BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 5 miesiąc temu #791896 przez Dave
Uwaga będę spamować :silly: :silly: Was też :lol: :lol: :lol: :lol:

A tak poważnie, mamy świetny konkurs z super nagrodami, a coś się rozkręcić nie chce.
Zerknijcie, napiszcie dwa słowa i wygrajcie zestaw 15!!! olejków do masażu i pielęgnacji Sahera :lol: :lol: :lol:

wrolimamy.pl/konkurs-podroz-do-kraju-faraona/



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791910 przez madziaska
Gosiaku,u mnie było bardzo pobnie. Lekarz mówił,że ciąża mniejsza niż powinna być w tym czasie i macica malutka. A wiem,kiedy doszło do zapłodnienia ;) Kazał przyjść za dwa tyg. Też dał dupka na wszelki wypadek. Będzie dobrze,każda fasolka rozwija się w swoim tempie. :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791921 przez gosiak
Madziasku :kiss: no skoro u mnie wychodzi ze ciąże mlodsza to podejrzewam ze to się 20 dc zadzialo bo jakoś wtedy były przytulanka

Ada dzięki :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791929 przez Agusia83
Gosiaczku, na pewno cud zostanie z Wami :laugh: Każda z nas się będzie modliła by wszystko było w porządku.

Anoda, a Ty masz kiedy wizyte, w piątek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791955 przez Dave
kurcze mam nadzieje,ze jutro Pani nam tu pelna relacje zda i zdjecia Zuzi:-)

smigam spac,dobranoc:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #791973 przez ViFi
ferritka napisał:

ViFi napisał:

ferritka napisał:


Vifi ja dawałam Kręglowi najpierw salfazin, mace, 2xkwas foliowy i l-karnitynę..ale salfazin zamieniłam na androvit szybko bo mi Kręgla mdliło i miał uderzenia gorąca. Jak zamieniłam to mu przeszło :lol: no i nie brał tak czysty miesiąc bo czasami mi się zapomniało mu dać ,bo z nim jak z dzieckiem jak do rączki nie dałam to sam nie wziął :dry:

1 mc= Androwit 1x1; Vitamina C 0,200 1x1 zakwasza....
2 mc= Slfazin z vitamina C
3 mc= Bodymax Plus

i zmana od nowa.....

Vifi ale co ,że mam mu tak dawać czy że Ty dajesz tak swojemu? :S
aa powiedźcie mi bo tak mi to do myślenia dało..wit c powinnam mu dokupić? dawałam kilka dni rutinoscorbin ( bo tylko to w apteczce miałam a jak mnie naszło w chwili desperacji to zawsze albo późno albo coś żeby do apteki lecieć, poza tym Kręgiel myślał że to akurat dostał żeby się nie przezięcić :silly: ) i no pH mojemu spadło to może oznaczać że nie jest odpowiednio zakwaszony? i dlatego wit C dostać powinien??
muszę mu cykn dokupić, bo Mesulek mnie tak doradziła a póki co ja się jej w temacie leków bedę bezgranicznie słuchać bo dzięki niej i Lacruni mamy 1% nadziei B) B) :lol: :lol:

aa i mówiła mi Mesi że salfazinu nie powinno się z androvitem łączyć..salfazin ma też podobno bardzo duża dawkę potasu i dlatego mi Kręgla mdliło, bo on potasu miał i bez tablety w bród. A ostatnio wyczytałam, że salfazin wcale nie jest taką dobrą witaminą tylko doktory go z przyzwyczajenia zapisują bo długo na rynku jest... w sumie to nie wiadomo co o tym mysleć :dry:


tak ale nie razem
zobacz w składzie cynk jest w androwicie i Bodymax... nie pamietam w salfazinie....
u mojego męza po roku witamin poprawiła sie ruchliwosć i parametry nasienia....
a nie ma pracy siedzącej....jeżdżacej....? jakiegoś stanu zapalnego nie przeszedł?


ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #792007 przez pani_p
Zuzinka przyszła na świat dzisiaj, tj. 19.11.2013r. o godz 22.20. Waży 3450g i mierzy 56cm. Poród sn :-) trochę mnie porozrywalo, mimo nacięcia bo mała miała raczke przy główce. Jestem przeszczesliwa :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #792009 przez Mirella
noooo, to teraz przynajmniej wiem, czemu ja po nocach nie sypiam, bo czekam na takie dobre wiadomości :lol:

Łapajcie buziale dziewczynki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Zuzia rozmiarowo identycznie jak Duśka, kruszynka, ale jest co przytulić, wycałuj moooocno, to pewnie najpiękniejsza noc w Twoim życiu :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #792010 przez Agusia83
Pani,ogromne gratulacje:-) brawo,byłaś dzielna. A Zuzinka ma wymazona wagę:-) odpoczywajcie razem. I jak tylko będziesz na siłach,wstaw nam fotke krolewny. :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #792011 przez Ingrid29
Pani gratuluje serdecznie i życzę Wam obu zdróweczka :kiss:

Gosia dobrze, że napisałaś, bo ja czekałam długo i w końcu usnęłam :blush: gratuluje. Ja byłam w 5 tygodniu, to też był tylko pęcherzyk, a 3 tygodnie później biło już serduszko :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #792016 przez Dave
Pani- gratulacje:-):-):-) :-)

nareszcie:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #792023 przez pani_p
Przedstawiam Wam Zuzinke :-)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #792024 przez Asik
Pani :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: jeszcze tutaj pogratuluję :) :) a Zuzinka czarnulka jest po prostu taka słodziutka że uuuu :) :) śliczna dziewczynka :) :) :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #792026 przez iwonta_kg
Gratulacje pani :) masz śliczna córeczkę :lol: :kiss:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #792028 przez agnesssa
Pani WIELKIE GRATULACJE :kiss: :kiss: :kiss: Ale jesteś dzielna mama :woohoo: :kiss: Zuzia witaj na świecie :kiss: :kiss: :kiss: Ale jest śliczna :kiss: :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl