BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 5 miesiąc temu #787490 przez bidol
ann-sunshine - taa to moja mała małpa w tym awatarku :silly:
masz bardzo mądry i cudowny napis nad suwaczkiem :lol: :lol: :lol: :lol:

Lacra - ale cudowne czortki - :lol: :lol: :lol: a jakie włoski śliczne mają i brwi - Moja Kama to brwi będzie miała jak se narysuje chyba :silly:

a tu mój czort - wracałyśmy od lekarza wczoraj - tym razem na tapecie plaśniawki u Nas :( :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #787492 przez missyy
Lacra ubóstwiam Twoje Cinki :kiss: :kiss: śliczne po mamusi ;)

edit:P a tu kolejne cudo..

Bidol Buźka do schrupania ;) I ta czapeczka :woohoo: , heh mam obsesje na punkcie dziecięcych ciuszków ;)



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787494 przez ann-sunshine
Bidol śliczności śpioszek :)

a no widzisz, bo my już prawie rok o drugiego bąbla się staramy :( ani nic, poczekam na swoją kolej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787500 przez bidol
ann-sunshine napisał:

Bidol śliczności śpioszek :)

a no widzisz, bo my już prawie rok o drugiego bąbla się staramy :( ani nic, poczekam na swoją kolej


ann - doczekacie się - zobaczysz - ale wtedy gdy nie będziecie się spodziewać - Bo fasolki uwielbiają tak zaskakiwać :) trzymam kciuki - a tym czasem cieszcie się swoim skarbem :) :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787502 przez Mirella
Lacra mi smska przysłała i nawet się nie zdziwiłam jakoś strasznie, ba, w ogóle się nie zdziwiłam, jakoś tak wiedziałam, że tak będzie, magduska teraz gosiak, dalej chyba Gabi, Vifi i kto jeszcze z najstarszych weteranek?

Gosiak, ja się przychylam do zdania Ingrid, groszek rośnie, łapaj buziale :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

No to sie teraz wydało kto czyta staraczki, ale powodzenie mamy :lol:

Duśka próbowała ze mnie wydusić co się stało, bo się oczywiście zryczałam, najpierw uznała że w ciąży to się ma okulary (Gosiak masz???) a potem popatrzyła, pokombinowała i zapytała: to kto jeszcze w twoim laptopie jest w ciąży? No więc sama widzisz Gosiak, z tych wyczekanych dzieci to naprawdę jest pociecha :lol:

A do roboty to Ty się tak nie wyrywaj teraz, początek ciąży jest najważniejszy i najtrudniejszy, jeszcze zdążysz się naszaleć, teraz to leżeć, pachnieć i czytać czytać czytać, bo potem to nie ma kiedy. I pozwalaj sie rozpieszczać, ciąża wcale długo nie trwa :)

Ada, teraz konflikt Rh to taki pikuś, że w ogóle sobie tym głowy nie zawracaj, moja kumpela ma konflikt i dwóch synów, różnica wieku trzy lata. Po porodzie zastrzyk z immunoglobiny o ile pamiętam, i tyle.

Się na Cinki zagapiłam i się będę zarażać, widziałyście te oczy i te łuki brwiowe??? Przecie jak za parę lat taka spod oka popatrzy to wszyscy padną!!!

Coś jeszcze miałam komuś napisać, ale jak to spamiętać w taki dzień?

aaaa, Pani, mnie to gówno założyli, gówno dało, moim zdaniem założyli żeby oxy nie dać, gdybym wtedy była tak wyedukowana jak teraz to bym nie pozwoliła. No i u mnie to nie było tak że założyli i spokój tylko kazali z tym łazić, krew mi po nogach ciekła i nic więcej. To co tam w środek wsadzają to pikuś tego się nie czuje, ale z tego wisi ten cholerny obciążnik i sie dyndna między nogami. Generalnie źle to wspominam. Ale ja na temat całego mojego pseudowywoływania mam złe wspomnienia i swoje prywatne zdanie, tak wywoływali żeby nie wywołać, tylko jakoś po czasie do mnie to dotarło, pod koniec ciąży to zaćma na mózg spada normalnie. Ale nie sugeruj się mną za bardzo, w końcu są kobiety którym to pomogło ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787506 przez Ada2424
To teraz powiedzcie mi kochane ile razy dziennie i w jakiej dawce ten kwas foliowy brac? Przepraszam że tyle pytan zadaje ale tak jak wspomnialam dopiero od miesiaca zaczeliśmy myśleć o maluszku i tak zbieram informacje ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787508 przez Gravity
Lacrijka slicznosci wycaluj od cioci i jakie juz duze!!!!! :kiss: :kiss: :kiss:

bidol piekny jak aniol jaki czort? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787515 przez ann-sunshine
Bidol, pewnie że się cieszę moim aniołeczkiem i grzecznie czekam w kolejce, bo są inne przede mną

Ada jedną dziennie się łyka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787516 przez Mirella
Bidol no szwagierka Duśki piękna, a narzeczony to gdzie???

kwas? kurcze, a kto by to pamiętał ;/ jedną tabletkę się łyka i tyle, jak się pamięta, ja tam zawsze zapominałam, i w sumie to tak z przerwami łykałam ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787518 przez gosiak
No większość z Was mówi że bedzie Kacperek :woohoo: zobaczymy ;)

Mirella a no mam okopulary nie zawsze nosze ale mam ;) Duśka pocieszna :kiss:

Co ja kciałam....a na cinki mogę paczeć i paczeć :kiss: :kiss: :kiss:

No i kamilka sama słodycz i czapeczki ma genialne i w ogóle mała strojnisia :)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #787527 przez ferritka
Kamy fanką jestem na fb...taki ma mała styl, ze sama się na niej wzoruję, uwielbiam ją Gwiazdeczka sliczna :lol: :lol:

Gosiaczek, no bedzie Kapselek bez dwóch zdań :lol: :lol: :lol:
szampan już się chłodzi moje drogie panie B) B) B)

co do kwasa, to ja zarzucam też ja mi się przypomni, co 2 dni biorę wtedy 2 tab, bo nadrabiam te co zapomnialam... a i Kręgiel mój wcina 2 tablety dzień w dzień więc hmmmm no równowagę mamy B)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787530 przez Ada2424
Ok to w takim razie jutro lecę do apteki i zaczynam brać kwas foliowy :) dzięki kochane za rady :*

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #787533 przez emka
Ada Spokojna głowa, nawet nie troskaj się o to RH- moja bratówka też tak miała i ma cudownego synka wszystko bezproblemowo było :) Trzeba tylko co jakiś czas badać przeciwciała czy cóś.

Mrella U mnie dokładnie tak samo z tym kwasem :blink:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787538 przez Mirella
Frog, zeżarło mi odpowiedź, wrrrr

Ferri, z tego co ja pamiętam to nadmiar kwasu to też nie jest dobrze, jak się zapomni to trudno, nie powinno sie brać podwójnej dawki. I kto mówił, że nie można z witaminą A przegiąć na początku ciąży? Nie @nulka czasem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787540 przez bidol
Mirella - ojj Duśka wymiata :laugh: :laugh: Seba w przedszkolu - dziś wywiadówka B) ojjj bedzie lanie :silly: :silly: :silly:
Mirellka a co Ty Gosiaczkowi wróżysz??

Ann - bardzo dobre podejście :) :) :)

Gosiaczku - ojj niedługo Ty będziesz stroić :) zobaczysz jak z bata trzasnął zleci :)

Ferritka - haha - mówisz - to która stylizacja do gustu Ci przypadła?? bo ostatnio kama w domu ocieplaczach na nóżkach lata dłuższej bluzie i majtkach ( uczy się siusiania na nocniczek)
przesłać Ci zdjęcie ze stylizacją - a nóż spodoba Ci się i zaprezentujesz taką mężowi :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl