnie,wiec pomyślałam ze coś może z testami nie tak,może jakieś mniej czułe są. Wczoraj zrobiłam jeden i pojawiła się kreską po okoli minucie dziś z porannego moczu znów taka słaba kreska,ale ale jest druga.

Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi. Taki mam właśnie zamiar poczekać kilka dni i powtórzyć test. Oby tylko @ nie przyszła. Znając mnie kupie dziś albo jutro jakiejś innej firmy i zrobię kolejny ☺ na betę nie pójdę bo u mnie laboratorium tyłki w szpitalu a tam sporo znajomych pracuje...pochodzę z małej miejscowości i zaraz by gadali...

Cieszę się ze napisałam na Waszym wątku i dziękuję ze przyjelyscie mnie do siebie ☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1017428 przez agnesssa
Ona dla mnie test jest pozytywny, widać druga kreskę jak nic, ale nie chcę Cię nakręcić. Powtórz test za kilka dni. Trzymam kciuki

Gosia ja robiłam wyniki bo miałam objawy, i całe szczęście że poszłam od razu do lekarza. Drugi trymestr jest super, tez się czulam dobrze. Teraz trochę więcej dolegliwości ale nie jest źle :) Wiem coś o bolesnych kopniakach ;) Marcelina to wierci pięta. Mało śpi, wiecznie się rusza, mój brzuch to na przemian trójkąt, kwadrat itp ;) zwłaszcza jak usłyszy muzykę. Jak tak będzie po.porodzie to będzie wesolo :)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1017430 przez ona19
Dziękuję agnessa zna odp. Też wydaje mi sie ze pozytywny,ale czekam,bo właśnie nie chce się już cieszyć żeby się potem nie rozczarować. Jeśli by się udało to tak jak z synkiem w drugim miesiącu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1017506 przez Mała
Ona spokojnie, 2 miesiące to bardzo mało. My syna w noc poślubną, a córę 8 miesięcy :whistle: Ale ja wyszłam z założenia że jedno mam to czemu nie mam mieć drugiego, tylko pewnie kwestia czasu. Polecam ta metodę. Co innego jak o pierwsze się dziewczyny starają to rozumiem nerwy i rozczarowania, a o kolejne to już nie rozumiem, cieszmy się , że mamy jedno a jak się uda to bedzie kolejne, a pewnie będzie tylko kwestia czasu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1017520 przez Madeline
Hej :)

Melduje, ze na chwile obecna @ nie przylazla i oby tak zostalo :D Cycuchy dalej bola i sa ciezkie, mam bardzo wrazliwe sutki no i wczoraj na jodze troche mi sie w glowie zakrecilo :) Ale poki co z wielkim spokojem do tego podchodze, bo nie mam pewnosci ze ta wredota nie przyjdzie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1017524 przez Wietrzyca
Madeline, a dzisiaj miał być termin @? Bo jak tak, to test możesz dzisiaj /jutro robić. Żebyś się nie zadręczała długim czekaniem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1017526 przez ona19
Madeline ja bym chyba nie wytrzymała i zrobiła test.
Mi się spóźnia okres okoli 3-4dni ciężko mi określić bo mam różnej długości cykle.
testowalam we wtorek i była słaba kreska ale nie cieszę się jeszcze. Dziś lub jutro zatestuje znów,oby była ciemniejsza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1017527 przez Sevilla
Madeline rób testa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl