BezpiecznaCiaza112023

CIĄŻA

10 lata 10 miesiąc temu #666964 przez liliana2008
Hej dziewczyny. Czy moge być w ciązy? Okres dostałąm 19 maja a 23 juz było po okresie. okres mam róznie czasem 18 czasem 19 lub 17. Teraz okres skończył się 22-23 a 28 kochałam się z mężem czy moge byc w ciązy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #667001 przez gosia28
liliana napisałaś tak chaotycznie, że trudno wywnioskować,przynajmniej mi co pod tymi liczbami się kryje. Ale jak 19 maja miałaś okres to niby jakim cudem miałabyś być w ciąży?

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #667056 przez liliana2008
19 maja miałam pierwszy dzień okresu a wczoraj kochałąm się z mężem . Czy to już były dni płodne czy moge być w ciązy bo okres mam z 2-3 dniową różnicą miedzy 17 a 19 kazdego miesiąca. Bzdurne te moje pytania wiem ale szukam nadziei :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #667104 przez gosia28
oblicz ile trwa Twój cykl. Z tego co ja wyliczyłam ok. 31 dni. Faza I cyklu jest niestała ale II trwa ok 14 dni. Więc jeżeli Twój cykl trwa 31 dni odejmij od tego 14 dni- około tego dnia powinna być owulacja, jeżeli cykl trwa 35 dni odejmij również 14 dni (wówczas też teoretycznie powinna wówczas odbyć się owulacja) dni płodne oczywiście występują przed owulacją. Jeżeli obliczysz kiedy ją masz wówczas do 5 dni przed wystąpieniem owu uważa się ten okres u kobiety za płodny jak również do 2 dni po wystąpieniu owu.

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #667261 przez liliana2008
Też tak wyliczyłam jak proponujesz więc słabe szanse na ciąże....... :( dzięki za szybka odpowiedź

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #667836 przez liliana2008
A czy którejś z Was zdazyło się zajśc w ciąże w 8 lub 9 dniu cyklu? czy to jest mozliwe? :unsure: 19 dostałam okres a 27 był stosunek bez zabezpieczenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #669224 przez gosia28
liliana masz wyżej napisane jak wyliczyć dni płodne. Pewnie, że są dziewczyny, które zachodzą w ciążę w tym etapie cyklu co piszesz. Jeśli cykle są krótkie to dni płodne zaczynają się wcześniej. Musisz czekać do dnia kiedy powinna przyjść @ zrobisz test i wszystko się wyjaśni :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #669356 przez liliana2008
Masz racja z wyliczaniem dni płodnych ale to róznie bywa z tym wyliczaniem. Zawsze owulacje miałąm między 1 a 4 każdego miesiąca ale dziś jest 31 i okropne bóle okołoowulacyjne jak nigdy i szyjak macicy bardzo wysoko położona i skok temperatury z 36,8 na 37,1 w ciągu 8 godzin . Chyba owulacja się przestawiłą i skoro taki skok i bóle to nastapi wypuszczenie jajeczka -mam nadzieje wielką bo może była by szansa na ciąze - od ostatniego stosunku minęły 4 dni. Może plemniki przezyły ........ tak bym chciała. Czuje się fatalnie - boli mnie dół pleców jajniki i piersi oboblałe -jak nigdy, zawsze na owulacje tylko podrażnione piersi i delikatne kłucie w jajnikach. Znowu się nakręcam........

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #671200 przez Kaś_O
liliana dla pewności powtórzcie przytulanie :)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #676742 przez liliana2008
Dziewczyny jak to jest z tą macicą po owulacji. Wszędzie czytam że powinna być nisko i twrada a u mnie jest juz 8 dni po owulacji (wg. obserwacji temp. sluzu)i ona jest nadal wysoko i twrda cięzko mi ją wybadać. Cycki bolą od 28 maja raz są spuchniete raz nie raz bola tylko przy dotyku a raz nawet w staniku wytrzymać nie moge, kremowy sluz , były okropne bóle jajników kłucia ból z krzyza jak na okres ból brzcha nawet już po owulacji a temperatura nadal powyzej 37 ( 37,0 37,1 37,2 nie schiodzi niżej tych wartości). Czy to moje hormony wariuja? Co mysleć ? Jakies choróbsko? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl