BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 6 miesiąc temu #786680 przez gosia28
Gravity śliczna niunia, a słoń jakie uszy ma wypasione ;)

Pani :kiss: :kiss: :kiss:

a ja dziś gar fasoli po bretońsku ugotowałam, chyba na tydzień, chyba, że wpadacie, starczy dla wszystkich serio :P

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #786695 przez gosiak
Pani nie wygłupiaj się, pisz ile wlezie. Tak jak Mirella napisała puki człowiek nie jest w ciąży to wydaje mu się że wszystko zniesie bez marudzenia a w rzeczywistości pewnie jest inaczej, mam nadzieję że będzie mi dane się przekonać :silly: ale na tym wątku jak się czyta to co piszesz staraczkom szczególnie tym co nie rodziły trudno zrozumieć (ja tak przynajmniej mam) jaką rożnice robi te kilka dni. Ale to trzeba się znaleźć w danej sytuacji by zrozumieć, więc nie obrażaj się czasem na mnie :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #786701 przez Gravity
Laseczki ardze sobie bez problemu i w sumie nawet sie wysypiamy obie:)))ihhihi Mala je i spi grzeczna jak na razie.Ale duzo zalatwien papierkowej roboty:)i te pepkowka jedna za nami teraz 2 w sobote:)))

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #786722 przez ann-sunshine
Gravity oby taka grzeczniutka caly czas byla, choc nie chce cie straszyc ale moze sie troche z czasem rozbrykac

Pani :kiss: wytrwalosci i cierpliwosci. Jak juz mala bedzie z toba to wynagrodzi ci to czekanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #786741 przez studentkaae
Pani - myślę, że dziewczyny napisały już wszystko, więc nic więcej nie doodam tylko sie podpisuję. nie umiem postawić się w Twojej sytuacji, chociaż wierz mi, że mimo wszystko bardzo bym chciała teraz być na Twoim miejscu. cierpliwości Kochana, tylko, a może aż tyle!! :kiss: :kiss: :kiss:


Gravity
- śliczna blondyneczka z tej Twojej córci, ucałuj od ciotki :kiss: a jak Ty się czujesz - doszłaś już do siebie po porodzie?

Dave - szacun, jesteś wielka i niezniszczalna :)

Ferri - i jak tam, @ Cię nawiedziła w koncu czy ni huhuhu, bo się juz pogubiłam? :unsure: hmm, nieustannie trzymam kciuki za armię. jakie badanka jeszcze robicie w kato przed wizytyą u dr cuda?

Gosiak - :kiss:

Mirellka - armata, jałłłłł, jak za "dawnych" czasów :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #786744 przez pani_p
Insomnia mialam narazie ten test oksy, ze podawali mi ze strzykawki rozrzedzona oksy i na ktg obserwowali jak macica reaguje. Skurcz mi wyszedł dopiero po 5 min i całej dawce i jakoś na tej podstawie szacuja podanie pełnej oksytocyny. Tak to przynajmniej zrozumialam.

Anoda niestety nawet po szpitalu polazic nie mogę, ciężarne opuszczać oddziału nie mogą. Robie kilometry na korytarzu ;-)

Gosiak oczywiście że sie nie obrazam. Wcale mnie nie dziwi Twoja reakcja ;-) ani ja nie moge sie w Twojej sytuacji postawic ani ty w mojej i se tak możemy dyskutowac ;-) luzik postaram się nie marudzic juz, ale nie mogę tego obiecać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #786781 przez Ada2424
Cześć Dziewczyny :) dołączam i do tego wątku ;) jestem Ada i od sierpnia szczęśliwa żonka :) niedługo chcemy zacząć starania o dzidzię, mam nadzieję, że doradzicie mi i pomożecie rozwiać moje wątpliwości ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #786787 przez studentkaae
witaj Ada :) lepiej trafić nie mogłaś, rozgość się :) życzę Ci szybkiego zafasolkowania!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #786792 przez Mała
Studentkaaa wyzdrowiałaś już? Jak na froncie?

Ada witaj, trzymamy kciuki wiadomo

Pani marudź kochana, jak musisz :kiss: No szpital podcina skrzydła, ale dasz radę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #786797 przez studentkaae
Mała napisał:

Studentkaaa wyzdrowiałaś już? Jak na froncie?


Mała, no, praktycznie wyzdrowiałam już, chociaż gardło troszkę jeszcze pobolewa, ale nie jest źle. na moim froncie widać już @, powinna się zjawić może w piątek/sobotę najdalej. czekam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #786803 przez Mała
Do mnie ją podeślij, u mnie w pełni, więc różnicy mi nie zrobi :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #786840 przez gosiak
Wiecie co wygupłam się :blush: wiecie co kupiłam :unsure: testa :blush: znając życie będzie leżał w szufladzie bo rano pewnie @ mnie obudzi i sobie nie testne :S

Pani dokładnie możemy sobie gadać i gadać :blink: może tak rundkę po schodach sobie strzel ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #786850 przez studentkaae
Mała - oki, to pakuję ją i dhlem Ci juz wysyłam ;)

Gosiak - aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, test, test - oby było święto jutro jak nam tu 2 kreski pokażesz - trzymam kciukasy :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #786924 przez Dave
Ada - witaj, u nas jest najfajniej :silly: :silly:

Gravi - normalnie przsłodka ta Twoja dzicinka :kiss: :kiss:

Gosiak - mam nadzieję, że jednak sikniesz i to porządnie, tak że na teście coś wylezie :side:

Pani - to tak jak u nas, korytarz i łóżko tylko takie imprezy. A spotkania z mężem tylko na korytarzu przy windach. Ale ja dwa razy leżałam na przedporodowej.
W mnie wlewali oxy na umów a i tak nic z tego nie było, chociaż ja się ciesze, bo jakbym miała niby tego klocka wypchać. Jak już z Mają było kiepsko.
Kochana biadol i smuć ile wlezie. Ja Cię tu zawsze przytulę :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

No, a mnie coś katar zaczyna brać, kicham i jest mi zimno. Najchętniej to bym sie pod kołderką schowała.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #786926 przez Dave
A i że tak se spamnę :silly: Fajny konkurs teraz u nas, można wygrać super olejki do masażu i pielęgnacji.

Se looknijcie :side: :side:
wrolimamy.pl/konkurs-podroz-do-kraju-faraona/



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl