BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1017532 przez gosiak
Madeline walnij testa :laugh:

No to teraz lepiej niech te moje groszki się starają z nami zostać bo pisiory juz kase zabrały i z refundacji do 2019 r nici, choć było do przewidzenia, nie sądziłam że w miesiąc ich rządów tak szybko się za to i inne sprawy wezną. Boję się dzisiejszej władzy...ludzie psychiczni dorwali się do koryta i dobrze nie będzie. Boje się że całkowicie zakarzą in vitro w polsce pomijając refundację.

A wczoraj byłam w tesco i zakupiłam już testy o czułości 10mlU/ml :woohoo:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017537 przez ona19
Gosia trzymam kciuki żeby się udało ☺☺☺☺☺
O wycofaniu refundacji na invitro właśnie czytałam dziś. Nie wiedzą już sami za co się wziąć. .. I skąd kasę oszczędzić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1017539 przez Madeline
Wietrzyca dzisiaj powinnam dostac,bo dzis jest 29dc, ale w zeszlym miesiacu dostalam w 30dc. Takze zobaczymy :)

Ona Sevilla dzis nie dam rady zrobic, bo jestem juz w pracy. A jak wroce to bedzie po 15 i mysle ze nawet jak zrobie a bylabym to nie wyjdzie bo nie bedzie z porannego moczu :(

Gosiak kochana moja trzymam kciukasy z calego serca :kiss: Wierze w to, ze sie uda i przed swietami bedziesz sie chwalic pieknymi malinkami :kiss: <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017540 przez Sevilla
Madeline każdy test, który tu pokazałam nie był z porannego moczu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017543 przez Wietrzyca
Madeline, ja robiłam dzień po spodziewanej @ nie z porannego, tylko z wieczornego jak z gór wróciłam i miałam piękne 2 krechy. Na niektórych testach pisza, że po spodziewanej @ poziom hormonów jest na tyle wysoki, że test w większości przypadków wychodzi już nie tylko z porannego :) trzymam kciuki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017578 przez Madeline
Oj, ale mnie nakrecilyscie :)

Ja w domu mam test, ale nie polski tylko stad. Szukalam w zeszlym miesiacu jakie ma stezenie tzn czy 25 czy 10, ale kompletnie nic nie pisze na ten temat. Tylko ze nalezy wykonac najszybciej w dniu spodziewanej @.

Poki co jej nie ma. Ciagnie troche podbrzusze, ale nie boli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017598 przez Mirella

gosiak napisał: Madeline walnij testa :laugh:

No to teraz lepiej niech te moje groszki się starają z nami zostać bo pisiory juz kase zabrały i z refundacji do 2019 r nici, choć było do przewidzenia, nie sądziłam że w miesiąc ich rządów tak szybko się za to i inne sprawy wezną. Boję się dzisiejszej władzy...ludzie psychiczni dorwali się do koryta i dobrze nie będzie. Boje się że całkowicie zakarzą in vitro w polsce pomijając refundację.

A wczoraj byłam w tesco i zakupiłam już testy o czułości 10mlU/ml :woohoo:


Dziwię się, że się dziwicie. PO wygrało wybory bo obiecało in vitro z budżetu, PiS wygrał bo obiecał cofnięcie i jeszcze parę innych rzeczy pod publiczkę, to tak w skrócie. A przedłużenie refundacji zostało podpisane już po wyborach, rzutem na taśmę, dziwne by było jakby nie cofnęli. Polityka moje drogie, polityka.

Dziewczyny nie nakręcajcie Madeline, jakby tfu tfu nie daj co Boże przylazła @ to będzie dwa razy bardziej bolało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1017619 przez Madeline
Aaaaaaa dziewczyny nie wierze :D

Pierwsze zdjecie po minucie





A drugie po upływie 5 minut

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017621 przez Sevilla
No to moje gratulacje!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017624 przez Madeline
Sevilla Nie mogę uwierzyć, że w dniu spodziewanej @ taka gruba wyszła. To jest możliwe?

I w sumie zaczął mnie brzuch boleć :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017627 przez Gosia 2712
Madeline gratuluje kochana :woohoo: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Brzuchem sie nie przejmuj, w 3 pierwszych ciazach takie bolesci okresowe to byl pierwszy objaw ciazy u mnie :D :P brzuch bolal jak na @ a malpa nie przychodzila :D

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017631 przez Mirella
Madeline możliwe jak najbardziej też tak miałam i zobacz, Duśka sześć lat już skończyła ;) łapaj buziale :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017633 przez Sevilla
Jasne, że możliwe, mnie kilka dni przed @ bolało podbrzusze, ale ja już potwierdzone miałam testem, że nie przyjdzie. Do dnia dzisiejszego są takie momenty, że w ten sam sposób mnie boli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017640 przez nati.olsztyn
Madeline Kochana , ogromnie się cieszę!!!!:) Gratulacje!!!;) Hurra!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017649 przez gosiak
Aaaaaaa :woohoo: Madeline gratulacje, piękne krechy :laugh: :laugh: a brzuch to chyba normalka na początku i w czasie gdy @ miała być, ale jej nie będzie :lol: sierpnióweczka?? :laugh:

Mirella dlatego napisałam że się spodziewalam, tylko nie wiedziałam że tak szybko się za to wezną :blink:
Najbardziej to mnie wkurzają wypowiedzi że in vitro nie leczy, że są ważniejsze wydatki na poważniejsze choroby, i że z podatków szkoda na to kase...a przepraszam bardzo czemu ja mam na cpunów podatki płacić i akoholików co na własne życzenie schodzą na dno? sorry ale tak mnie to denerwuje, od poniedziałku koniec tv, internetów hahah za dużo nerwów i stresów mnie to kosztuje.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl