BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 9 miesiąc temu #700175 przez MoNiaaa
witam sie z rana :)

Mateo slodziaczek :):)

Agusia dawaj znac co u ciebie!!!tez czasem podczytuje na czerwcowkach

vifi 3mam kciuki za leczenie oby wszystko w lepszym kierunku szlo!! :)

studentka gosiak wierze ze i wy sie doczekacie maluszkow i wlasnych fotek na usg ojj jakie tu bedzie siweto jak pokazecie II :):)

gosia a jak u ciebie??@ nie ma??oby to to co wszyscy mysla!!!!

my bylismy wczoraj chwile na wsi i znowu pelno kleszczy!!!!
a moja Julka ma jakis dar przyciagania ich juz ciagle ja ogladam a w tych jej gestych wlosach to masakra jest!!ale udalo mi sie znalesc zanim sie wbil!!!

mnie w brzusiu cos pobolewa a jak dlugo siedze w pracy to od razu czuje ze maluszkowi sie to nie podoba :(
wizyta dopiero za 2 tyg...oj dlugooo:(

Pani 3mam kciuki zeby ta wizyta byla ta na ktorej poznasz plec wiadomo ze zdrowie na pierwszym planie ale fajnie wiedziec kto tam mieszka i zwracac sie typowo do maluszka no i zaczac szykowac wyprawke :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700186 przez gusiak
postanowione za tydzien ide do gin. to tak juz bedzie 7tc wiec mysle ze bedzie juz conieco widac i slychac:)
a propo komarow macie na nie jakies sposoby,co mozna w ciazy na nie stosowac bo sa jkos wyjatkowo w tym roku upierdliwe i grywa wszystko co sie rusza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700187 przez Dave
Witam się i ja :laugh:

Iwonta - co u Ciebie??

Moniaa - tak to już jest, dzieciaczki wiedza jak im dobrze i protestują ja czują niewygodę :side:

Słonko świeci :lol: :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700190 przez MoNiaaa
a tych zwyklych areozoli nie wolna stosowac w ciazy???ja sie psikam jak jestem na polu i lataja komary :unsure:

dave czy to normalne ze jak minie jakis tydzien dwa od wizyty to ja nie chce sie za bardzo cieszyc maluszkiem bo sie boje ze na nastepnej wizycie uslysze cos niedobrego??sama sie wqrzam bo przeciez nie ma powodow zeby sie martwic ale dopadaja mnie takie mysli czasem...

ostatanio nawet myslalam ze po malu zaczynam czuc maluszka (choc moze i za wczesnie?) ale zaraz wlasnei sobie pomyslalam ze nie wiadomo czy z nim wszystko ok a co dopiero czuc ruchy...?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700196 przez missyy
Oj, świeci słonko, świeci... :P
W pracy pewnie znów duchota mnie czeka :S .

Ogólnie wczoraj z eMkiem ustaliliśmy, że powiemy rodzicom, że jestem w ciąży. Męczy mnie trochę to ukrywanie i tak już krzywo na mnie patrzą, gdy nie pije, a tym bardziej kawy nie tknę. Mąż dzwonił do swoich rodziców, że wpadniemy do nich na weekend (mieszkają ponad 200km od nas),bo chce im powiedzieć, że w końcu nam się udało.
Ja do końca nie jestem przekonana, boje się jeszcze komukolwiek mówić, to dopiero 7 tydz, a nie wiem co dalej, kurcze, po prostu boje się zapeszyć :( , że coś się stanie.
Może głupio myśle, ale jestem ostrożna. A usg dopiero mam za tydzień.
Myślę i myślę i nie wiem :unsure:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700205 przez Gravity
Witam po upalnym weekendzie:)dzis zapowiada sie to samo:)


missyy bedzie dobrze nie masz czego sie bac Ty nie poronilas wczesniej wiec bez obaw:)uwazaj na siebie i bedzie ok:P

MoNiaaa ja mysle ze to normalne z czasem Ci pzrejdzie tez tak mialam tylko ze juz 2 dni po usg sie zamartwialam:)



gusiak ciezko i pisac o komarach bo u mnie ich nie ma:)chodz mieszkam przy samej wodzie:)

vifi 3mam kciuki bedzie dobrze! :ohmy:

Lara,słodkie cinki...rosną z dnia na dzień.

Agus no to masz przejscia dobrze ze Arturek z Toba jest,nie martw sie bedzie dobrze!

Gosia,kciuki zaciśnięte!!!

Dave a jak u Ciebie dzieciaczki zdrowo rosna i jakos Dajesz rade:)))A Mati nie jedno serduszko kobiece zlamie:)

pani_p dokladnie bedziesz miec slodka niespodzianke,byle zdrowe bo to najwazniejsze:)

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700218 przez iwonta_kg
gusiak napisał:

a propo komarow macie na nie jakies sposoby,co mozna w ciazy na nie stosowac bo sa jkos wyjatkowo w tym roku upierdliwe i grywa wszystko co sie rusza.


Ja mogę poradzić jak już pogryzą ;) kup sobie Oktenisept w aptece i popsikaj pogryzione miejsce które swedzi. Od razu przestanie. A Oktenisept przyda Ci sie jak urodzisz przy dzieciątku na jego pepek:)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700226 przez iwonta_kg
Dobry jeszcze raz :)

Dave co u mnie? Rosnę :) jak jeSt takie palące slonce to nie wychodze z domu bo jest mi ciężko. Puchną mi palce i wogóle ostatnio chodze jakas zmęczona. Zaczynamy sie przygotowywać na przybycie Maluszka. Pierzemy ciuszki, dokupujemy co trzeba... A mnie doskwiera ta cholerna blizna... Czuje jakby mi brzuch na nią nachodził. Pewnie cos tam sie obniżył i dlatego tak to odczuwam.. Ale czy to musi tak boleć :(

Monia ktory to już tydz bo na telefonie nie widzę ;)

ViFi i Agusia wracajcie do zdrowia!



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700230 przez MoNiaaa
iwonka alez ty masz brzusio :ohmy: :ohmy: :ohmy:
u mnie jutro bedzie 13tc 0dni :):) a tak wogole od ktorego tygodnia jest 4 miesiac bo wszedzie inaczej podaja??

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700234 przez iwonta_kg
Monia dzieki :) no jest duży i bedzie jeszcze większy.. jestes juz w 4 miesiącu :) ja będąc jakos w 12-13 tyg czułam takie pukanie w środku :) takie cuś czujesz?



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700242 przez MoNiaaa
wlasnie od tamtego tygodnia kilka razy dziennie czuje jakby cos mi puklo ale to jest takie pojedyncze i nie zdaze sie wczuc czy to to chyba juz nie pamietam jak to sie czuje maluszka :blush: po za tym nie wiem czy to nie za wczesnie i tylko psychika mi tak podpowiada??
no 4 miesiac to juz tak powaznie brzmi :lol: :kiss:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700243 przez iwonta_kg
Mój mężuś zakochany w brzuszku :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #700246 przez iwonta_kg
Monia to napewno Maluszek :) to Twoja kolejna ciąża wiec mozesz czuć pewne rzeczy wczesniej :)

Mój synek jest na etapie czkawki która dopada go 5-6 razy dziennie a czasem i w nocy.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700272 przez helenne
Dzień dobry!
Nadrabiam :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700278 przez anoda89
Dzień dobry :) Wczoraj mnie nie było na forum i myślałam że będę miała tyle do czytania a tu proszę jedna stronica.

Agusia wracaj do zdrowia :kiss: Daj koniecznie znać po kontroli.

Iwonta współczuje tych bóli. Jeszcze troszeczkę musisz wytrzymać.

Monia to staraj się pochodzić troszkę w pracy żeby się rozruszać. Macica się pewnie rozciąga i stąd te bóle. Głupie myśli proszę odsunąć na bok, maluszek sobie pięknie rośnie.

Missyy kochana będzie dobrze :kiss: Zapas nieszczęść już się wyczerpał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl