BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #787064 przez studentkaae
Asik - poszalałam, bo sama widzisz - taka okazja :) :)

a to ja spsułam forum?? buuuuu :( nie kcialam. ale to było pewne,
że forum zwariuje jak nam tu Gosiak testa wrzuci... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #787065 przez Asik
Się nie dziwię :) :) :) hahahaha :D :D :D

aż Szymkowi powiedziałam że cioteczka Gosiak w ciąży jest :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787067 przez Asik
ajj tam :)
już nowa strona więc lajcik :) :)


Gosiak wrzuci teściora raz jeszcze :) w sumie to co post może go wrzucac :D :D :D

a jak tam M ??? powiedziałaś czy czekasz na super chwilę ??

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787071 przez pani_p
Haha Gosiak wiedzialam :-D no nie wiem skąd ale wiedziałam :-) bardzo się cieszę :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787072 przez gosiak
A pewnie że wrzucę proszę bardzo :lol:



A emek wie :lol: zawsze planowalam ze jakieś skarpeteczki sru tu tu tu ale nie dalo się :silly: za duzo emocji :side:
Wyjechal po 6 do pracy a ja już siuski trzymalam chyba od 4 no i jak tylko wyjechał to sru nasikałam i jest :lol: od razu tel i ryk do słuchawki a ten co się stało? Ja mówię "są" a on kto jest? Ja mówię dwie kreski hahahha

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787074 przez Insomnia
Gosiak przyjmij gratulacje :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Leż i pachnij i dbaj o Was :blush: :blush: :blush:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787077 przez Asik
hahaha Gosiaku to tak jak ja :) tez planowałam że buciki itp oprawa jakaś a ja wręczę ten test ohh ahhh :)
a jak tylko zobaczyłam to poleciałam do sypialni i mówię -- patrz są :) a Marecki do mnie -- a nie mówiłem :D hahaha takie spontany są najlepsze i wiadomo że jak się stara ilestam czasu to ni uja nie m,a szans na celebrowanie tej chwili :) tak to robią -- jednostrzałowcy-- hehehe :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787083 przez Dave
Gosiaku - :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: aż mi się serducho telepie :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Kochana buziakuję i piszcze z radochy :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #787084 przez Lacrijka
MATKO BOSKO NATALIO !!!!!!!!
Gosiak - :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* Ja Cie sune.. toż to hit dnia, miesiąca !!! Lipcowy Babelek tak jak moje mialy byc i pacz jakie super so !!!!!!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787088 przez agnesssa
Zaspamuje teraz wątek :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:



Gosiaku kochany No miałam wczoraj przeczucie no :lol: :lol: :lol: I się sprawdziło, ależ cudownie :) Aż się wzruszyłam :kiss: :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787089 przez gosiak
Lacra no rok po roku :) jeszcze niedowierzam :silly: ale w sumie to jeden test moze ja fałszywka B) jadę dziś na bete :cheer:

Kurde no 20 lipiec jakoś tako wychodzi :) miesiąc naszej 4 rocznicy :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787095 przez Lacrijka
Ja Ci dam falszywke zaraz !!!! ja juz Zojce powiedzialam bo paczy wiec wiesz, musi byc i qniec ! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787096 przez maja1982
gosiak - i ja gratuluje :):):):) podczytuje Was czasami ;) ZACISKAŁAM ZA CIEBIE KCIUKI OD DAWNA :laugh: :laugh: :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787100 przez gosiak
Dzięki maju :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787102 przez ferritka
aaaaaaaaAaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaA!!! mnie tu Mesy z rana z Kręgla ściąga sesemesami i proszę proszę!!!!!!!!!!!!!!!!
SPRAWIEDLIWOŚĆ ISTNIEJE!!!!!!!! GOSIACZKU!! są są są!!!! WYRAŹNE I PIĘKNE!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss: :kiss:

wspaniała wiadomość!!!!!!!! listopad miesiącem staraczek, bo cud nam się stał!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Gosiaczek kochany nasz!! aż się trzęse tak się cieszę!!!!
kręgiel nawet gratuluje, powiedział jak to ma w zwyczaju " no, ważna rzecz B) " noo!!!!

Teraz wiecie co to znaczy??? :cheer: worek ze dzieciami od starych staraczek rozwiązany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl