BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #787593 przez ferritka
Ann, zaprawa musi być :lol: :lol:


nowinki czekam na nowinki Mesulek a potem moje nowinki :lol: :lol:

Ada, dzisiaj jest tu u nas jak za starych dobrych czasów, ruch jak na marszałkowskiej, dziewczyn tyle ,że dawno nas tu tyle nie było :lol: :lol: Mirellka wróciła, są Cinki też i wszystkie nasze forumowe mamusie i dzieciaczki :lol: :lol: aaależ tu dzisiaj fajowsko B) B)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787599 przez gabi28
Ferritka jaki piękny awatarek :)

i ja dzisiaj nic nie robię... miałam dekorowac pierniczki..ale tak cięzko dzisiaj odejsc od forum :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787600 przez Ewelinkade
Witajcie , chwile mnie nie ma i 10 stron do nadrobienia :cheer:

GOSIA GRATKI NAJWIEKSZE JAKIE MOGA BYC !!!!!

Ja od nocy w klinice :dry: pod kroplowkami -plamienia -wiem ze to dzien od Gosi ale zacisnijcie kciuki bo bardzo sie boje :(
Caluje

Aida witaj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787609 przez mesy
Ferri pozazdrościłam ci avatarka i se też zmieniłam :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #787616 przez ferritka
B) nooo i wiesz co??
jak nam Gosiak worek rozwiązała weteranów, to myślę, że to ostatnie zmienienie avatarka na "cudze" dziecka..nastepne bedzie nasze :lol: :lol:


Ewelinka, 3maj się dzielnie bedzie dobrze, zobaczysz :kiss:

boziuuu, wiecie co zrobiłam :blush: narzarłam się cremony i mnie aż zemdliło nooo :dry: jak byłam mała to robiłam tak zawsze u babci, tylko wtedy mogłam zjeść jej więcej i nic mi nie było a teraz :dry: noo stara a gupia jestem :dry:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787631 przez Chudzinka
To jeszcze ja, jeszcze ja! Gratulacje, spokojnej ciazy i moc buziakow dla Gosiaka! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787634 przez Mirella
o tak, Duśka debeściara, czasem muszę się za twarz trzymać żeby się nie śmiać jak ona coś palnie, w fajny wiek wlazła :lol:

Ewelinka, my tu trzymamy, a Ty spokojaj, nie wolno się denerwować, pamiętaj. A plamienia na początku ciąży to nie taka dziwota, niejedna tu miała, wiesz, nie jest powiedziane że przy trojaczkach się nie zdarzają ;)

Ada, normalnie aż takiego ruchu tu nie ma, ale bez tragedii, nie że dwa posty dziennie, no ale jak Gosiak testa pokazała to sama rozumiesz, po tylu latach.... no to sie zleciało wszystko co nie bywa albo się nie odzywa ;)

Ja sobie dziś wymyśliłam, że naprawię net mobilny, mam pretekst żeby przy komputerze siedzieć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787645 przez magduska
gosiak gratulacje wielkie :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: to jest nas wiecej,ale listopad pracowity,jeszcze sie nie skonczyl a tyle juz fasolek :laugh: hehe

po takim czasie starana,wiem,ze warto czekac na najpiekniejszy dzien w zyciu :kiss:
gosiak bardzo sie ciesze,ze ty tez zafasolkowalas,stare forumowiczki :laugh: :laugh: :laugh: teraz sie uaktywniaja, moze mirellla dolaczy do nas, w koncu razem z nia przenioslysmy sie na to forum-takze do dziela :laugh:

ewelinka trzymam kciuki,wszystko bedzie dobrze

a tak wogole to chcialam wstawic test,ale nie moge przeslac z telefonu na komputer :unsure: :unsure: masakra technika taka zaawansowana,a ja sie gubie hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787654 przez Mirella
magduska kręcisz, ja się nigdzie i znikąd nie przenosiłam, siedzę tu od początku, i ja się nie staram, ja czekam aż wpadnę :blink:

a masz net w fonie? to sobie zapisz w mailu w kopiach roboczych, ja tak robię jak nie mam weny na przesyłanie kablem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787657 przez ferritka
aaaaaa słuchajcie!!!
moja psiapsióa miała na dzisiaj termin, poszła do dr i ten od razu do szpitala i jutro o 9 ma cesarkę bo maly waży 4900!!!!!!!! łooo jacie toż to klocuszek jak marzenie B) B)

czekamy więc na Księcia , jezzzusie dzisiaj z tych wszystkich emocji to nie zasnę :blush: :blush: 3majcie kciukiu co by wsio było dobrze :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #787660 przez gosia28
Mirella napisał:

Ada, normalnie aż takiego ruchu tu nie ma, ale bez tragedii, nie że dwa posty dziennie, no ale jak Gosiak testa pokazała to sama rozumiesz, po tylu latach.... no to sie zleciało wszystko co nie bywa albo się nie odzywa

no właśnie :P :laugh:

uwielbiam takie mądrości dzieciaków, micha od razu się śmieje od ucha do ucha :lol:

ewelinkade spokojnie leż sobie i palcem u nogi nie ruszaj :kiss:

ferri o matko jaki duży dzieć :ohmy: :ohmy: :ohmy: :cheer: :cheer: :cheer: pewnie że trzymamy :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787673 przez Ada2424
Kobitki jak mogę wstawić suwaczek? Nie mogę znaleźć gdzie to się wstawia... pomóżcie

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #787676 przez Mirella
Ada2424 napisał:

Kobitki jak mogę wstawić suwaczek? Nie mogę znaleźć gdzie to się wstawia... pomóżcie



O ile dobrze pamiętam to w opis w swoim profilu

źle pamiętam, w podpis :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787684 przez Majowka
ja rowniez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

az sie poplakalam ze szczescia!

tak bardzo sie ciesze z Twojego szczescia Gosiak!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

tez tu wchodzilam Ciebie sprawdzac, co jakis czas.... :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:
kibicuje Ci w duchu od naszych poczatkow!

Zycze Ci spokojnych 9miesiecy, duzo duzo zrowka dla Ciebie i fasolki! Trzymam mocno kciuki!!!!!!! dzis mam szczesliwy dzien :laugh: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787687 przez Ada2424
Mirella dziękuję :) udało się :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl