BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

7 lata 5 miesiąc temu #1046781 przez gosiak
Gosiu28 cieszę się że i tu przyszłaś się pochwalić :kiss: i finał będzie piękny, tak długo czekałaś, nie może być inaczej :kiss:

Dave, ale nowina :woohoo: Gratulacje :kiss:

Malutka :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046855 przez anoda89
Gosia gratuluję :kiss: :kiss: :kiss: pamiętamy i zaciskamy kciuki za Was :)

Dave wow :) :) :) Gratuluję :kiss: :kiss: :kiss: To Ci dopiero nowiny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1046865 przez Dave
Hej,
Poszłam po bandzie no nie. Ogólnie jestem przerażona!!! Żadnych witamin, jakieś % w okół panuje ospa. MASAKRA!!
Szczerze to chyba najgorszy z możliwych momentów życiowych ta wiadomość nadeszła. Ale co tam wszystko się ułoży no nie:)

W załączniku fluidki dla stareczek;)




Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1046874 przez pani_p
O jaaa! Ale wieści tutaj.
Ostatnio jak chciałam napisać to miałam jakieś problemy i sobie dałam spokój. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie git
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1046876 przez pani_p
Monia, Gosia i Dave gratuluję! Dużo zdrówka i spokoju Wam życzę :)

Ferri trzymam kciuki! Jesteście tacy fajni z Kubem , uwielbiam na Was patrzeć:)

U mnie po staremu. Narazie kolejnych maluszków nie planuje, może jeszcze kiedyś, ale nie teraz. Przeraża mnie to :D

Skończył się macierzyński i myślę co ze sobą zrobić dalej ;)

Przedstawiam moje dziewczyny Zuzie i Lilusie :)



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Już wiem co robiłam źle heh sorry za bałagan; )
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1047213 przez MoNiaaa
dave to tty jeszcze nie wiesz ze na rodzenie dzieci nigdy nie jest dobry czas? będzie dobrze zobaczysz:0 i jakie krechy piękne ci wyszly u mnie bladzioch był:P
i termin super na lato to latwiej z noworodkiem:) sama myslalam bardziej o lipcu/sierpniu a tu bach za pierwszym razem się udało :P termin mi wyliczyla na 20 czerwca i oby nie wcześniej tym razem!!!!!

pani super dziewczynki i ty promieniejesz!!!!!

no i musze się pochwalić wczoraj bylam na wizycie i mega jestem szczesliwa nie spodziewałam się ze już taka duza dzidzia i ze tak będzie wida jak się RUSZA!!! po prostu nie mogę dalej uwierzyć jak fikala w brzuszku :)
za 2 tyg prenatalne gin pytala czy chce te dodatkowe z krwi co maja wieksza wykrywalność downa itp. ale nie wiem czy jest sens się niepotrzebnie denerwować??co to da jakby cos wyszlo zle???

a tu mój orzeszek:)

http


]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1047241 przez Dave
MoNiaaa - piękny dzidziek:)

MI się udało na dziś do gina umówić, więc zobaczę co powie.
Ja to wiosnę na rodzenie dzieci lubię. Nie podziewałam się, że jeszcze mi dane będzie kreski oglądać.
Póki co to dygam jak sobie z tym wszystkim dam radę, ale oby było wszystko ok. To się jakoś da radę:)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1047245 przez MoNiaaa
to daj znac co po wizycie. będzie dobrze. ja mimo ze planowałam tez dygam jak okiełznam 3.dziewczyny nie sluchaja a tu jeszcze maluch w domu...będzie ciezko

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1047255 przez Dave
Oczywiście dam znać. Będzie ciekawie to na pewno. Ale potem będzie fajnie. mam nadzieję, że cała trójka będzie trzymać sztamę.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1047407 przez Mała
O ja Cię, "stara" ekipa następną kolejkę zaczęła, aż starch pomyśleć :blink: ;) Ale bociany odleciały to jak to tak :whistle:

Gratuluję Dave, Gosia :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1047436 przez monika1984lodz
Monia ja miałam ten test z krwi :) powiem Ci szczerze ze tak na prawdę zapomniałąm o ni i jak przyszły wyniki to sie zastanawiałam o co chodzi :P

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1047437 przez Sevilla
A tu ruch...
Po pierwsze OGROMNE GRATULACJE!!! Monia, Dave normalnie jestem w pozytywnym szoku!!!

Gosia cudownie, że w końcu jakiś lekarz z głową na karku się trafił, więc rozumiem, że 2017 to Twój rok!!!

U nas dzień za dniem pędzi do przodu. Maksiu super starszy brat, Baśka wpatrzona w Maksa jak w obrazek. A ja wciągnęłam się w szycie i szyje wieczorami :)


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1047438 przez Sevilla
A tu ruch...
Po pierwsze OGROMNE GRATULACJE!!! Monia, Dave normalnie jestem w pozytywnym szoku!!!

Gosia cudownie, że w końcu jakiś lekarz z głową na karku się trafił, więc rozumiem, że 2017 to Twój rok!!!

U nas dzień za dniem pędzi do przodu. Maksiu super starszy brat, Baśka wpatrzona w Maksa jak w obrazek. A ja wciągnęłam się w szycie i szyje wieczorami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1047507 przez ViFi
Gratulacje takie wieści..... spokojnych 9 mcy. Ale się cieszę z Waszego szczescia. Zastanawiam się czy mój aniołek będzie chciał wrócić na ziemię. A pytam tak z ciekawości kiedyś tu pisaliśmy o wahania chyba obrączki wróżby czy wam się sprawdziło?Taka stara a wierzy hihihi jak byłam w szkole średniej to robiłam moje cioci a ona miała już 2 dzieci i wyszla jej 3 i zapytałam czy może straciła ciążę a ona ze nie dawniej się o tym nie mówili i jak się wahadło 3 raz to powiedziała mi że gupelok jestem i wiecie córki miały jedna 17, druga 16 lat a tu bach jest w ciąży.......teraz ta mała jest w szkole średniej......

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1047515 przez Dave
ViFi` czku mój Kochany za Ciebie to sciskam paluchy cały czas. Ja tam tez wierzę w takie różne cosie, choć nie robiłam wróżby z obrączki. Co nam szkodzi wierzyć szkodzi. Mam nadzieję, że Twój Aniołek wróci na ziemię:)

Zapomniałam Wam napisać co po wizycie (albo i posta zjadło bo wydawało mi się że pisałam). Otóż mamy 5tc czyli młodzuitka ciąża, jeszcze nic nie było widać. Dopiero wszystko zaczyna powstawać. Mam zrobić badania i za dwa tyg. wizyta mam nadzieję, że wtedy będzie już coś więcej widać.
Jakoś nie mogę przywyknąć do myśli o ciaży, o szykowaniu ciuszków, bobasku, tej całej opiece itd. Moje dzieci już mi się takie odchowane wydają:) człowiek ledwo zaczął jakoś inaczej żyć, a tu powrót do pieluch. Wiem, głupoty gadam weźcie mi armata palnijcie, ale chyba póki nie zobaczę czegoś więcej na ekranie USG to będzie to dla mnie abstrakcja.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl