BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

11 lata 3 tygodni temu #619893 przez iwonta_kg
Zobaczcie co znalazłam! focie z 3d i 4d. coś pięknego!

www.usgecho4d.pl/usg-rozwoju-ciazy-polowkowe.html



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #619902 przez Mirella
Czy lato czy zima moja kocica potrzeby na dworze załatwia, nie ma to tamto. Kiedyś też ze mną do łazienki łaziła, ale teraz się rozleniwiła, no ale ma 13 lat to jej wolno :P Ale Leoś wymiata z tym spuszczaniem wody.
Lacra, może jaką wstążkę Maxiowi zawieś albo dzwoneczek?

Ferri, cinki do czwartego roku zycia gratis jadą, wystarczy jak Lacra sobie bileta skasuje.
A Ty powiedziałaś bratu żeby Ci czasem formata nie zrobił i nie wykasował wszystkiego z kompa? Nie daj sobie wmówić że on już nie wstanie, jak trochę przy nim podłubać to wstanie ;)

Lacra powiedz lekarzowi że czarownica zabroniła bez foty wracać, może się przestraszy i da :blink:

Dziewczyny, przestańcie chorować bo się wkurzę, co to za nowa głupia moda, ciągle któraś tu choruje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #619904 przez ferritka
no ja też uczę się ostro języka staraczkowego i powoli łapie co nieco :lol: :lol:

na mnie stary krzywo paczy jak ja siedzę i sie do kompa zacieszam B) B)

ale mu nie pokazałam co pisze, bo by mnie zjechał za starego mógłby się ubrazić i w ogóle za wszystko :lol: :lol: :lol:

my teraz z Leonem u mamy stacjonujemy i zamknięci na górze w jednym romie, bo Leoś nie lubi psa, który stacjonuje na dole :dry: no i ten taki śliczny tu przyjechał ćisty pachnący rumiankiem i leonkiem, a tu raz wlazł pod materac i ma uszy czorne, bźuch czorny, łapki ćorne.... :dry:

a w domu, to on chyba siedzi w szafie i te cićki i paproszki produkuje mi na złość, ja przelece na szmacie za szmatą Leoś a za Leonkiem paproszki :dry: :dry: :dry:
tylko mój nikaj nie wyłazi bo sie boi :blink:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #619911 przez emka
Mała :kiss: Zdrówko dla Oluni, przy anginie tak jest. Wikula też tak miała lekko tylo gorączka spadała, okłady jej robiłam na czułko. Ale jak zacznie antybiotyk działać to będzie coraz lepiej :kiss: :kiss: :kiss:

Monia Jak tam Julcia?

Lacra Uśmiałam się z Ciebie :) Na nastepną wizytę eMek będzie musiał Ci pomóc podwozie przygotować :blink:

Iwonka
Cudne focie, choć ja podobnie jak Feri ciemna masa jestem i zadnych siusiaków nie widzę, ale jestem wierząca :) Kacperek fajne imie, znam jednego i fajny z niego chłopak :) :blink:

Agusia Zdrówka :kiss:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #619928 przez Lacrijka
Ta.. śmiejcie sie z biednej Lacrusi. A ja tu takie dramaty przezywam :dry: :woohoo:
Ide cinkom pokazac jak słonko świeci..13 stopieni juz mamy juuuhuuuu
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #619929 przez anoda89
Fajne fotki z USG, coś niesamowitego :)

Dziewczyny jak będziecie miały dzieciątka w brzuszkach to się odrazu połapiecie gdzie łapka a gdzie siusiak :)

A ja mam psa i właśnie grzeje się przy mnie bo zmarzły jest okropnie. Hihih też robi siusiu na dworzu i nawet jak mu się chcę to włazi na górę żeby zakomunikować że Szanowna Psinka się wyspała i musi wyjść na dwór :laugh: :silly: Nawet przy porodzie małych psiaków byłam :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #619931 przez Agusia83
Mnie tez juz ciezko manewrowac przy dolnych partiach...dlatego uzywam kremu do depilacji...napackam, a pozniej za pomoca lusterka, wygodnie lezac na podlodze w lazience :silly: uuwam, to i owo...i przynajmniej nic mnie nie swedzi jak odrasta...a w tych rejonach, to jestem bardzo wrazliwa...

Monia, Jak Julcia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #619943 przez Lacrijka
Agusia83 napisał:

Mnie tez juz ciezko manewrowac przy dolnych partiach...dlatego uzywam kremu do depilacji...napackam, a pozniej za pomoca lusterka, wygodnie lezac na podlodze w lazience :silly: uuwam, to i owo...i przynajmniej nic mnie nie swedzi jak odrasta...a w tych rejonach, to jestem bardzo wrazliwa...

Monia, Jak Julcia?


Kurcze, że też nie na każdego dziala taki krem do depilacji, ja jeste z tych "twardych" babek haha
Wyszłam na taras i slonko zajszło..chyba nie pomyślalo że czas sie chowac bo ksiezyc w pełni (czyt. Lacra)na horyzoncie haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #619951 przez pani_p
Hejo :)

Ale śmiechowe te Wasze kotki :) że kot wodę w kiblu spuszczać mogą to nie wiedziałam :D Niezły aparat.

Ja się wczoraj właśnie zastanawiałam przy kąpieli jak ja sobie poradzę jak brzuch będzie większy... Już mi nie wygodnie jak się mam schylić bo mnie brzuch uwiera. Mam nadzieję, że opatentuję sposób dla siebie :)

U mnie też słonko narazie świeci, mam nadzieję, że tak zostanie :) Zaraz na zakupki trzeba się zebrać :)

Wczoraj znowu mieliśmy z małżem debatę i myślimy teraz na Jakubem lub Zuzanną. Co o tym sądzicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #619954 przez Agusia83
mnie taki krem chyci na dole, ale na nogach juz nie ma szans....
Zreszta zauwazylam, ze w ciazy wlosy zrobily mi sie bardzo mocne i wypieknialy(te na glowie :silly: )...a na nogach, to jakby wolniej rosly...a na lepetynie to szybciej :silly:

ja tylko widze, ze pieknie za oknem i mnostwo ptaszkow sobie cwierka...a przed chwila dzieciaki z przedszkola szly na spacer :laugh: fajnie mam bo w moim bloku jest przedszkole, do ktorego sama chodzilam :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #619963 przez ferritka
ooo jeee... wczoraj zamówiłam, dzisiaj przyszedł piękny nowy piętrowy drapak dla Leośka ;D A mnie powiesi , bo mam zakaz kupowania czegokolwiek co jest mi niezbedne :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a wiecie ile on ma radości z niego B) B) B) B)


mnie to stary bedzie w cyrku wystawiać jak bedę w ciązy jako " kobieta yeti" :blush: :dry: se na mój wymarzony wózek zarobie bo zarosne jak krzak dzikiego bluszcza, bo też mam czorny twardy włos i ni kremem go nie da rady ściachać :dry: :dry:



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #619965 przez Lacrijka
pani_p napisał:

Hejo :)



Wczoraj znowu mieliśmy z małżem debatę i myślimy teraz na Jakubem lub Zuzanną. Co o tym sądzicie?


Jak Wam nie przeszkadza to że co drugi chlopiec to Kubuś i co trzecia dziewczynka to Zuzia to imionka super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #619969 przez Agusia83
Ferri, nie pokazuj A. rachunku, a jak sie zapyta skad Leos to ma, to powiedz, ze dostal :laugh:
Pani, mnie sie Zuzia bardzo podoba :laugh: Kubusiow faktycznie jest duzo...zreszta ja mam tak, ze mnie imiona kojarza sie z osobami, ktorych znam...
Ja wybralam Arturek...ale teraz tata ma wybrac imie dla syna, zobaczymy, czy da sie go urobic :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #619974 przez gosiak
Pani ładne imionka Zuzia super ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #619987 przez pani_p
W koło nas nie ma dzieci o tym imieniu, dlatego nad nimi się zastanawiam :) Jest Laura, Lena, Maja, Karolek, Oliwia, Filip, Kacper... No większość imion "zajętych" :( Mógłby mnie jakiś Duch Święty oświecić bo inaczej na nic się nie zdecyduję :( wiem, że dużo czasu, ale jak mi to tak będzie szło to się do końca nie wyrobię... :laugh:

Ja tez używam kremu bo nie wyobrażam sobie jechać maszynką :S i wygodniej mi jakoś :)

Agusia Artur też mi się podoba, ale mojemu już nie... On najchętniej dla chłopczyka wybrał by Franciszka. A to się znowu mnie nie podoba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl