BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #622830 przez Elmirka85
no ale u mnie z reguły wszyscy ginekolodzy nie chcą tak wcześnie badać. myślałam że to to powszechna opinia... a to u Was tak wcześnie badają?? u nas nie- odsyłają i każą przyjść najwcześniej w 5 tygodniu. i to z reguły i prywatnie i na kase chorych z tego co rozmawiałam z koleżankami... dziwne
a u mnie mężuś zawsze odkurza więc mam dobrze bo ja nienawidzę tego robić..., ja za to kurze ścieram- taki podział obowiązków

mam coś dla Was :laugh: zrobione na wakacjach w zeszłym roku :laugh: :laugh: :

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #622857 przez Elmirka85
acha... i nie krzyczcie na mnie że napisałam dwa posty pod spodem. bo myslałam że przez to mi zdjęcie nie wchodzi.. PRZEPRASZAM :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #622864 przez PinkBikini
Gravity - ja w Londynie mieszkam na fetlham :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #622867 przez ferritka
nie wiem czy da się usunąć, chyba nie, ale da się EDYTOWAĆ ,żeby nie pisać jednego swojego pod drugim


idę na spacer , bom nerwowa

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #622910 przez Dave
Hallo,
Ja dopiero siadłam. Od rana zabiegana (nic nowego ostatnio). Ale skoro dotrwam w komplecie do 14.04 -czyli urodzin Majosa, to coś trzeba zorganizować.
Tort jest w lodówce :) :) Wersja made by Dave, ciekawe co z tego wyjdzie. Jutro tylko ozdobię i będzie git.

Kombinuję coś na popołudniową przegrychę :side:

Mąż dalej z wałkiem szaleje, więc wieczorem będę miała multum sprzątania.

a swoją drogą to już dwa razy miałam posta napisanego, tylko coś mi go zezarło :evil: :evil:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #622931 przez sylwus136
Witam :)

u mnie zbiera się na burzę ;/

Feri i Pink trzymam kciukasy żeby się okazało że fasoleczki tak mocno sie schowały ze nie chcą się pokazać po prostu na teściorze :)

Monia dziękujemy za pamięć :) tak Kacperek kończy dziś 3 latka :)

Miłego dnia życzę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #622952 przez studentkaae
wpadłam tylko na chwilkę

Sis - przytulam Cię mocno, ale jeszcze nic straconego przecież - za wcześnie jak na moje oko na test. czekaj do terminu @ i zrób teściora najlepiej po tym terminie. masz długie cykle, więc tym bardziej trzeba się uzbroić w cierpliwość. pamiętam jak ja zrobiłam test tydzień po terminie @ - to wtedy dopiero był cień cienia, więc głowa do góry :) trzymam kciuki i nie puszczam :kiss: ale wiem jak to jest... ja te emocje pewnie niedługo będę też przeżywać, ale to jeszcze długo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #622992 przez iwonta_kg
Sylwuś najlepsze życzenia dla Kacperka!!!!!!!!!!! :lol: :lol:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #622998 przez sylwus136
Iwonka dziękuję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #623005 przez Gravity
mesy napisał:

ferritka napisał:

bry ;)

dzień dobry Cinki kolorowe B) B) B)

ogłaszam wszem i w obec ,że test pokazał... jedną ,beznadziejną, chamską, bezczelną, bezsensowną, gupią jedną kreszke. sprawdziłam z każdej strony, pod światło z lampki, na parapecie, na korytarzu, w piwnicy też byłam z tym cholernym testem. Nic nawet świta prześwita. nic.
rozebrałam tego testa czy np nie jest jakiś partii felerny i czy na pewno ma tam ten pasek co to ma się odbasrwic, bo może jej zapomnieli jej tam podkleić. Nie zapomnieli :dry: :dry:


To możemy się dziś popocieszać bo u mnie też jedna krecha :dry:


mesy przytulam mocno nastepnym razem beda 2!!!!
ja zrobilam sobie zdiecie dzis .Jakos dziwnie sie czuje rajstopy nawet mnie gniota:(glowa ciezka okropnie.

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #623007 przez ferritka
Sto lat dla Kacperka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


i to bank nie Groszek bo mi testy nie wychodzą.... to może być jedna pikawka :dry:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #623008 przez Gravity
PinkBikini to masz dobrego polskiego gina z tego co slyszalam i polskie klinki jak chcesz chodz wiem ze pewnie ceny z kosmosu maja jak kolomnie w Menchester usg 100F:(zal.

Dave wszystkiego najlepszego dla Majeczki!!!!!moze bedziesz obchodzic podwójnie:)))

Nie wiem jak Wy dzis sie czujecie lae ja jakos dziwnie co zaczynam jesc odstawiam nic mi nie smakuje jka narazie kwasny winogron probuje wepchnac nawet idzie ,a w piekarniku pieke bulke czosnkowa zapach podchodzi zobaczymy czy bedzie do zjedzenia:(

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #623011 przez anoda89
Wszystkiego najlepszego dla Kacperka :kiss: :kiss: :kiss:

Ferri może to przez fasolke tak się czujesz :unsure: Byłaś u lekarza?? Weź się może przejdź w poniedziałek nich Cię przebada da skierowanie na badania, osłabiona jesteś i dlatego tak ciężko Ci cokolwiek zrobić.

Gravity tak jakby Ci już brzuch wywalało :lol: Szybko :)
To że cię ubrania gniotą to normalne, zakup sobie leginsy ciążowe albo jakieś spodnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #623015 przez Gravity
anoda89 niech wyala byle do konca szczesliwie malenstwo utulic w koncu w ramionach niczego wiecej nie pragne:P ja sie jeszcze ludze ze jestem wiecej w ciazy ale to dopiero po usg sie dowiem zawsze moglam miec miesiaczke jedna to raz a byla skapa bardzo.

PinkBikini to te linki dla Ciebie i mama z Uk.

www.freestufffinder.co.uk/free-huggable-polar-bear/

www.freestufffinder.co.uk/free-bathtime-buddies-bath-set/

www.cowandgate.co.uk/ to mi juz przyszlo po 3 dniach od rejestracji ta krowka:)

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #623058 przez gabi28
pewnie po tym poscie co napisze @ przyjdzie do mnie... bo zawsze tak jest gdy mam do was pytania,ale dziele się z wami uwagami.

no więc... @ ma byc gdzieś teraz,tzn wczoraj,dzisiaj ,jutro powinna być. I własnie dzisiaj dostałam bóle @,chociaz nie takie baaardzo bolesne jak zawsze. Wzięłam no-spe i troche przeszło.Rano na wkładce jakieś bardzo lekkie plamienie..i cisza. a nigdy tak nie mialam,żeby się nie rozkreciła w ciagu dwóchdo 3 godzin od pierwszego plamienia.... Nie zadam pytania typu "jestem w ciąży ?" :) ale dziwne to...

Zresztą... będzie mi chyba ciężko zajść w ciążę bo my się kochamy codziennie-więc żołnierzyki są pewnie osłabione i jest ich mało. Tylko nie weźcie mnie za jakąś zboczoną :) po prostu jak jestem w PL to wykorzystujemy maxymalnie czas na przyjemnosci. Z resztą nasza miłość kwitnie.

Się wygadałam... więc pewnie @ zaraz przyjdzie :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl