BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

11 lata 1 miesiąc temu #623063 przez Gravity
gabi28 napisał:

pewnie po tym poscie co napisze @ przyjdzie do mnie... bo zawsze tak jest gdy mam do was pytania,ale dziele się z wami uwagami.

no więc... @ ma byc gdzieś teraz,tzn wczoraj,dzisiaj ,jutro powinna być. I własnie dzisiaj dostałam bóle @,chociaz nie takie baaardzo bolesne jak zawsze. Wzięłam no-spe i troche przeszło.Rano na wkładce jakieś bardzo lekkie plamienie..i cisza. a nigdy tak nie mialam,żeby się nie rozkreciła w ciagu dwóchdo 3 godzin od pierwszego plamienia.... Nie zadam pytania typu "jestem w ciąży ?" :) ale dziwne to...

Zresztą... będzie mi chyba ciężko zajść w ciążę bo my się kochamy codziennie-więc żołnierzyki są pewnie osłabione i jest ich mało. Tylko nie weźcie mnie za jakąś zboczoną :) po prostu jak jestem w PL to wykorzystujemy maxymalnie czas na przyjemnosci. Z resztą nasza miłość kwitnie.

Się wygadałam... więc pewnie @ zaraz przyjdzie :) :)



mysl pozytywnie,:)

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623075 przez gosiak
Gabi nie szkodzi ze co dzień się tulacie :woohoo: moze akurat Twoj meżczyzna ma super załoge co dadzą radę dotrzeć nawet jak sexik co dzień :blink: super że u Ciebie wszystko ok, i że ten cykl jest ciut inny, wiec kochana zaciskam mocno mocno żeby @ nie przyszła :kiss:

Feri podobno takie podgorączkowe stany, rozpalenia itp. To na ciąże są B) na testy na razie nie ma co patrzeć bo na nie jeszcze nie czas ;) do poniedziałku jeszcze kwilka :blink: , także cierpliwości...a nóż się zdziwisz :S B) ;)

Macie wiosne? U mnie z wiatrem, ale jest ciepło i słonecznie :woohoo:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623077 przez ferritka
Gosiak Gosiak, ale jak u mnie @ za drzwiami stoi, jajka mnie napinkalają, cycki też...poza tym wywaliło mi pryszcze na twarzy jak nastolatce przed pierwszą miesiączką :angry: Stary jak mnie dzisiaj ujrzał to sie zapytał " nie za późno na te sprawy" :dry: :dry:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #623107 przez pani_p
Ferri poki pamiętam, to wszystkie dolegliwości jakie wymieniłaś to ja miałam na samym początku, kiedy jeszcze nie zrobiłam testu, więc ciekawe to jest. Ale broń Boże nie nakręcam, czekam razem z Toba na rozwój sytuacji :kiss:

Gravity mi też tak wysadziło brzuch, ale to raczej u mnie tłuszczyk i narzady musiały sie jakoś poprzesuwać. Widać już powiększającą się macicę, ale narazie tylko ja i ew mój mąż możemy to zobaczyć. W ubraniu tego nie widać ;-)

Gabi to trzymam kciuki :-)

Sylwus najlepszego dla Kacperka :-)

PinkBikini strasznie nerwowa jestes. Kochana poczekaj ze trzy dni i zrób testa, nie nakręcaj się niepotrzebnie. Tutaj potrzeba cierpliwości ;-)

Elmirka ja byłam u lekarza od razu jak test pokazal II tłuste krechy. To był jakiś 4 tydz i mialam i badanie i usg dopochwowe i nic mi się nie działo. Także to chyba indywidualna sprawa :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #623128 przez Gravity
Ferri pani_p ma racje co do Twoich obiawow.Znam to tez,wiec narazie na luzik i czekaj na zrobienie testa ale rob z nocnego moczu.

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623145 przez Mała
Witam.
Choroby cd. :dry:

Gabi nie nakręcam cię, ale ja miałam takie plamienie i były to plamienia implementacyjne, w okolicy @, test robiłam po tygodniu i II

Ferri trzymam kciuki, czekajmy do poniedziałku :lol: A tak w ogóle to powinnaś posiedzieć na jeżyku za te teściory przed @, zdajesz sobie z tego sprawę :S

Brzuś śliczny :kiss:

Kacperku sto lat chłopaku :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623170 przez Dave
Maja śpi, ja już nie sprzątam. mam to gdzieś, jutro z rana oblecę.

Pora na chwilkę relaksu, zaległości i najchętniej łóżko :lol: :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623248 przez Dave
Co tu taka posucha :unsure: :unsure: :unsure:

Ostatnio przed wizytą zrobiłam sobie zdjęcie i akurat mi się napatoczyło, to Wam pokażę :silly:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623253 przez Mała
Dave czytasz w moich myślach :cheer: :lol: miałam ci właśnie napisać, że fotkę na wylocie być mogła pokazać. Ślicznie wyglądasz, zaraz po porodzie top model będziesz :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623255 przez Dave
Mała - dziękuję, ale raczej tu to można powiedzieć, że wieloryba na ląd morze wywaliło :P :silly: :P :silly:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #623264 przez ferritka
Dave , moja śliczna Mamusiu :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
może to ostatnie foto Matiego inkognito :lol: nastepne już będzie rozpakowany :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


boszeeee, poryczałam sie na the voise of poland :dry: :dry: taak sie wzruszyłam :S

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623267 przez Dave
Feri - eeeeee..... chyba jeszcze mu strzelę jakieś przed "wyjściem" :side: :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #623335 przez gosia28
MoNiaaa napisał:


gosia a jak u ciebie z @?? bo przegapilam a teraz nie nadrobie tego co pisalyscie?


Monia @ się rozhulała na całego :angry:
Dobrze, że z Julką już lepiej, wybuziakuj ją :kiss:

Ferri, PinkBikini, Elmirka, Gabi póki co nie puszczam kciuków za II kreski

Mesy :( :kiss:

Dave wyglądasz wspaniale, taka mamusia z okładki :)

100 latek dla Kacperka

ja dziś po pracy ogarnęłam chatę i miło spędziłam popołudnie odwiedzając babcię, a potem jeszcze starą psiapsiółę odwiedziłam, ale fajny był dzień, do tego takie piękne słoneczko dziś świeciło.
Mój P. dziś tucze weselicho więc mam wieczór cały dla siebie :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623400 przez Gravity
Dobry spicie juz?
Ja cos niemoge:(
Dave wygladasz slicznie!

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623415 przez anoda89
Dave ślicznie wyglądasz :kiss: :kiss: :kiss: Też bym tak chciała w ciąży wyglądać :)a gdzie wieloryb raczej seksi mamuśka :lol:

Gravity licz barany :silly:

Uciekam do starego. Owocnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl