BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 5 miesiąc temu #787702 przez gosiak
Ale Wy jesteście kochane normalnie tyle gratulacji to ja jeszcze za nic i nigdy nie dostałam :laugh: :kiss:

Ferii no czysto edzio kot mój :lol: :lol:

No pojadłam pomidorówy i niedługo trza będzie się zbierać na bete, tak się boję :S

Ewelinka trzymam kciuki co by z fasolkami było wsio ok ;) :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787711 przez studentkaae
ech, Gosiaku tyle radości nam tu sprawiłaś :) cudnie jest :)

Sis - no jasne, worek rozwiązany i nie odpuszczamy - czas na "stare" staraczki... w końcu :woohoo:

Ewelinkade - trzymam kciui, żeby maluszki groszki/fasolki rosły zdrowo, a Ty odpoczywaj!

Mała - haha, no może kurierzy mi sie pomylili i faktycznie gls-em ją do Ciebie wysłałam :) hahaha, nie, narazie nie kupuję, czekam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787712 przez ferritka
Gosiaku 3mam kciuki za piękną wyrośniętą Kapselkową betkę :lol: :lol: a wyniki kiedy bedą?? bo penkne z niecierpliwości :S :S

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787747 przez gosiak
No mam nadzieję że najpóźniej jutro, wolała bym dzis ale wątpię :huh:

Nie wiem czy wiecie ale rok 2013 jest rokiem węża i te pary które długo się starał w tym roku im się uda :blink: kiedyś coś o tym czytałam :cheer:

No to lecę ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787753 przez ferritka
3mam kciuki B) B) oby była wielka do niebaaaaaa :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

rok węża mówisz? hmmm no to my jacyś pofyrtani, bo akurat w 2013 okazało się ,że z węzem Kręgla słabo :dry:
muszę poczytać :blink:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787759 przez studentkaae
no to jutro znowu święto będzie jak nam tu Gosiak betką jak stąd do nieba pomacha :)

trzymam kciuki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787778 przez emka
Ewelinka Trzymkaj się, na pewno wszystko będzie dobrze, prawie wszystkie moje znajome plamiły na początku ciąży. A u Ciebie pewnie organizm nie daje rady z hormonkami, Nafaszerują cię i będzie dobrze! Wygłaskaj brzucholka :kiss: :kiss: :kiss:

Gosiak Spokojnie kochana mamy nadzieję ze będziesz miała okazje odrobić :) Trzymam kciuki za bete :) :kiss: :kiss: :kiss:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #787793 przez majeczka22
gosiak - ja też gratuluje groszka/fasolki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787799 przez emma
Gosiak, czułam, że coś się pokaże na tym teście! Też się poryczalam! Ogromne gratulacje dla was! :kiss: :kiss: :kiss: niech fasolinka zdrowo rośnie! Pozdrawiam! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #787867 przez @nulka
witam
Przyznaję bez bicia, że mi Lacra zara po Gosiakowym pierwszym siku (pewnie jak jeszcze Gogulka gacie wciągała)uprzejmie telefonem esowym doniesła co Gosiak nawywijał no se myślę, że w takie święto muszę tu być z Wami :laugh: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gosiaku, Ty nie tylko"zaksiążyłaś", Ty jeszcze pobiłaś rekorda na forumie!!!!
11 stronów naczaskanych o Twoim groszku!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
łahahaha.
Słuchajta dziewuszki: każdej sie uda - a Gosiak to ikona cierpliwości w oczekiwaniu na dobrego testa :) i najlepsza testująca nadzieja dla oczekujących.
Myślę, że po Gosiakowej akcji to cała reszta "starej" gwardii dostanie takiego powera, że dzisiaj w nocy będą się pióra z kołderów sypały! :lol:
działać, działać! cuda się zdarzają ale cza im pomóc..... :blink:
pozdrawiam Was wszystkie, dziękuję za pamięć Gabi :kiss:
następne moje tutaj wystapienie będzie pewnie na Twoim teście yyyyyyyy no i Mirelli (no i potem jeszcze też bede podglądywać np Ferri... :silly: . Zawsze te zdjątka z dwiema czerwonymi torami mnie wzruszały - takie mam zboczonko - wybaczta... B)
Gosiaczku jeszcze raz gratuluję i mocno ale ładnie zazdroszczę tych pozytywnych emocji :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Prawda, że życie cudne jest??? :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787881 przez Mała
Ferri z kręglowego węża padłam :lol: B) dopiero teraz widzę nowego avatarka

Ewelina trzymam kciuki za groszki i fasolki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787894 przez pani_p
Hmmm to może jak dzisiaj taki dobry dzień to może i mnie ruszy?:-D hyhy aż mnie brzuch z plecami rozbolal :side:

Gosiak kurde ale fajnie :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787905 przez Ingrid29
@nulka napisał:

witam
Przyznaję bez bicia, że mi Lacra zara po Gosiakowym pierwszym siku (pewnie jak jeszcze Gogulka gacie wciągała)uprzejmie telefonem esowym doniesła co Gosiak nawywijał no se myślę, że w takie święto muszę tu być z Wami :laugh: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gosiaku, Ty nie tylko"zaksiążyłaś", Ty jeszcze pobiłaś rekorda na forumie!!!!
11 stronów naczaskanych o Twoim groszku!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
łahahaha.
Słuchajta dziewuszki: każdej sie uda - a Gosiak to ikona cierpliwości w oczekiwaniu na dobrego testa :) i najlepsza testująca nadzieja dla oczekujących.
Myślę, że po Gosiakowej akcji to cała reszta "starej" gwardii dostanie takiego powera, że dzisiaj w nocy będą się pióra z kołderów sypały! :lol:
działać, działać! cuda się zdarzają ale cza im pomóc..... :blink:
pozdrawiam Was wszystkie, dziękuję za pamięć Gabi :kiss:
następne moje tutaj wystapienie będzie pewnie na Twoim teście yyyyyyyy no i Mirelli (no i potem jeszcze też bede podglądywać np Ferri... :silly: . Zawsze te zdjątka z dwiema czerwonymi torami mnie wzruszały - takie mam zboczonko - wybaczta... B)
Gosiaczku jeszcze raz gratuluję i mocno ale ładnie zazdroszczę tych pozytywnych emocji :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Prawda, że życie cudne jest??? :kiss:


no anulka w końcu się odezwałaś. trzeba było gosiakowych kreseczek, żebyś przyszła :side: co tam u ciebie? i oczywiście częściej się odzywaj.

rozhulało nam się forum, że hej :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787927 przez ferritka
@nulka napisał:

witam
Przyznaję bez bicia, że mi Lacra zara po Gosiakowym pierwszym siku (pewnie jak jeszcze Gogulka gacie wciągała)uprzejmie telefonem esowym doniesła co Gosiak nawywijał no se myślę, że w takie święto muszę tu być z Wami :laugh: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gosiaku, Ty nie tylko"zaksiążyłaś", Ty jeszcze pobiłaś rekorda na forumie!!!!
11 stronów naczaskanych o Twoim groszku!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
łahahaha.
Słuchajta dziewuszki: każdej sie uda - a Gosiak to ikona cierpliwości w oczekiwaniu na dobrego testa :) i najlepsza testująca nadzieja dla oczekujących.
Myślę, że po Gosiakowej akcji to cała reszta "starej" gwardii dostanie takiego powera, że dzisiaj w nocy będą się pióra z kołderów sypały! :lol:
działać, działać! cuda się zdarzają ale cza im pomóc..... :blink:
pozdrawiam Was wszystkie, dziękuję za pamięć Gabi :kiss:
następne moje tutaj wystapienie będzie pewnie na Twoim teście yyyyyyyy no i Mirelli (no i potem jeszcze też bede podglądywać np Ferri... :silly: . Zawsze te zdjątka z dwiema czerwonymi torami mnie wzruszały - takie mam zboczonko - wybaczta... B)
Gosiaczku jeszcze raz gratuluję i mocno ale ładnie zazdroszczę tych pozytywnych emocji :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Prawda, że życie cudne jest??? :kiss:


@nullka :lol: takich zboczuszków kreszkowych to my lubimy :lol: :lol: a jak jeszcze są czynni a nie bierni to wręcz bardzo lubimy B) B)
rozwaliłaś mnie tym, że wiedziałaś o malinach Gosiaczkowych jak ta gatki na dooopke wciągała po tym siku magicznym :cheer: :cheer:
czarujesz lepiej niż z kuli, i tak sobie pomyślałam :S że może byś na armie Kręgla okiem rzuciła i obaczyła czy żołnierza jednego sprawnego mamy :blush: :blush: yy no węża Ci nie pokaże, choć jeśli bedę bliska desperacji a krok od niej nieduży jestem to nie obiecuję, że Cię wężem nie uraczę :S :blink:
:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787931 przez Mała
@nulka napisał:

witam
Przyznaję bez bicia, że mi Lacra zara po Gosiakowym pierwszym siku (pewnie jak jeszcze Gogulka gacie wciągała)uprzejmie telefonem esowym doniesła co Gosiak nawywijał no se myślę, że w takie święto muszę tu być z Wami :laugh: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
.
Myślę, że po Gosiakowej akcji to cała reszta "starej" gwardii dostanie takiego powera, że dzisiaj w nocy będą się pióra z kołderów sypały! :lol:

jesteś nieziemska :lol: :lol:

Gdzie Wy? Ja już piję B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl