BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

7 lata 3 miesiąc temu #1050208 przez Mirella
Dave, ale Ty przecież wiesz, dzieci nie odchodzą, dzieci zmieniają termin przyjścia na świat, one wrócą :kiss:

Gosiak i jak się z tym czujesz? Są jakieś efekty uboczne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050221 przez pani_p
Daje bardzo mi przykro: ( trzymaj się :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050234 przez gosiak
Mirella mam opuchniete miejsca wkłócia a było ich po trzy na kazda reke, zaczerwienienie, i nieznośne swędzenie, ale to niby prawidłowa reakcja. Chwilami może ciutke słabsza jestem, ale nie ma tragedii ;) 23.01 kolejne...

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050235 przez Gosia 2712
Hejka :)

Dave kochana bardzo mi przykro :( Trzymaj sie jakos :*

Gosiaku ciesze sie, ze juz masz za soba pierwsza dawke szczepionki :D Heh wspolczuje tych skutkow ubocznych :S troche sie pomeczysz ale jaki efekt koncowy bedzie :D hohoho juz widze jaka tu imprezka bedzie jak nam tu maliny pokarzesz :D

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050341 przez Myszata
Dziewczyny ktore macie problem z zajsciem w ciąze zrobcie sobie badania na MTHFR kosztuje 160 zł poczytajcie o tym ja urodziłam zdrowa corke ale mam problemy ze zdrowiem i zrobiłam to badanie wyszła mi mutacja genów i lekarz mi powiedzział ze kolejne dzieci moga urodzic sie chore albo nie bede w stanie donosić ciazy moze wam to cos pomoże.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050431 przez Anabelle
Dave, jak się trzymasz ? Co mówi lekarz?

U mnie dzień leci za dniem. Albo sie zajmuje chłopakami, ale wprowadzam asortyment do sklepu, albo pakuje paczki,albo siedze w fakturach. Pracuje głównie od 22-1 wieczorem.

A jak się sytuacja u ciężarnych staraczek? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050482 przez monika1984lodz
Ja sobie rosne wiem juz ze w brzuchu mieszka Hanka :)

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050493 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050515 przez MoNiaaa
u nas tez wygląda na core :silly:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050769 przez Sevilla
Dove bardzo mi przykro, ale tak jak ktoś pisał, dzieci nie odchodzą tylko zmieniają termin przyjścia na świat i tego się wszystkie trzymajmy
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050781 przez Anabelle
MONIA! WOW!
Tatuś konsekwentnie! Jak to mówią, dobry piekarz sprawdzonej formy nie zmienia, czy jakoś tak :D :D :D
Zresztą czytałam kiedyś o tym,że mężczyźni mają dominujące plemniki o konkretnej płci. Mój mąż samych chłopaków robi :P Powinnyśmy się następnym razem wymienić partnerami :D :D :D
Macie pomysł na imie? :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050843 przez MoNiaaa
Bella no masakra moglysmy się wcześniej zamienic bo 4 raz już się na to nie pisze!!!!
ja się nastawiłam jakos na chłopaka wiem ze mój M tez bardzo chciał mimo ze oczywiście mowi ze się cieszy itp. jakos czuje ze nie spelnilam jego oczekiwan nawet się poplakalam <glupia ja!!>
imienia wogole nie mamy z dziewczynami to od razu było wiadomo co i jak a teraz będę miała dziecko bez imienia! :woohoo:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050852 przez honka_18
Monia nie smutaj tam, za płeć dziecka odpowiada mąż nie Ty :P u nas tez tak było. W 2 i 3 ciąży celowalismy w córkę i nie wyszlo. Jak się dowiedzieliśmy ze będzie syn to było rozczarowania ale szybko przeszło,teraz jesteśmy przeszczesliwi ;) mój M robi samych synów, a jego bracia tylko córy :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050854 przez MoNiaaa
hehe no nie dogodzimoj M ma 3 siostry i on był dopiero 4 chłopak ale ja się jednak nie zdecyduje :P

Bella a jak twój biznes??masz już jakas stronke??

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050871 przez Anabelle

MoNiaaa napisał: Bella no masakra moglysmy się wcześniej zamienic bo 4 raz już się na to nie pisze!!!!
ja się nastawiłam jakos na chłopaka wiem ze mój M tez bardzo chciał mimo ze oczywiście mowi ze się cieszy itp. jakos czuje ze nie spelnilam jego oczekiwan nawet się poplakalam <glupia ja!!>
imienia wogole nie mamy z dziewczynami to od razu było wiadomo co i jak a teraz będę miała dziecko bez imienia! :woohoo:


No name - też ładnie :laugh:
Kochana, nie ma co rozpaczać. Przecież wiadomo, ze jak już te dzieci są, to nie można sobie wyobrazić jakby ich nie było :)
Ale, że z tą wymianą nie pomyslałyśmy to jesteśmy pierdoły :P

Nie dziwię Ci się, ja na 3 ciąże sie nie chce zdecydować. Chcę dać chłopaków do przedszkola i zając się firmą, dawno nigdzie nie wyjeżdżaliśmy żeby wypocząć. Potrzebuje tego.

A biznes - dziękuję - powiem tak - po tym jak się przygotowywałam do otwarcia działalności i czytałam, że pierwsze 3 miesiące to brak zamówień, a do 6 miesięcy wyłącznie straty - tak też się nastawiłam..... a tu ciągle coś pakuje. Miesiąc po otwarciu sklepu przekroczyłam wpływ zwolniony z kasy fiskalnej.
Mam stronę internetową, facebooka, instagram, do tego grupy zamknięte, ogłoszenia i jeszcze otwieramy sklep na allegro... W niedziele jak pakowałam 14 paczek, to myslałam, że się z tym nie wyrobie zanim Leo się przebudzi na cycka.
Mam nadzieję, że będzie łatwiej jak chłopaki pójda do przedszkola. Gorzej jak się pochorują :P

HONKA - u nas na razie mąż - 2 synów, jego młodszy brat - 1 syn, zobaczymy co dalej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl