BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #788393 przez anoda89
Gosiak ja robiłam o tej samej porze ;) Co do kawy to można 2 lekkie dziennie z mleczkiem pić. Bez przesady, mocna herbata gorsza niż kawa :blink: Chociaż polecam zbożową, bardzo zdrowa i nie wypłukuje magnezu z organizmu wręcz odwrotnie :) Najlepsze z tych co pamiętam ro ricore

Studentka :kiss:

Monia ja się czujesz?? Jak plecy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788396 przez Mirella
Kofeina ponoć zwiększa ryzyko poronienia, szczególnie na początku, ja do połowy ciąży kawy nie piłam, bezkofeinówkę tylko, dla mnie to gorsze niż detoks bo ja uzależniona od kawy, a potem to jakieś słabizny pijałam.

Gosiak, piękny i wyraźny ten Twój teścik, mnie się bardziej podoba niż ten wczorajszy :lol:

Dorcia, kurcze, że to już dwa lata????? Toć ja pamiętam jak się starałaś o Lenkę i jak nam tu testa pokazywałaś, kurcze, ale ten czas zapitala ;)

Pani, ja tam się nie znam bo mnie nie bolało, ale jakby mnie bolało tak jak Ciebie to bym o tym powiedziała lekarzowi albo położnej.

A u mnie @, najchętniej to bym dziś nic nie robiła, ale nie ma lekko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788425 przez gabi28
a u mnie @ na dniach..już mnie wszystko napitala... no cóż,Gosiak ma swoje upragnione malinowe kreski,a ja sobie jeszcze poczekam,bo teraz już wiem,że warto.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788434 przez gosiak
gabi28 napisał:

a u mnie @ na dniach..już mnie wszystko napitala... no cóż,Gosiak ma swoje upragnione malinowe kreski,a ja sobie jeszcze poczekam,bo teraz już wiem,że warto.


I tego się trzymajmy że WARTO :kiss:

To ja sobie kawe chyba daruje przynajmniej teraz, jakoś wytrzymam :woohoo:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788440 przez Mała
Studentka :kiss:

Ja jak już mogłam pić kawę to jedną się delektowałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788443 przez pani_p
Mirelka powiedziałam, to tyle tylko, ze "to dobrze, może ruszy". I tak sobie leze.

Ja jakos do chyba 4-5 miesiaca nie pilam kawy, ale to po prostu mnie nie ciaglo. A później jedną dziennie dla smaku bo mi się już chciało :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788444 przez magduska
dziewczyny pije kawke,ale taka słaba :laugh: i to co drugi dzien,wlasnie wiecej w niej mleka (chociaz go nie znosze) :laugh: ostatnio kupilam sobie jakas w biedronce- kawa o porannku i tam w skladzie jest 70 % kawy zbozowej i 30 % kawy instant :unsure: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788447 przez MoNiaaa
anoda dzieki ze pytasz :)
plecy bola strasznie zwlaszcza w krzyzu maz codziennie przed snem chwilke mi masuje bo bym sie skonczyla w nocy z lozka wstaje jak pokraka trzymajac sie za plecy i dopiero po kilku krokach po malu puszcza no ale jak by nie patrzec to taki brzuch to obciazenie dla kregoslupa wiec ma prawo bolec :(
a Ty jak sie czujesz??kiedy chcecie rodzince powiedziec wspaniala wiadomosc?

ja kawy nigdy nie pilam i dziwie sie ze moze na kogos tak dzialac lubie strasznie zapach kawy ale do smaku nie moglam sie przemoc :P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788462 przez missyy
Magdusia bezkofeinowa Ci nie zaszkodzi, jak już nie możesz się obyć bez kawy. Albo zbożówka, jak lubisz:P

Gosiaktak, jutro o podobnej porze ;) akurat 48 h

Jeszcze odnośnie kawy. kiedyś byłam kawoholiczką, sypana jacobs dwa razy dziennie, a na początku ciąży ani grama, potem przeszłam na rozpuszczalną jacobs. Zostało mi to do dziś, tylko rozpuszczalna albo latte :) Nie cierpię już takiej sypanej z fusami bleeehh :S



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788466 przez Mała
Missy ja właśnie fusiastą jedną czasem dwie. A w ciążach normalnie bleeee, jeden z pierwszych objawów, nawet zapach mi przeszkadzał

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788473 przez magduska
ja wyczytalam gdzies,ze kawy nie wolno pic,herbaty czarnej tez, napoje gazowane blee ;) ja to rozumiem,tylko nie da sie wytrzymac tyle na wodzie niegazowanej lub zmineralizowanej. ja zanim dowiedzialam sie,ze jestem w ciazy pilam codziennie 2-2,5 litra wody niegazowanej :laugh:nie przeszkadzala mi ona, a teraz cos mi sie poprzestawialo, wody napije sie moze w ciagu dnia szklanke-odrzuca mnie ;), staram sie uzupelniac to wszystko herbatka owocowa ( a za herbata przed ciaza nie przepadalam) :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788476 przez missyy
Mała napisał:

Missy ja właśnie fusiastą jedną czasem dwie. A w ciążach normalnie bleeee, jeden z pierwszych objawów, nawet zapach mi przeszkadzał


wiem, wiem, odrazu można było pawia puścić :lol: Jak ktoś zaparzał kawę to wychodziłam hen, daleko :P Zapachu nie zniosę do dzisiaj :P Tak mi się pozmieniało dziwnie :silly:



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788477 przez bidol
Gosiakowa - przyjmujesz jeszcze gratulacje?? To ja składaj jeszcze raz :laugh: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: GRATULACJE !!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Jędrula się mnie wczoraj pyta - co się tak szczerzysz - a ja mu na to - Gosiakowa w ciąży to co mam sie nie cieszyć - :lol: :lol: :lol: popaczył jak na wariatkę ale co mi tam :silly: :lol: :lol: :lol:

@nulka - :ohmy: :ohmy: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: no weź - wracaj :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Twoje posyt wymiatają :lol: :lol: :lol: :lol:

Dorcia - ja tez pamiętam Twojego testa - jak tylko przyszłam to zrobiłaś - to był pierwszy wirtualny test staraczkowy :lol: :lol: :lol: no i to chyba Ty mnie z innego wątku tu sprowadziłaś - :lol: :lol: :lol:

Ferri - łoj ale masz fajną łazienkę - :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788485 przez gosiak
Bidolku dzięki :lol: :kiss:

Zaczynam się stresować wynikiem bety :( eh niech już będzie wieczór :S

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788500 przez bidol
gosiak napisał:

Bidolku dzięki :lol: :kiss:

Zaczynam się stresować wynikiem bety :( eh niech już będzie wieczór :S


Gosiaczku - spokojnie - nie martw sie nie przemęczaj - po prostu leż do góry brzusiem i pachnij :woohoo:
eMek szczęśliwy ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl