BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 7 miesiąc temu #1017651 przez Sevilla
Gosia to teraz Twoja ewidentnie kolej. Bo ciąże podobno chodzą parami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1017654 przez gosiak
Sevilla para już jest w ciągu 2 dni hihi:) ale powiem wam wysyp ostatnio :lol: ja mogę kolejną parę rozpocząć a ferri dołączy ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1017656 przez ona19
Madeline gratuluję :) :) super krechy i jakie mocne wyszły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1017657 przez Madeline
Dziękuję dziewczyny :) Jesteście kochane :kiss: ❤ Ale ja nadal nie mogę w to uwierzyć :D Jutro chyba z rana zrobię znowu, żeby (chyba) się upewnić :) Pokazałam mężowi test to aż skakał z radości i od razu mówi ze będzie corunia :D A ja się boję żeby ta wredota nie przylazla :( Bo to byłoby za piękne :(

Gosiak Ferri teraz Wasza parka :kiss: jestem z Wami całym serduchem :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1017658 przez Sevilla
Ona a jak tam u Ciebie, powtarzałaś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1017661 przez Mirella

gosiak napisał: Aaaaaaa :woohoo: Madeline gratulacje, piękne krechy :laugh: :laugh: a brzuch to chyba normalka na początku i w czasie gdy @ miała być, ale jej nie będzie :lol: sierpnióweczka?? :laugh:

Mirella dlatego napisałam że się spodziewalam, tylko nie wiedziałam że tak szybko się za to wezną :blink:
Najbardziej to mnie wkurzają wypowiedzi że in vitro nie leczy, że są ważniejsze wydatki na poważniejsze choroby, i że z podatków szkoda na to kase...a przepraszam bardzo czemu ja mam na cpunów podatki płacić i akoholików co na własne życzenie schodzą na dno? sorry ale tak mnie to denerwuje, od poniedziałku koniec tv, internetów hahah za dużo nerwów i stresów mnie to kosztuje.


Gosiak to Ty telewizję oglądasz?? ło matko i córko! Przecie od tego to tylko nerwicy się można nabawić a i tak niczego się nie dowiesz. A już jak te mądre głowy pseudo ekspertów się zaczną mądrzyć to ocipieć idzie. Jak to oni wszystko wiedzą lepiej i zaraz nas nauczą co mamy myśleć i dlaczego, pfffff. U nas tylko kabarety się ogląda, skoki narciarskie i "Na dobre i na złe". I tyle, od reszty się zmarszczki robią, a dobre kremy na zmarchy strasznie drogie są. A w internecie wcale nie lepiej jest. Róznica taka, że propaganda bardziej zmasowana. a i tak najwięcej prawdy jest na demotach :P

A tak właściwie... In vitro mi nie potrzebne, alkoholiczką ani ćpunką nie jestem, dlaczego ja muszę płacić podatki???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1017663 przez ona19
Sevilla :Tak właśnie przed chwilą zorbiłam, ale miałam tylko ten test z allegro...wyszła słaba kreseczka, zaraz pokaze.... Kurcze chyba 3 testy się nie myliły :) wcześniej robiłam te z allegro, ale każdy negatywny, pewnie za wcześnie robiłam i są mniej czułe, w pon popołudniu zrobiłam test z apteki była kreska druga, we wtorek rano też druga słaba i dziś ten z allegro zrobiony popołudniu... nie dociera to do mnie jeszcze, ale chyba jak kreska słaba to też ciąża, mam rację? :) nie chce się rozczarować.
Cykle mam długie i nieregularne, dziś jest 37dc okresu brak, mam nadzieję, że nie przyjdzie już. :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1017688 przez gosiak
Ona nie z takiego bladziocha mamy tu forumowe dzieci :laugh: gratuluję i spokojnej ciąży ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1017690 przez ona19
Gosiak pocieszyłaś mnie :) ciesze się baaardzo, oby wszystko było dobrze.
Do lekarza pewnie wybiorę się dopiero w przyszłym tygodniu.
Tzrymam teraz kciuki za Ciebie i za resztę dziewczyn, które czekają na dwie kreseczki.

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
jejku na prawdę super
dziękuję dziewczyny za przyjęcie i cieszę się, że dołączyłam do Was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1017706 przez agnesssa
Madeline Piękne krechy :) Gratulcje :kiss: :kiss:

Ona
I Tobie gratuluję :kiss: :kiss:

Cudowne wieści :laugh: :laugh:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1017712 przez MagdaM
Madeline gratulacje!! :kiss: :kiss:
Ona19 dla Ciebie również :kiss: Ty jesteś z Pazdziernikowek 2011 dobrze pamiętam? ;)

O invitro się nie wypowiem, bo mnie potrzepalo porządnie jak się dowiedziałam... Zresztą jak większość cudownych ruchów partii rządzącej :angry:

Za kogo potrzeba, zaciskam ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1017721 przez Wietrzyca
Madeline, cudownie! Gratulacje! :) bardzo się cieszę! Przepiękne kreski. To się już nie stresuj Kochana, nerwy Ci nie są potrzebne, tylko wskakuj z uśmiechem w nowy dzień :) oj, będzie Ci trudno dzisiaj zasnąć :)

Ona, gratuluję :) trzy testy nie mogą się mylić!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1017726 przez Madeline
Dzięki kochane.

Robiłam dziś rano i jestem przerazona! Czy z rana nie powinien test wyjść wyraźniejszy? Ja to widzę i mąż potwierdził, że ta druga kreska dziś jest słabsza :( Wariuje dziewczyny :( Narazie @ brak, ale bardzo się boje ze ta słabsza kreska oznacza spadek hormonów i coś bardzoooo złego :(


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1017727 przez ona19
Magda tak jestem z październikowej 2011. Dodałam suwaczek synka i widzę,ze Ty też masz suwaczek z października ☺

Z moich obliczeń wynika,ze teraz będzie sierpień,albo końcówka lipca. Jeszcze to do mnie nie dotarło.

W załączniku dzisiejszy poranny

Madeline nie martw się na pewno wszystko jest ok. Po prostu może zaszła troszkę inaczej reakcja w teście. Kreseczka jest ☺
Ja mam od poniedziałku w sumie takie same jasne kreski ale mam wielką nadzieję.

Zerknij na mój wczorajszy i dzisiejszy. Ten wczorajszy słabszy ale on w ogóle wyblakly jakiś... Ale to testy z allegro po zlotowce wiec pewnie mają taki urok.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1017731 przez Wietrzyca
Dwie kreski to dwie kreski, i to jest tylko potwierdzenie Twojego wczorajszego testu Madeline :) na pewno nie można się diagnozowac po kolorze paska. Teraz umawiać gina i lec na betę. Pięknie Ci wyszły oba testy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl