BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 9 miesiąc temu #699365 przez pani_p
Dzień dobry :kiss:

Ja Wam nic radzić nie będę bo teorię to Wy znakomicie znacie ;) a że teoria ma się nijak do praktyki to powiem tylko tyle, że w końcu się i Wam uda. Wierzę w to i myślę o Was, nawet mi się pomodlić za Was zdarzy ;) jesteście wspaniałe i zaslugujecie na to szczęście jak nikt inny.

Wczoraj mąż mnie do kina wyciągnął :laugh: normalnie prywatny seans mieliśmy bo sami na sali byliśmy. Fajno było. A polecam film Stażyści- usmialam się i rozluźniłam fajnie;-)

Miłego dnia Wam życzę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #699407 przez Gravity
Witam Wszystkie w ten piekny poranek

Dziewczyny prosze nie dolujcie sie chodz doskonale Was rozumie i wiem ze nie jest lajtowo!!!ja jak poronilam 3 ciaze to dochodzilam juz do obledu dlaczego tamta ma dziecko a ja nie?czy Bog istnieje?za co mnie kara tak ?pytan nasowalo sie mnustwo a jak juz widzilam kobiete z wozkiem moj musial mocno mnie trzymac to uczucie i bol jest katastrofalne:)lecz czas leczy rany odpuscilam dalam na luz w ciaze zaszlam szybko i z kazdym dniem ciesze sie ze jest i martwie sie jak nie czuje w danym dniu ruchow czy wszystko ok.Ale to tam My kobiety mamy facet strate przechodzi inaczej tez cierpi ale chyba mu lzej .Wiec nie poddawac sie a czekac cierpliwie olac tych znachorow i bedzie dobrze!!!!bo musi byc!!!!1 :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: ja uciekma do pracy i an popoludniu moj wkrecil mnei w gosci i juz zla jestm bo nie mam czasu dokladnie poczytac forum:((( :lol: :lol: :lol: na zakupy juz jade 3tydzien i mi sie nie chce wyjsc z domu moze w niedziel sie uda cos zakupic bo nie bede mial w czym do pracy isc a a nwet na zakupy:(((

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699420 przez Lacrijka
Wpadam sie przywitac i dac znaka ze zyjemy.. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699430 przez gosia28
Dzień :angry: dobry.
Lacra a właśnie śniłaś mi się dzisiaj :) I nosiłam jedną Twoją cineczkę, a potem, ze noszę Arturka Agusi :lol:
a dalej to już nie było tak fajnie bo okazało się, że musiałam się wrócić do liceum bo matury nie miałam i się zastanawiałam jak ja zdam tą maturę jak tyle lat do szkoły nie chodziłam :P

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699514 przez Majowka
Jeszcze nie ma marcowek, no niech ktos Ze mna otworzy! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699539 przez pani_p
Ale ze mnie gapa:-D

Zapomnialam napisac, ze Mateo boski!!! Dave wybacz mi;-)

Lacrijka też sobie dzisiaj o Tobie myślalam. Jak tam dajecie sobie radę i jak się czujesz:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699580 przez studentkaae
:ohmy: no tak Mirellki jak nie ma to nie ma, ale jak przybędzie to od razu między oczy walnie... tak jest Mirellka, jasne, awata nie oddam. bojam się Ciebie, jeszcze byś faktycznie ze mną nie gadała, a tego to ja bym nie chciała, oooo nie. Ty mi musisz jeszcze kiedyś powróżyć jak będzie z czego - obiecasz?? :silly:

Gosia28 - @ nie ma co? hurrraaaa... :) to kiedy test? w poniedziałek?

Pani - noo, prywatny seans - super, niczym VIPy :) jak się czujesz?

Dave - ale przystojniaka masz w domu :) uroczy :)

Lacra - jak sobie radzicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699588 przez ViFi
Witam Moje Kochane te co mnie znają i Nowe Staraczki,

Nie opuszczam Was....
Ale rozpoczynam leczenie ... wyciszam organizm na 3 m-ce od następnej @. Dostałam Zoladex zastrzyki(refundowane), które leczą Endometriozie (tak mam ją i Adenomioze też). Powodują one wprowadzenie organizmu w klimakterium czyli bez @. Trochę się boje 1 zastrzyk jest na m-c (czyli 28 dni). Tak się zastanawiam czy nie utworzyć wątku Endometrioza, Adenomioza.
Daję sobie jeszcze 4 lata do 40. Jeżeli się nie uda to podejmuje inne kroki Adopcja.

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699598 przez gosiak
witam :)

Dave ale Mateo przystojniak :woohoo: :kiss:

Gosia28 podpadająca jesteś :lol: :kiss:

vifi trzymam kciuki za postępy w leczeniu :kiss: a jak już otworzysz nowy wątek to nie zapominaj o Nas :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699599 przez pani_p
Studentka Dziękuję, czuję się bardzo dobrze :) Wraz z 6tym miesiącem czuję, że mam dużo więcej sił i witalności :) Chociaż z drugiej str powiększający się brzuszek już mnie troszkę krępuje. A tak to wszystko oki. Dzidek się rusza ładnie tylko jestem "zła" bo już prawie wszystkie listopadówki wiedzą kogo mają a ja sierota nie :( liczę, że w tyg będę miała usg i się dowiem.

Vifi trzymam za Ciebie mocno kciuki i życzę ogromu sił na to wszystko, przez co przechodzisz. Jesteś dzielna!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699605 przez gosia28
Pani nie pękaj, będziesz wiedzieć niebawem, pomyśl za to jaką będziesz mieć niespodziankę :)

Vifi jestem z Tobą i oby leczenie było strzałem w dziesiątkę i upragnionym efektem :kiss:

@ nie ma ale ja tam wcale podejrzana nie jestem, ot potrzebuję dobrego specjalisty co mi szmate w rydzach przytrzyma co by się tak nie ociągała bez sensu :dry:
swoją drogą to chyba prolaktynę se trzasnę bo kiedyś miałam lekko podwyższoną.

ja ogarnęłam chatę powoli będę się pindrzyć bo nietopery mają dziś 40 lecie małżeństwa i uderzamy do nich

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699632 przez Mirella
Vifi, w dobrych rękach jesteś i nareszcie zdiagnozowana, teraz będzie już tylko lepiej, ja w to mocno wierzę, i dopóki Ty się nie doczekasz to ja na bank ze staraczek nie odejdę, będę tu z Tobą czekała.

I jeszcze na parę innych szkrabów czekam, i tak co sobie obiecam że sie doczekam i pójdę stąd precz to się z kimś nowym zaprzyjaźnię, ja tu chyba emerytury doczekam ;) I nie krzyczcie na mnie, że chcę pójść, ja też czasem potrzebuję wyluzować i nie myśleć, mało mam czasu na drugą fasolkę...

Studentka, nooo jak będziesz grzeczna to po starej znajomości do szklanej kuli zajrzę :lol:

obczaiłam pogodę i nie wiem co z tego grilla będzie, póki co to idę rekina kroić i cytryną traktować. I tak, sama go złapałam, w zamrażarce sklepowej :lol:

Pani, jak to mówią, nie ważne kto w brzuszku mieszka, ważne żeby mieszkaniec był zdrowy :lol:


Gosia28.... hm...... jakby tak betkę?


Gosiak, ale mi emocji przysparzasz, kurcze, nie wiem jak ja wytrzymam, biorąc staż pod uwagę to pierwsza na liście jesteś, to jakby Twoja kolej teraz, no i pewnie Lacra po starej znajomości miejsce po cinkach Ci oddała, czyli wszystko jasne. :kiss:

Czy Wam się to moje drogie podoba czy nie to pora na Gosiaka, no chyba że się która w kolejkę wepcha, krzyczeć nie będę :lol:

I trzymta kciuki za pogodę bo się narobiłam na tego grilla, jakby miał nie wypalić to mnie co trafi, wrrrrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #699633 przez Lacrijka
Jakos sobie radzimy..nocek nie ogarniam jeszcze i jestem przerazona bo eMus od poniedziałku wraca do pracy.. Boje sie jak sto uji :dry: :dry: :dry:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699634 przez pani_p
Lacrijka cudowne dziewczyny:-)

Wiem, że zdrowe najważniejsze. To jest oczywiste, ale głupio mi już mówić przez "ono" ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699652 przez anuuuusia
Lacrijka cudne Cinki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl