BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 9 miesiąc temu #700526 przez anuuuusia
iwonta_kg zdjęcie cudne :) widać, że mąż nie może się oderwać od Twojego brzuszka :woohoo:

helenne fajny avatar, przyciągasz dzieciaczka? :blink: Jak się martwisz, to skocz do gina na USG i wszystko będzie jasne. Ja w tamtym roku miałam torbiel i jak mi się okres spóźniał w 1-ym cyklu starań, również myślałam, że ta cholera znowu się przypałętała. Na szczęście jajniki mam czyste.

gosia28 :kiss:

Patrizia super, że wyjazd się udał :) Trafić na dobrego lekarza to trzeba mieć naprawdę szczęście. Będzie dobrze :kiss:

A ja, o dziwo, wyluzowałam trochę. Najpierw powiedziałam mężowi, że w tym miesiącu nic z tego, nawet nie miałam ochoty na przytulanie :ohmy: Ale przyszedł weekend... Wczoraj zażartowałam, żebyśmy do lasu jechali na małe co nieco (jak za czasów narzeczeństwa B)), a on wziął to na serio :blush: :whistle: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #700531 przez iwonta_kg
Dzieki dziewczyny za komplementy :)

Mirelka nie bij ale musiałam:)

Sobotni zachód słońca :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700556 przez helenne
anuuuusiaTo bardzo dobrze! Luz i bzykanko :P
Przyciągam dzidzie całą sobą :D tak mocno jak tylko mogę na każdy sposób. Słoniem avatarem modlitwa i mizianiem z narzeczonym ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700574 przez gosiak
Witam ;)

Gosia28 :kiss:

Monia to chyba normalne że takie myślenie Ci towarzyszy, szczególnie po Twoich przejsciach...ale trzeba wierzyc ze będzie dobrze i tak na pewno jest ;)

Anusia igraszki w lesie :lol: ja sie kiedyś raz na takie coś odwarzyłam iiii było wesoło :lol:

Co ja jeszcze chciałam....a Arturek jest super, Ingrid więcej zdjęć prosimy :blink:

Ciekawe co tam u Ferci :)

Iwonta zdjęcie z brzuszkiem :kiss: :kiss: a zachód słońca piękny :side: odpoczywaj ile wlezie co by blizna tak nie bolała ;)

Mirella jak tam, pogoda i grill wypaliły? Jak Dusia? Zdrowiutka?

Ciumki babeczki ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700650 przez Mirella
Oj wypaliły wypaliły :lol: A pogoda to do tej pory jest, uwielbiam taką :)

Duśka się przestała wygłupiać z chorowaniem, sama zrozumiała, że szkoda pogody :)

Iwonta, mnie nie boli jak foty dajesz, boli że tak mał o :P

Hmm, igraszki w lesie, na plaży, w parku.... do rana mogłabym tak wymieniać, to były piękne czasy :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700717 przez anuuuusia
Wprawdzie szyby musiały być szczelnie zamknięte, bo te krwiożercze bestie-komary atakowały ze wszystkich stron, ale i tak było fajnie :silly:

Rozmawiałam przed chwilą z mężem przez telefon, coś tam mu zasugerowałam na wieczór, a on mówi: "Ale kochanie to co dwa dni trzeba" :ohmy: Ja do niego: "No weź, przecież my się w ogóle o nic i o nikogo nie staramy" :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700721 przez studentkaae
hello :)

Gosia28 - ??? że co? @? nieeee no, u Ciebie też :cheer: buuuuu. Kochana przytulam mocno - wiem co dziś czujesz :kiss: :kiss: no nic, walczymy dalej co?

Ingrid - Arturo słodziak nad słodziaki. blondasek nasz :) zdrówka dla Ciebie!

Iwonta - jeszcze trochę i już. odpoczywaj :) aaa widoki cudne - zazdraszczam :)

Parizia - no widzisz, czyli dobrze Ci radziłyśmy, żebyś się wybrała do tej Tatralandii :) nie wiem czy i my w sierpniu się tam nie przejedziemy.

hahaha, ja też mam na koncie takie nietypowe miejsca... najmilej wspominam w jeziorze, w nocy przy blasku księżyca... łał, to były czasy... :blush: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700731 przez anuuuusia
studentkaae w jeziorze? :whistle:
Najbardziej zwariowane i dziwne miejsce w moim przypadku to taki zaułek pod moim domem, obok kosza na śmieci, za wielkim krzewem :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700748 przez Dave
anuuuusia napisał:

studentkaae w jeziorze? :whistle:
Najbardziej zwariowane i dziwne miejsce w moim przypadku to taki zaułek pod moim domem, obok kosza na śmieci, za wielkim krzewem :blush:


Dobre :lol: :lol: :lol: :lol:

U nas, na plaży, a raczej na skałach pod klifem w Irlandii :laugh: :laugh: W środku dnia :silly:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700751 przez helenne
No to fajowo macie ja z moim obecnym nigdzie w takich miejscach nie :( on jest tak...jakiś pruderyjny strasznie... za to w domu hmmm wszędzie...ale z byłym ehh...w lesie w aucie na plaży na basenie...
ALeee bym skłamała :cheer: ...z moim narzeczonym raz w jacuzzi na Lanzarocie... oj takkk ehh...tak dawno, że aż mi się zapomniało... a marzy mi się tak wsiąść do auta jechać do lasku na małe szuru buru...albo na polankę albo na klify...ehhh :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700755 przez Dave
No, ja bym też gdzieś pojechała, bo klimat domowo-sypialniano-łożkowy już mi się nudzi B)
Ale jak tu się wymknąć przy dwójce dzieci :cheer: :cheer:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700757 przez helenne
Dawaj skype kamerkę i popilnujemy ;) :silly: mój były szef nam tak robił miał nas blisko domu szedł obok na balety włączał laptopa i kamerkę i kazał patrzec na malucha jak się budził leciałyśmy pędem po niego i do malucha ...smieszny czlowiek z niego byl i mega nieodpowiedzialny...
Mi też się klimat domowo kanapowy znudził....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700759 przez Mała
Witam, żyję, pogoda piękna, mama z bratem przyjechali, więc czasu brak. Wszystko wiem, @ przeklinam, kciuki trzymam i buziakuję zdjęciowe dzieciaczki :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700766 przez Dave
helenne - my kiedyś tak zrobiliśmy, ale Maja spała w domu a my na tarasie piętro niżej:-) Imprezowaliśmy ze znajomymi :laugh:

Mała - ja też wszystkie @ przeklinam :angry:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700771 przez helenne
Dave- tak to rozumiem ,ale z moim szefem to cieżko było dyskoteka po drugiej stronie, a dzidzia po przeciwnej... :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl