BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 2 miesiąc temu #1027854 przez anoda89
Gosia super!!! Tydzień i już będziecie się z Piotrusiem tulić :kiss: Czekamy na wieści i zdjęcie maleństwa :)
Co do straty maluszków to przykre, że tyle musiało się wydarzyć żeby poznać przyczynę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027861 przez aggi
gosia cudowne wieści !!!!! Piotruś wynagrodzi Ci wszystko zobaczysz :kiss: zaciskamy kciukasy z Maksem żeby grzecznie siedział w brzuszku jeszcze tydzień :-) !!!!! Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027867 przez Ingrid29
Gosiu to za tydzień będziesz miała już Piotrusia -super. Mój Artur w 39 tyg. urodził się z wagą 2860gram także Piotruś spory jest więc będzie dobrze.. Trzymam kciuki za Ciebie i Piotrusia :kiss:
dawno mnie nie było (także fotki dla Cioteczek internetowych wstawiam
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027871 przez Sevilla
Gosiu cudowne wieści. Już nie mogę się doczekać aż ujrzymy wkońcu Piotrusia. Maksior w 39tc urodził się z wagą 2960g, więc Piotruś pewnie dobije do 3100 :) I fakt szkoda, że człowiek musi tyle przejść by w końcu dostać wyjaśnienie. Trzymamy kciuki z Mają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027905 przez Gosia 2712
Anoda o ile ten tydzien jeszcze wytrzymam hehe bo dr mowi, ze tam juz sie wszystko ledwo trzyma wiec moze byc tak, ze wczesniej mnie nawet pokroi :)

Aggi dziekuje :kiss: trzymcie kciuki :P przydadza sie :)

Ingrid wiesz dobrze, ze uwielbiam Arturka :woohoo: :woohoo: ale Ci kawaler rosnie :whistle:

Sevilla Maja? sliczne imie wybraliscie :) A jak tam u was po wizycie?

Co do wagi malego to dr stwierdzil, ze wedlug niego powinien wazyc ok 2800 jak sie urodzi :) wiec nie jest tak zle, nie za duzy nie za maly :) Heh to jest wlasnie najgorsze, ze tyle musialam wycierpiec, zeby w koncu sie dowiedziec, co mi dolega :S Ale najwazniejsze jest to ze znam przyczyne... :(

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Podziękowania: Ingrid29

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1027938 przez gosiak
Gosiu pięknie;) już odliczam dni do zobaczenia fotki piotrusia, najbardziej wyczekanego dzieciaczka forumowego:) ale się cieszę:) przykre że tyle się stało, ale masz mądrego dr który tym razem wiedzial jak Cię poprowadzić i efektem jest zdrowy Piotruś już prawie na świecie❤️ :)

Ja też miałam dziś wizytkę i dobre wieści;) zakwalifikowaliśmy się do trzeciej procedury i jak wszystko dobrze pójdzie to za miesiąc zaczynamy długi protokoł;) zaczynalibyśmy za dzień dwa, ale badania stracily ważność :S no ale najważniejsze, ze mamy zagwarantowaną trzecią stymulację i że do czerwca się uwiniemy;)

Ingrid ale Ci chłopak duży rośnie :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Podziękowania: Asik, Ingrid29, aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027941 przez Ingrid29
Gosiak duży jak nie wiem, w ciągu pół roku 6cm urósł (ma 109cm) Ma prawie 4 lata, a wszyscy mówią, że na 5 wygląda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027942 przez Inna607
Gosia czekamy z niecierpliwosci na wiesci :* i mocno zaciskamy kciuki o szybki porod :)
Aj nie :woohoo: moge sie doczekac kiedy ujrze Twojego przystojniaczka :D buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027963 przez Sevilla
U nas wsio w porządku. Na podstawie pomiarów, kątów, przekątnych, badania serduszka, przepływów, badania narządów profesor powiedział, że malutka nie wykazuje żadnych odchyleń i nieprawidłowości. Oczywiście mówił, że amnio powinnam zrobić, choć z moją przeszłością jest zwiększone ryzyko powikłań i skłaniałby się w stronę testu Harmony lub Nifty, choć dla niego to formalność do potwierdzenia, że z młoda jest zdrowa. A tu fotki


Załączniki:
Podziękowania: Ingrid29

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028023 przez anoda89
Sevilla ufff....jak dobrze, że wszystko ok z małą :) Amnio to formalność. Decydujesz się na nie? Z Wojtkiem też miałam skierowanie ale ostatecznie nie zdecydowałam się, zaufałam intuicji i zdrowemu rozsądkowi i dobrze na tym wyszłam ;)

Ingrid Artutek rośnie wam jak na drożdżach :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028090 przez Sevilla
Anoda dziś miałam iść, ale nie poszłam. Być może pójdę na test Nifty w piątek, ale cały czas się waham, bo cholerstwo drogie jest. A wewnętrznie czuje, że wszystko jest ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028131 przez Mała
Witam
Piotruś zaraz będzie :) Gosia wiesz, że mi szczególnie na sercu leży Twój synuś i Ty :* Szkoda, że wcześniej nikt nie wpadł na ten clexane

Gosiak no teraz to juz MUSI się udać, kciuki trzymam nieustannie :)

Ferri a Ty jak?

Sevilla oj nerwów nie zazdroszczę, wierze że jest malutka zdrowa, choć pewnie póki nie zobaczysz to i tak żadne badania Cię nie uspokoją. Ja bym chyba amnio nie robiła, z resztą z Olą nie robiłam, a u nas o wadę serca chodziło, po prostu monitorowalismy to serducho do końca. W ZD tez jest prawie zawsze wada serca, więc ja bym tez szczególniej na nim się skupiła przy usg a jakby co to na koniec ośrodek referencyjny i cesarka.

U mnie słabo, sypię się z tego zatkanego ucha taka akcja , że będę nosić aparat słuchowy, a za rok w lutym operacja :dry: A i ciągle coś pod górkę, ale na szczęście dzieciaki ok .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028134 przez Sevilla
Mała wada serduszka została wykluczona. Serduszko zbudowane prawidłowo bez ubytków i prawidłowo pracuję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028207 przez anoda89
Sevilla ciężka decyzja przed wami, tak jak Mała piszę żadne Cię nie uspokoi. Szczerzę to ja bym się też nie zdecydowała jeśli jest jakieś ryzyko. Z Wojtkiem też monitorowaliśmy wszytstko na usg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028501 przez Gosia 2712
Dziekuje kochane jestescie :kiss: ciezko pisze mi sie z tel wiec nie odniose sie do kazdej z was, musicie mi wybaczyc :whistle:
Od srody jestem w szpitalu, na ip podlaczyly mnie pod ktg i co sie okazalo to zaczely mi sie skurcze regularne pisac :S jak to zobaczyli to od razu mnie polozyli na porodowke, bo stwierdzili ze nie ma sensu ich wyciszac bo to juz jest taki tydzien, ze jak sie nie uspokoja to od razu tna...Ale wszystko sie wyciszylo no i po rozmowie z moim lekarzem, ktory jest teraz chory wstrzymali cc no i przeniesli mnie na patologie :-) dzisiaj podpisalam zgode na cesarki i we WTOREK zostane mamusia :woohoo: :woohoo: :

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Podziękowania: MoNiaaa, agnesssa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl