BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

11 lata 2 tygodni temu #622616 przez PinkBikini
ferritka- ja tez tak robilam przedostatnio i w ogole lazilam jak opetania, szukalam swiatla i rozkladalam go na czesci pierwsze :D znam to ..

a tak w ogole to wiem- jestem marudna. i kazdy mi to mowi :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #622626 przez ferritka
Pink, weż jak Ci sie przypomni to edytuj posta i dopisz a nie trzaskaj posta pod postem bo znowu nam wątek zamkną, dobrze :lol: :lol: :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #622627 przez PinkBikini
aaaaaaa ok :) sorry nie wiedzialam. postaram sie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #622643 przez MoNiaaa
hej laski

my juz w domu z Julka jestesmy na szczescie doszla do siebie ale szpital to koszmar!!!wolalabym miesiac siedziec sama w szpitalu niz 1 dzien z dzieckiem!!!

gosia a jak u ciebie z @?? bo przegapilam a teraz nie nadrobie tego co pisalyscie?
feri widze ze i ty testowalas :( ale jak @ nie ma to moze cien nadzieji jeszcze zostal??
iwonka widze ze jednak na Kacperka sie zdecydowaliscie ?:)


a dzis chyba Kacperek obchodzi swoje 3 urodzinki
wszystkiego najlepszego dla niego zdrowka i samych szczesliwych chwil!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

http


]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #622684 przez monisia100100
Ale miałąm dziś okropną noc, co chwilę się budziłam śniły mi się jakieś horrory. Tak bardzo się przestraszyłam wogóle bo przez cały czas miałam bardzo obolałe i zdecydowanie powiększone piersi, dziś rano wstałam , piersi mnie nie bolą wróciły momentalnie do swojej pierwotnej wielkości. Tak bardzo się boję żeby coś złego się nie stało, nie wiem co z sobą zrobić, to napewno nie jest normalne aby takie zmiany działy się tak gwałtownie. Może miał ktoś podobną sytuację, dziś sobota nie jestem w stanie skontaktowac sie z lekarzem, oszaleję chyba, nie przeżyję kolejnych trudności

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #622694 przez Gravity
Witam Sloneczka:)
PinkBikini u mnie od takiej wyplowialej sie zaczelo:)a pokazalam lekarzowi to mnie wysmial "debil" i dal leki na zawroty glowy ktorych nawet nie wykupilam.Ja pierwszy zrobilam z porannego moczu i wlasnie wyszedl bardzo slaby a w popoudniowym nie wyszlo nic:(

Martynka kolorek sliczny:)



Elmirka u mnie tez tak goscie daja na komunie 2000/3000,a chrzesni na ile ich stac takie moje zdanie ale tez nie przeginajcie.Standardowo zwyczaj ze chrzestny kupuje rower:)


iwonta_kg PinkiBikini jest z uk jak ja wiec o tej becie mozemy se tylko popisac:(

MoNiaaa super ze Juleczka juz w domu!!!

Ja usg mam w srode i juz sie boje,a kolejna wizyte u poloznej za kolejny tydzien po usg we wtorek i seria badan:(

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #622704 przez PinkBikini
Gravity czyli mialas tak samo? i z tego wyniku bedzie dziudzius? :) ja zaczynam watpic, no jak to mozliwe, zeby taka slaba kreska, to pewnie zalezy od stezenia hormonu. tylko cos musialo ta druga kreske ruszyc... zeby nie sklamac to ten test pozytywny robilam tak o 13stej-mojego czasu 14stej. a drugi o mojej 19stej.
w sumie okres mialam 14 marca to jeszcze poczekam z tym 3 testem.
jak nie dostane @ przez tydzien to zglosze sie do gina.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #622708 przez Gravity
PinkBikini napisał:

Gravity czyli mialas tak samo? i z tego wyniku bedzie dziudzius? :) ja zaczynam watpic, no jak to mozliwe, zeby taka slaba kreska, to pewnie zalezy od stezenia hormonu. tylko cos musialo ta druga kreske ruszyc... zeby nie sklamac to ten test pozytywny robilam tak o 13stej-mojego czasu 14stej. a drugi o mojej 19stej.
w sumie okres mialam 14 marca to jeszcze poczekam z tym 3 testem.
jak nie dostane @ przez tydzien to zglosze sie do gina.


Tak ja mialm tak samo tylko ja milam gorzej bo z rannego moczu!!i byl kijowy czyli wyplowialy bardzo.a z popoudniowego byl negatywny robil mi lekarz w gp i wyszet mu negatywny :(tydzien pozniej.Dal mi leki na zawroty glowy bo mialam ktorych nie wykupilam.Daj jakis kontak do siebie gg skype to Ci pokaze.I jestem w ciazy i bardzo sie boje.

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #622709 przez Elmirka85
ale gin na samym początku też za wiele Ci nie powie. zapyta czy robiłaś test. w terminie @ badanie ginekologiczne w ciąży chybA NIE JEST WSKAZANE bo może spowodować coś złego. dopiero 5-6 tydzień ciąży. moja koleżanka poszła w terminie @ do gina to kazał jej przyjść za tydzień bo stwierdził że jest za wcześnie na usg, to ona niecierpliwa poszła do innej babki, ona zrobiła jej usg... i zaraz po powrocie od lekarza zaczeła krwawić i poroniła..
ja bym się nie dała zbadać tak wczesnie. lepiej zrobić test i poczekać ten tydzień czy dwa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #622710 przez PinkBikini
Gravity nie uzywam gg, skajpa sporadycznie, ale moge dac Tobie maila. to sprawdzam codziennie:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dzieki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #622713 przez Gravity
Elmirka85 co do poronienie prze usg hmm ciezo w to uwierzyc by cos naruszyl,moja kolezanka mial robione usg w 4 tygodniu i wszystko bylo ok ,Moze tak mialo byc jednorazowy przypadek no nie mam pojecia sprzeczac sie nie mam zamiaru roznie to bywa.


Dave a jak tam u Was???


PinkBikini e-mail poszedl.Jak bys chcial strony gdzie po rejestracji przysylaja Ci maskotki to pisz podam Ci bo to tylko uk i irlandia.My z Suzi juz pozamawialysmy ja jedna juz dostalam.

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #622757 przez PinkBikini
okey, dzieki. pewnie, ze bym chciala! :) naprawde :* :)
a swoja droga to mi sie przypomnialo, jak w ubieglym roku bylam chora i tak mnie rwalo w boku, ze chodzic nie moglam. poszlam do gp, a tam mi lekarz powiedzial, ze jestem ciezko chora i mam kamienie zolciowe, jak normalne wydalenie nie pomoze, to inaczej bedziemy to usuwac.. sie wystraszylam pojechalam do Polski a tam sie okazalo, ze mam infekcje pecherze i nie kamienie, nie watroba, bo jakby watroba bolala, to by spuchla. ze to miesien mnie tak bolal.
i to juz od nie jednej osoby slysze, ze lekarze beznadziejni tu sa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #622765 przez Gravity
PinkBikini napisał:

okey, dzieki. pewnie, ze bym chciala! :) naprawde :* :)
a swoja droga to mi sie przypomnialo, jak w ubieglym roku bylam chora i tak mnie rwalo w boku, ze chodzic nie moglam. poszlam do gp, a tam mi lekarz powiedzial, ze jestem ciezko chora i mam kamienie zolciowe, jak normalne wydalenie nie pomoze, to inaczej bedziemy to usuwac.. sie wystraszylam pojechalam do Polski a tam sie okazalo, ze mam infekcje pecherze i nie kamienie, nie watroba, bo jakby watroba bolala, to by spuchla. ze to miesien mnie tak bolal.
i to juz od nie jednej osoby slysze, ze lekarze beznadziejni tu sa.


Napisz mi gdzie Ty w uk jestes? ja w Morecambe nie wiem czy wiesz gdzie to ?wieksze miasto Lancaster mam tam z 5min autem.A godzine od Liverpool.Moze zacznij czytac pw:)

Dobra laseczki ja narazie uciekam.

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #622794 przez mesy
ferritka napisał:

bry ;)

dzień dobry Cinki kolorowe B) B) B)

ogłaszam wszem i w obec ,że test pokazał... jedną ,beznadziejną, chamską, bezczelną, bezsensowną, gupią jedną kreszke. sprawdziłam z każdej strony, pod światło z lampki, na parapecie, na korytarzu, w piwnicy też byłam z tym cholernym testem. Nic nawet świta prześwita. nic.
rozebrałam tego testa czy np nie jest jakiś partii felerny i czy na pewno ma tam ten pasek co to ma się odbasrwic, bo może jej zapomnieli jej tam podkleić. Nie zapomnieli :dry: :dry:


To możemy się dziś popocieszać bo u mnie też jedna krecha :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #622797 przez ferritka
cho Mesy, poprzytulam Cię <tuli> :kiss: :kiss:


jejku, tak się zmachałam podczas odkurzania jakbym całą dzielnie z tym odkurzaczem przeszła od domu do domu i spowrotem :dry: :dry: :dry: :dry:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl