BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #619781 przez Lacrijka
No mam nadzieje że focisz jakis będzie bo eMus dzis nie moze ze mna jechac a tez kciałby uwidziec :)

UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!! Nastąpi ważny komunikat !!!
Ja Lacra I otwarcie ogłaszam, zawieszenie kapieli wannowych oraz koniecznośc tudzież obowiazek golenia się i odpajęczanie poniżej cyca po 25tc !!!!!

Jesuuuu, wyszlam z tej wanny zmachana jak jeż w trocinach, noooo :ohmy: B) :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #619806 przez iwonta_kg
A mi się tak marzy kąpiel!!! a mam prysznic :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
nie sądziłam że tak będę tęsknić za wanną!! :(

Lacra trzymaj sie tam dzielnie i pogłaskaj Cinuszki!!!!!!!!! :lol:

a wiecie że ja jak wczoraj do koszalina jechałam do widziałam dwa boćki w gnieździe??? i myślę sobie "znak"!!! to napewno oznacza dwa jajka hahaha i zgadłam! :) a jak wracaliśmy to już był jeden czyli musiał oznaczać siusiorka :lol:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #619813 przez ferritka
Iwonka, koszlain toż tam prawie koło tego jest mój stary teraz ,do słuubska na zakupy jeździ B) B) :lol: :lol:

Lacrunia, i Tyś sie zgrzała i zaś musiałabyś się opłukać ,eeeh może bezpieczniej będzie już pod prysznicem? aaaalbo Emka wołaj niech Wam pomaga wyjść :lol: :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #619819 przez Lacrijka
ferritka napisał:

Iwonka, koszlain toż tam prawie koło tego jest mój stary teraz ,do słuubska na zakupy jeździ B) B) :lol: :lol:

Lacrunia, i Tyś sie zgrzała i zaś musiałabyś się opłukać ,eeeh może bezpieczniej będzie już pod prysznicem? aaaalbo Emka wołaj niech Wam pomaga wyjść :lol: :lol: :lol:


Wliź i wyliź to jeszcze jako tako, ino odpajęczanie to juz gorsza sprawka :woohoo: :lol: Nie wiem jak ja polize na wizytke za miesiac hihi MR. Bober hahaha
A eMka ni ma, ktos musi nakraśc na te dziewuchy :S :woohoo: :woohoo: :woohoo:
A tak na codzień to tylko prysznic używam, ale jak ide na wizyte to cza sie jakoś ogarnac lepiej bo dzis dzien sprawdzania podwozia to bezie paczył tam :blush: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #619825 przez ferritka
no zawsze się zastanawiałam jak to sie z brzuchem na gładko robi :S


Agusia, kochana ja mam pierwszą przymiarkę na 01.09 bo chciałam po sezonie żeby była bo se mam zamiara do tej extra kiecki schuść :lol: :lol: :cheer:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #619832 przez gosiak
Lacra ale masz fajnie :woohoo: pomachaj cinkom :woohoo:

No tak fajnie se w tej wannie w tej książy poleżeć ale z wyjściem to pewnie makabra :S kurde mnie sie tez wanna marzy a mam kabine, w sumie na gore do staruszków mogła bym liść ale nie kce mnie się latać :P a Ty Lacra masz fajną tą wanne tak na około świeciuszki można poukładować takie romantiko klimaty można zrobić :S :blush:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #619844 przez Lacrijka
No niby mozna byłoby poukladac ale Maxiu by sie poparzył bo ten to wszędzie musi byc, nawet jak sie kąpie to chodzi na około wanny .. Czasem to mam go po dziurki w nosie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #619852 przez ferritka
Leś też w łazience pierwszy jest, czeka aż sie wyprysznicuje, towarzyszy podczas sikania i mamy kran na nie na kurki tylko podnosi siedo góry rączkę a zakręca na dół i Leoś umie zakręcać wodę u umywalki :lol: :lol: :lol: :lol: a kiedys nam nagminnie wode w kiblu spuszczał, i myślałam że nam sie klop spsuł a to Leon siedział i se spuszczał - wiela nam kubików natrzaskał nawet nie kce mówić głośno :S :S :S w końcu ma prawie 3 latka, dobrze, że czegoś się nauczył cnie ;D

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #619862 przez gosiak
Lacrijka napisał:

No niby mozna byłoby poukladac ale Maxiu by sie poparzył bo ten to wszędzie musi byc, nawet jak sie kąpie to chodzi na około wanny .. Czasem to mam go po dziurki w nosie :laugh:


Hahaha jak bym mojeko widziała, jak w mieście w bloku mieszkalismy tam wanna była, to albo siedzial na pralce ktora stala obok i patrzył, albo siedzial na wannie i lapka sprawdzal czy woda ciepla :P

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #619866 przez iwonta_kg
skąd wy bierzecie ten język!? czasem nie idzie was skumować normalnie hehe :lol:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #619867 przez Lacrijka
Brawo dla Leosia :laugh:

A z Maxiem moim to nie ma juz zartów, ostatnio boje sie byc sama z nim w domie. Łazi za mną krok w krok, a on czarny, podłoga czarna i nieraz to bym sie tak przez niego wyłozyła ze szok..jak tak ebne to kto mnie podniesie w razie W ?? Tak samo jest na schodach, ide se do góry a ten sru mi między nogami, gdybysmy poreczy nie mieli to juz bym nie raz leciała. NIech ta wiosna sie robi to bedzie łaził na cale dnie na dwor bo inaczej oszaleje..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #619875 przez Lacrijka
iwonta_kg napisał:

skąd wy bierzecie ten język!? czasem nie idzie was skumować normalnie hehe :lol:


To jest tzw słowotwórstwa wiejskie głupawkowe.. :unsure: Ja wiem ze mi juz nie wypada no ale cóż zrobic..Kto sie gupkiem urodził kanarkiem nie zamrze hahahaaaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #619880 przez gosiak
Dokładnie niech juz ciepło bedzie to i kuweta na dłuzej starczy :S a jak za zimno i sie go chce wypuscić to gdzie tam odwraca dupe i do domu się pcha :S i wylegiwanie na parapetku całe dnie :side:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #619887 przez gosiak
Lacrijka napisał:

iwonta_kg napisał:

skąd wy bierzecie ten język!? czasem nie idzie was skumować normalnie hehe :lol:


To jest tzw słowotwórstwa wiejskie głupawkowe.. :unsure: Ja wiem ze mi juz nie wypada no ale cóż zrobic..Kto sie gupkiem urodził kanarkiem nie zamrze hahahaaaaa



Hahaha ja się od Lacry naumiałam :S czasem coś do emka gadam w tym języku i dziwnie się paczy :laugh: ostatnio zastanawiał się co to kuczelada :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #619892 przez Lacrijka
I w domku bedzie czyściej :blink: Bo teraz jak se odkurze dół to musze i góre machnąc bo jak on tak łazi w kółko to mi nosi paproszki menda jedna.. No mowie Wam, mam czasem takie nerwy na niego ze szok.. eMus go czasem chowa zeby laciek nie poleciał hihi

Eee, siara bedzie jak jest sucho i ciepło a ja takim upierdzielonym blotkiem bumkiem pojade do miasta ??? :dry: Cheba wstydzior, co ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl