BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #707231 przez missyy
O matko i córko :S Tyle baby naskrobały, że będę zaraz nadrabiać cały dzień zaległą lekturkę :lol:

A teraz esej o mnie :P:P (skromnie :woohoo: )

Powiedziałam tacie,siostrze i szwagrowi o ciąży, zobaczyli, że jakiś torcik przywieźliśmy, to zaczeła węszyć co jest grane :silly: sis normalnie się wyryczała na mnie :P Sama też nie lepsza :woohoo: W weekend pojechaliśmy do teściów powiedzieć im o dobrej nowinie. Byli baardzo zadowoleni, tym bardziej, że wiedzieli, że początki starań nie były łatwe. Już zapowiedzieli, że fundują nam wózek, potem zaprosili nas na obiad do restauracji, potem spacerek po zoo :P Ogólnie było sympatycznie :)

Wczoraj wróciłam z usg, także moja Fasolina ma 16.8 mm, posłuchałam chwilkę serduszka, bije ok 178. Także też dobrze. dopatrzyłam się już zalążków rączek i nóżek.
Jestem w szoku jak w ciągu 2 tygodni urosło, na poprzednim usg było widać tylko kropeczkę.
przypuszczalny termin :: 21/02/2014 :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Miałam ok 10 sierpnia jechać do zakopca, a tu doopa blada :S :dry: Okazuje się że w tym terminie muszę zrobić badania prenatalne, a chce je zrobić. Więc nawet rozważam czy nie odwołać wyjazdu. Tydzień przed lekarka mówiła, że będzie trochę za wcześnie, a tydzień po wyjeździe to juz z kolei fasolka byłaby za duza na badanie.
Ale sobie wybrałam termin urlopu :dry: Myślenia mam teraz co nie miara.



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #707233 przez Gravity
Witam Kobitki o poranku,dzionek sliczny :)

Mamusie z doswiadczeniem mam pytanko,ile takich pajacykow dla malenstwa potrzeba na wstepie??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :unsure: :lol: :lol: :lol:

studentkaae ma racje gosiu 3 to bedzie Twoja szczesliwa liczba!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Mirella bylo powiedziec Dusi ze dzizdia wychodzi po rozkrojeniu brzuszka bylo by mniej tlumaczenia:) :lol: :lol: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:Dusia sliczna niejedno serduszko zlamie!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Dave
a jak u Ciebie z Malenstwami?Majeczka Ci cos pomaga??Mati rosnie jak drozdzowka na drozdzach:))) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gosia nie czekaj do niedzieli tylko piateczek atakuj bo My tu nie wytrzymamy:(((( i palce nam podpadaja:) :lol: :lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

missyy super wiesci widzisz jak sie wszyscy ciesza z dobrych wiadomosci!!sponsora znalazlas nie szukajac ihihhihi i dobrze :blink: :blink: u mnie bylo tak samo wozek mam tylko wybrac i lozeczko a tesciowa sponsoruje:))))

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707285 przez Elmirka85
Gravity ja nie pomogę co do ubranek bo już nie pamiętam :)

Gosiak nie zapomnij o kupnie testa :blink:

missy jesteśmy w bardzo zbliżonej ciąży. Ja też chyba 10 sierpnia się umówię na usg genetyczne, ale dziwne że Ci tak sztywną datę wybrali... przecież wszędzie jest napisane że między 11 a 14 tc więc jak to możliwe że ani tydzień wcześniej ani później nie może być??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707292 przez gabi28
Dzien dobry dziewczynki... no dzień mamy piękny :)
Mirelka,Duśka ma cudne włosy,ja miałam podobne,tylko bardzo grube i moja mama nie raz się nameczyła ,aby coś ładnego wyczarowac na mojej głowie :) Duśka też ma grube?

Gosiaku..hm.. bociany :) :) wiesz,w piątek mam dostac @ i z pełną odpowiedzialnością chcę ją dostac,tylko po to by do Ciebie nie przyszła. trzymam kciuki :)

A Lacrijka gdzie?? moze by tak nam cinki pokazała ?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707450 przez anuuuusia
Mirella śliczna córeczka :)

missyy fajnych masz teściów :blink: Super, że z dzieciątkiem wszystko dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707599 przez madziaska
Gosiaku, trzymam strasznie mocno kciuki :) W tym roku kończysz 30,więc trójka z przodu, no i chyba 21 września? A 2+1=3. No i testować miałas 21 lipca. Suma tych cyfr to też 3 :D Ja tam wierze,że będzie dobrze! :)

Dusia przecudna! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #707605 przez Dorciaition
Mirella Duśka piękna dziewczynka.

Gravity ja rodziłam w listopadzie, wieć troszkę ich było, ale za nic nie mogę sobie przypomnieć ile ;)

Missy dzidzia cudna. Przy następnej wizycie będzie już pięknie widać rączki i nóżki.

Gosiak a to Ci Madziaska pięknie wyliczyła :) He he może jeszcze trojaczki będą :ohmy: Ściskam kciuki z całych sił. :kiss:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707618 przez MoNiaaa
gosiak no te trojki musza cos znaczyc!! zaciskam potrojnie kciuki za ciebie!!!

missy super wiesci i jak fasolka szybko rosnie:) ja tez nie moglam wyjsc z podziwy ze w ciagu 2 tyg taka zmiana :ohmy:
teraz w piatek ide na usg i pewnie tez sie baardzo zmienila :) juz tak sie nie moge doczekac ze szok!!!

duska sliczne ma te wlosieta :)
meczarnia jest to prawda wiem po Julce ale tez bym jej nie sciela wlosow!!

co do ubranek to ja juz tez nie pamietam ile czego mialam :P
ale ja spiuochow malo uzywalam tzn tylko po domu i do spania
a po polu to zawsze jakies spodnie itp

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707624 przez madziaska
gravity, za dużo nie kupuj pajacykow, bo niewiadomo czy Ci podpasuja. Nie pamiętam ile miałam,ale ogólnie za dużo ubran kupuje dla Hani ;) Mi pajacyki pasowały,ale niektóre dziewczyny wolały body i polspiochy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707634 przez anoda89
Dzień dobry. No i laba się skończyła teściowa 1,5 tyg w domu :dry:

Mirellka Duśka śliczności, pasują jej takie potargane włosy :kiss: :kiss: :kiss:

Missyy cudna fasolka, zdrówka dla was życzę :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707644 przez Gravity
Dorciaition ja tez w listopadzie rodze:)

Czekam kochane na kolesia z panstwowych mieszkan bedzie dzis na wywiadzie:) 14:30 trzymac kciuki. :side: :side: :side: :side:

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707672 przez Dorciaition
Gravity aaaa :) Piękny miesiąc.
Na pewno polecam bodziaki rozpinane z przodu. Dla takiego malucha super, no i dla mamy wygodniejsze w zakładaniu na początek.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707675 przez Gravity
Dorciaition napisał:

Gravity aaaa :) Piękny miesiąc.
Na pewno polecam bodziaki rozpinane z przodu. Dla takiego malucha super, no i dla mamy wygodniejsze w zakładaniu na początek.


Dziekuje rady zawsze dobre:) :kiss: :kiss:

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #707676 przez Patrizia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707679 przez MoNiaaa
Pati :kiss: :kiss:
straszne ze takie dziadostwo sie moze przyplatac i nawet ie wiemy o tym :(
ale najwaziejsze ze nie bylo wad wrodzonych wiec masz szanse juz niedlugo na zdrowego maluszka 3mam kciuki :*

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl