BezpiecznaCiaza112023

za wczesna radosc:(

13 lata 3 miesiąc temu #45146 przez Mirella
z taką żółciutką mirabelką? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #45147 przez MagdaM
tak :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #47368 przez PM
Długo nie czytałam forum i nie pisałam. Dzisiaj zasiadłam i przeżyłam szok. Nie wiem co ci napisać i czy to co napiszę cokolwiek zmieni. Pewnie nie, ale.... Madziu rycz ile wlezie , ja wiem że to pomaga. Przyjdzie taki moment że sama zadecydujesz kiedy skończyć płakać.I wierz mi że Tak jak Mirella wcześniej napisała bardzo często to dzidziuś sam decyduje kiedy chce przyjść na świat. Mój dzidziuś dokładnie rok temu 26 grudnia 2009 stwierdził że wycofuje się z tego interesu i poczeka jeszcze troszkę . A teraz rwie się na świat i codziennie przypomina mi o swojej obecności. I u ciebie i u wielu dziewczyn będzie tak samo :) Trzymam kciuki za siłę którą my kobitki posiadamy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #48135 przez MagdaM
PM ogromnie Ci dziekuje :kiss:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #48137 przez PM
:kiss: :kiss: :kiss:

Nosek do góry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #979588 przez Panika992
Czesc.
moja historia jest taka. Oboje z mężem zdecydowaliśmy, że chcemy drugiego dzidziusia. udało się w drugim cyklu. Ciąża była wzorowa. żadnych plamien, żadnych złych objawów. rzuciłam palenie, nie piłam kawy, starałam się zdrowo odżywiać. Wizyta w 8tc, lekarz stwierdził że ciąża jest młodsza o 2tyg, ale jest ok bo moje cykle byly długie. Zanotował w karcie, że serduszko jest i wszystko jest ok. Kolejna wizyta w 10tc. Po pomiarze okazało się, że dziecko nie rośnie od tygodnia, nie ma akcji serca. Pecherzyk zaczął się plaszczyc. pobiegłem do innego, aby dac sobie nadzieję. druga diagnoza ta sama.
Trafiłam do szpitala. Tu kolejne usg i sprawdzenie, czy jest przepływ krwi w zarodku. przepływu brak. po 2h zabieg czyszczenia. dzięki Bogu w narkozie.
Nie potrafię z nikim rozmawiać... czuje się fatalnie. Mąż bardzo mnie wspiera. Ale to są emocje nie do opisania. tak bardzo kochałam ta kruszynke. Tak bardzo chcieliśmy tego dzieciątka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #979600 przez Dave
Panika - współczuję. U mnie było identycznie. Wizyta kontrolna, jak gdyby nigdy nic i taka wiadomość. Na drugi dzień zabieg (pod narkozą).

Ale miesiąc później kolejne II kreski, które teoretycznie nie powinny się pojawić. I mój Mateo wczoraj skończył 2 latka.

Kochana płacz, krzycz lub nic nie mów. Rób to co sprawia, że jest choć trochę lepiej. Czas niby leczy rany, ale nie zapomnisz nigdy.

Przytulam :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #979633 przez Panika992
Już po miesiącu? Gin powiedział że minimum 3... a bardzo chce mieć kolejne dziecko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #979823 przez vexatio
Witam!
Poroniłam w 8t samoistnie, bez żadnych wcześniejszych objawów. Po prostu, gdu poszłam do toalety zobaczyłam krew. Mąż wezwał pogotowie i do szpitala, ale że mnie to nic nie bolało kazali wracać do domu. Pobrali tylko mocz i krew do analizy i powiedzieli, że wygląda na to, że może płód zagłębia się bardziej. Niestety w nocy poszło ze mnie i rano na badaniu USG już nie było dziecka. Znowu krew i mocz do ponownej analizy i czekanie aż samo skończy cieknąć. Dopiero na drugi dzień poczułam ból gdy macica zaczęła się kurczyć ale nic poza tym. Smutno mi, bo to było moje pierwsze dziecko, po długich staraniach zajścia w ciążę i jeszcze miało termin na tydzień przed moimi urodzinami. Lekarka powiedziała abym się nie martwiła i że mogę zacząć się starać od razu jak tylko wydobrzeję. Mój mąż jest dla mnie najlepszym lekarstwem cały czas jest przy mnie i nie pozwala myśleć o poronieniu tylko o dobrych rzeczach. Dziękuję, że jest przy mnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1032052 przez babeczka_z_kubeczka
[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl