BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

7 lata 7 miesiąc temu #1041865 przez Viiktoria
ja sie staram, juz kilka miesiecy, ale na razie bez efektow. Myslalam, ze to nie bedzie problemu, a tu czas leci i caly czas nie ma dwoch kresek upragnionych. A pomyslec, ze niektore matki porzucaja swoje dzieci na smietnikach itd a niektore dalyby sie pokroic za dziecko ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1041941 przez gosiak
Hejo ;)

Mała sto latek dla Oleńki, ale czas zapitala, a torcik wygląda smakowicie ;)

Gorla wieki Cie nie było, śliczne dzieciaczki ;) co u Ciebie jak smoczyca? :laugh:

Sevilla cudowności :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041950 przez Gosia 2712
Witam sie i ja :)
Mala Sto latek dla Oli :kiss: :kiss: :kiss: sliczny torcik :)

Monia Ty to opowiadaj co u Ciebie? Jak dziewczynki?

Viktoria trzymam kciuki za starania :)

Gorla pewnie ze Cie pamietamy :) Co u Was? Ale masz juz duze pannice :whistle:

Gosiaku
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A u nas leca dni jak szalone :S Jutro Piotrus konczy 7 miesiecy :blink: Turlika sie z plecow na brzuszek i odwrotnie, jeszcze nie siedzi i nie raczkuje (hehe i moze i dobrze, bo az sie tego boje :P ) Jest ruchliwy bardzo :silly: dalej szczerbaty hihi Ale jest taki kochany, ze czasami mam go ochote zacalowac :silly: :lol: :whistle:

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041952 przez honka_18
Gosia ja z kolei sprawdzam czy Ty się odzywasz :P Ale ten czas leci niedawno Piotruś był taki malutki, a już z niego 7 miesięczny kawaler :woohoo: pochwal się zdjęciem Malca ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1041957 przez Madeline

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1042021 przez Gosia 2712
Madelina grauluje :kiss: ale sliczne chlopaki :woohoo:

Honka mowisz i masz :whistle: Ale dawaj tez fotki Twoich chlopakow :P Jak sie czujesz? Kogo nosisz w brzuszku?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1042027 przez gosiak
Gosia, ale Piotruś już duży i jaki śliczny :kiss: czas niesamowicie szybko leci, po dzieciach widać to najbardziej...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1042040 przez honka_18
Gosia przystojniak :woohoo: a jaki pocieszny śliczności ;)

Ja czuje się całkiem dobrze, cały czas zajmują mi chłopcy i sprzątnie po nich więc nawet nie mam czasu się zamartwiać. 3 października dowiemy się czy będzie Marysia czy Kamil

I moje łobuziaki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042045 przez Sevilla
Boże jak ten czas leci. Piotruś jaki kawaler, normalnie szok.

Gosia ja tu w wolnej chwili trzymam kciuki i zaglądam czekając na cudowne wieści od Ciebie. Ważne, że jest taka grupa i można od niej coś jeszcze się dowiedzieć.

A tu moją dwumiesięczna panna
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042046 przez Sevilla
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042048 przez MoNiaaa
u nas w sumie bez zmian większych poki co :p
Zuzka duza pannica już jest strasznie uparta chce wszystko robic to co Julka nasladuje ja we wszystkim. ich relacje to w sumie roznie czasem się super bawia rzem a sa dni ze się kluca caly dzień o każdy drobiazg ale jedna za druga w ogien by skoczyla. Ostatnio zuzia zaciela się w laziecne to Julka się rozplakala ze się martwi o siostrę.
ja pracuje po pracy lece do przedszkola później plac zabaw w domu chwila zabawy kolacja i spanie i tak naj mijaja dni


Gosia Piotrus taki duzy ale po dzieciach widać jak czas leci dobrze ze my się nie starzejemy :p
Sevilla piekna laleczka :)

honka to koniecznie daj znac co tam w brzuszku siedzi. a jak chłopaki reagują na ciaze?i tak sobie radzisz z dwojka urwisao z brzuszkiem?

gosiak 3mam wciąż kciuki za ciebie oby te badania przyniosły dla was konkretne informacje i dalo możliwości do działania!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042054 przez honka_18
Sevilla Śliczna Mała pannica :)

Monia u nas tak samo jednego dnia kłótnie, a drugiego chłopcy bawią się jak aniołki. Też są bardzo za sobą jeden drugiemu krzywdy nie powoli zrobić :) Artek jeszcze nie kuma o co chodzi z dzidziusiem, a Adam chciał małego dzidziusia jeszcze jak w ciąży nie byłam
teraz przytula się to brzuszka i codziennie powtarza, że trzeba już wyciągnąć dzidziusia z brzuszka bo on chce się bawić
Z dzieciaczkami radzę sobie, ale ja bardzo lubię dzieci i radzę sobie z każdym łobuzem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042113 przez Myszata
honka gratuluje ja przez swoja chorobe dzieci miec nie moge i czasami nerwow brak
Podziękowania: honka_18

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042403 przez Ingrid29
Hejka, ale dawno tu nie zaglądałam. Czas zapitala, Piotruś ma już 7 miesięcy - o matko ! :pinch: Przystojniak z niego. Fotkę wstawię później jak przerzucę z komórki na laptopa -bo nie mam tu aktualnych.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Po dzieciach widać, jak czas mija. Artur to już 4 latek i starszak w przedszkolu.
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i wysyłam buziaki dla dzieciaków :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043080 przez honka_18
Hejka
Jak obiecałam tak się melduje po USG, jest kolejny synuś. Kubuś jest zdrowy i szczęśliwy :cheer:
Podziękowania: MoNiaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl