BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

7 lata 3 miesiąc temu #1050878 przez MoNiaaa
no jak ja bym przez ten caly czas miedzy dziecmy w domu siedziała to tez może tak bym się nie garnela do kolejnego dziecka. powiem ci ze w tej pracy bardzo odsapnelam psychiczna dużo ludzi wiec towarzysko tez fajnie się ukladalo spotykaliśmy się z grupka znajomych przy piwku po pracy i fajnie się tak oderwać miedzy praca a dziecmi a ty swój biznes super!!! zawsze chciałam mieć cos swojego ale jakos się balam i tak się zawsze gdzies zaczepie :) nie wiem co teraz będzie bo u mnie w pracy teraz rozne ploty chodza i chyba w najlepszym okresie poszlam na ciążowe bo niepewna jest sytuacja.
podrzuc mi namiar na stronke obejrze może cos mi wpadnie w oko.narazie nie kupuje ae czas zacząć spisywać co potrzebne :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050880 przez Anabelle
Ja nie chodze do pracy "u kogoś" od lutego 2013 ;) więc absolutnie nie chce trzeciej ciąży :P
Mam trzecie dziecko w postaci sklepu i tego się trzymam :D :D
Nie wiem czy można tu podawać linki, najwyżej skasują post. www.matuli.pl a społecznościówki tj instagram i fb są podlinkowane na samym dole pod newsletterem :)
Podziękowania: MoNiaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051077 przez Mirella
Anabelle, no weź mnie nie rozśmieszaj, jakie skasują?? Wiesz, ile reklamowego spamu przewija się przez forum??

Widzę, że stara ekipa się reaktywuje, aż miło popatrzeć :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053184 przez gosiak
O ja, dwa tygodnie ciszy :dry:
Bry tak w ogóle ;)
Monie gratuluje coreczek ;) MoNiaaa Twoj M to bedzie miał przechlapane jak wszystkie będziecie miały okres ;) juz mi go szkoda ;)

Dave jak się czujesz kochana? :(

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053187 przez Anabelle
Mirella pochwaliła starą ekipę to zamilkły :D

Monia jak samopoczucie?

Gosiak :*

My mieliśmy obchód po przedszkolach bo musimy coś wybrać dla chłopaków.
Poza tym to już czekam na wiosnę, sporo znajomych duma nad wakacjami, faktycznie jak w zeszłym roku szukaliśmy na ostatnią chwilę, to było bardzo cięzko :/ Nigdzie nie było terminów, albo ceny z kosmosu.

Ja ostro chodze na ćwiczenia od września, mam karnet do kwietnia, mam nadzieję, że do wakacji będę wyglądac jak człowiek, bo 5 ciąż jedna po drugiej jednak robi swoje. Co tu dużo mówic, trzymanie diety tez mi nie wychodzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053221 przez MoNiaaa
bella u mnie samopoczucie hmm zależy...
ogolnie mowiac czuje się ok dziś ide na wizyty polowkowa!!!! mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze :)trochę się martwię bo zdarzalo mi się ze mi brzuch stzywnial oby mi się szyjka nie skracala!!
po za tym rewolucje u nas!!! w piątek dowiedzieliśmy sie ze mamy się wyprowadzić i szukamy mieszkania zaczeismy pakowanie itp. masakra denerwuje się tym bardzo :(
podziwiam za ćwiczenia i 3mam kciuki tez będę musiala się doprowadzić do porządku!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053348 przez gosiak
Monia nie ciekawie, rozumiem że wynajmujecie? Juz sie pakujecie...to ile dano Wam czasu? Jaki jest okres wypowiedzenia? Kurcze mam nadzieję że szybko coś znajdziecie.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053414 przez MoNiaaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053434 przez roxie123
Witam dziewczyny !
...pierwsza moją fasolkę poroniłam :( w 6tygodniu przestała się rozwijać ...odbył sie zabieg łyżeczkowania to był juz 10tydzien bo niestety nie nastąpiło samoistnie . Teraz po wszystkich badaniach i kontrolach rozmowach z lekarzem < miesiączki też wróciły bez problemu > z mężem staramy się o kolejnego dzidziusia .
Moje pytanie jest takie :
Ostatnią miesiączkę miałam 8 stycznia wczesniej cykle miałam około 30/32 dniowe po zabiegu 27 / 28 dniowe . Zrobiłam testy owulacyjne i przytulaliśmy się z mężem 19-23 stycznia zupełnie na spontanie bez stresu ze to te dni .
Pewnie zbyt szybko ale dzisiaj tj 31.01 zrobiłam test drugiej kreski jako tako nie widziałam jakiś cień pod światło ale to pewnie już moje urojenia bo bardzo chce więc pewnie wyszedł negatywnie . W ciągu ostatnich 2 dni pojawił się bardzo biały śluz teraz jest troche bardziej przeźroczysty i lepki < nie widziałam wczesniej u siebie takiego przed okresem > bardzo bolały mnie jajniki szczególnie w prawym miałam przeszywające jakby kłucie . Brzuch dołem też pobolewa ale cały czas myśle że pewnie przed miesiączką którą powinnam dostać w zbliżająca się sobote lub niedziele . Piersi się powiększyły ale nie bolą . Wczoraj troszkę zaszaleliśmy ale czułam dyskomfort i trochę bolało . Infekcji u siebie nie widzę bo bym poznała. Zrobię jeszcze test w dniu spodziewanej...
Jak myślicie jest jeszcze nadzieja że pokażą się 2 kreski ? :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053442 przez gosiak
Roxie bardzo mi przyrko z powodu poronienia :(
Co do Twoich objawów to mogą oznaczać ciąże ale też tysiąc innych rzeczy, test zdecydowanie za szybko. Poczekaj grzecznie do weekendu i wtedy zatestuj, trzymam kciuki.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053455 przez roxie123
Chyba nie mam wyjścia a czy beta by mi już ewentualnie wyszła ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053482 przez Gosia 2712
Hejka :)
Roxie witaj :) Bardzo mi przykro z powodu straty malenstwa :( u mnie pierwszysm objawem ciazy byl wlasnie dziwny sluz przed zblizajacym sie okresem, ktorego wczesniej nigdy nie mialam ;) I jak tak policzylam to gdybys miala teraz cykl 28dniowy to owulacja powinna wypasc wlasnie w dni w ktore przytulalas sie z mezem :D (ja mam regularnie co 28dni i zawsze ok 14dnia mam owulke ) Poczekaj spokojnie do weekendu i zrob test bo teraz jest nawet troche za wczesnie :) trzymam kciuki za pozytywne dwie kreseczki :)

Gosiaku jak tam zastrzyki? Wybralas juz wszystkie?

Monia wspolczuje takiej trudnej sytuacji :( Dobrze ze mieszkanie znalezliscie i tak jak Gosia pisze moze uda wam sie miedzy czasie cos tanszego i blizej znalezc :) Mam nadzieje, ze z pepowina malutkiej bedzie wszystko ok i na strachu sie skonczy :)

Dziewczyny nie wiecie co tam u Ferritki lub Gosia 28 ? Moglyby sie te babole odezwac :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053507 przez roxie123
Gosia dzięki za wiadomość :) tak zrobię będę czekać do weekendu ...oby były II

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053510 przez ViFi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053554 przez Anabelle
Monia, to masz teraz na głowie :( Oby tylko wszystko było dobrze z serduszkiem i pępowiną :* Gdzie w Krk będziecie robić?

Roxie ja też miałam łyżeczkowanie w 9/10 tyg ciąży i powiem Ci, że potem szybko zaszłam w ciążę. Mam nadzieję, że u Ciebie też pojdzie wszystko po Waszej myśli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl