BezpiecznaCiaza112023

poronienie

14 lata 2 miesiąc temu #4711 przez gabielio
poronilam w 7 tyg ciazy dlaczego do tego doszlo z pierwszym nie bylo takich problemow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4713 przez butterfly82
Przyczyn poronien może byc wiele. Większość zupełnie od nas niezaleznych. Sa poronienia samoistne, ktorych natura najzwyczajniej w swiecie nie dopuszcza do przyjscia na swiat. Ja przeszlam wlasnie takie poronienie w 8 tg. Ciaza byla mnoga. Podwójna radość podwójny smutek. Prawdopodobnie bład w doborze chromosomów spowodował niedorozwoj zarodkaow. Może ślepe jajo lub słaby plemnik....przyczyn wiele zadna tak naprwade zalezna od nas. Mimo wszystko nie jest latwo sie z tym pogodzic. Pojawia sie wciaz powracajace pytanie: dlaczego my? dlaczego wlasnie nas to spotkalo? Nie znajdziemy odpowiedzi. Wazne by wiedziec ze my jako matki zrobilysmy wszystko co w naszej mocy by dziecko bylo zdrowe i donoszone skoro tak sie nie stalo nie ma w tym naszej winy. Ja mialam szczescie bo trafilam na dobrego ginekologa ktory wtlumaczyl mi to z punktu medycznego. Moze powinnas sprobowac zwrocic sie do swojego lekarza i porozmawiac o ewentualnych przyczynach poronien. Wazne by nie zamykac sie i o tym rozmaiac to naprawde pomaga.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4714 przez butterfly82
dodoam jeszcze ze druga ciaza byla donoszona prawidlowo i mamy slicznego zdrowego synka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5229 przez kivi
hej!!

Ja także mam za sobą poronienie a właściwie było ono wywoływane farmakologicznie, gdyż płód przestał się rozwijać. Tak jak Ty, nie znam powodu takiego stanu rzeczy...wiem, gdyż dużo czytam, że tak poprostu się dzieje, być może dzieciątko byłoby chore, tak tłumaczą lekarze, że może to lepiej że organizm przeprowadza naturalną selekcję i najlepiej jak dzieje się to na początku ciąży...Mój lekarz także uspokoił mnie i kazała starać się o kolejną ciążę...staram się :-) mam nadzieję że już NAM się UDAŁO :-) trzymaj kciuki!!! za tydzień-dwa test...

Buziaki i pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5233 przez Madzia89862
mi sie wydaje ze duzy stres,przemeczenie moga byc powodem miedzy innymi przezktore doszlo do poronienia..ale tak jak wyzej było mowione sa tez i one samoistne,niezalezne od matki..poprostu musiało tak byc...choc to trudne trzeba sie z tym pogodzic..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6134 przez angellika1
Ja w 12 tygodniu straciłam ciążę, ale była ona pozamaciczna :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6585 przez sara125
ciaza poza maciczna juest grozna dla matki a dla dziecka smiertelna...
nie jestem w stanie wyobrazic sobie jaki to musi byc bol po stracie dziecka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6642 przez sloneczko
bardzo Wam dziewczyny wspolczuje, ja dziekuje Bogu ze moja pierwsza ciaza przechodzi bez problemow, bole czy jakie kolwiek dolegliwosci podczas ciazy to nic w porownaniu z utrata dziecka.

Ja sie strasznie o to balam,bo moja mama poroonila 3 razy w sumie 10,5 roku starala sie o pierwsze dziecko, strasznie sie balam ze to bedzie genetyczen... ale dobra Bozia chciala zeby wszystko bylo dobrze.

Zycze Wam wszystkiego dobrego ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6648 przez Madzia89862
przykro mi ze wogole dochodzi do takich sytuacji..nie powinno tak byc..:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #11059 przez angellika1
psychicznie nie było ze mna tak źle po stracie ciąży a to dlatego że nie wiedziałam że w ogóle w niej byłam :( jak mi powiedział lekarz w szpitalu że to ciąża i że trzeba operować dopieo zaczełam sie zastanawiać dlaczego? ale im więcej czasu mija od tego dnia \tym częściej myśle jak by moja kruszyna wyglądała dzisiaj ...
pamiętam że dzień przed byłam u ginekologa na usg a on stwierdził ze mam guza na jajniku i moze to być nowotwór,, a w nocy już byłam na stole z zapaleniem otrzewnej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #11072 przez Madzia89862
przykro mi:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25465 przez gocha13
Ja tez poronilam druga ciaze,bylam w drugim miesiacu,czar prysl nie wiadomo dlaczego-w pierwszej nie bylo zadnych problemow pracowalam do ostatniego dnia ciazy-mamy slicznego syna-3latka.Zajelo mi prawie dwa lata zeby zdecydowac na nst.ciaze-obecnie jestem w 6 tyg.i mam nadzieje ze tym razem sie uda.Dziewczyny trzymajcie kciuki :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25466 przez sloneczko
bede trzymac bardzo mocno ;), glowa do gory, masz synka i nastepna malusienka dzidzie w brzusiu;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25467 przez gocha13
Dziekuje serdecznie za te slowa otuchy.Pozdrowionka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1032143 przez pyśka23
Nie wiem jak zacząć w ogóle pisanie,ale chciała bym porozmawiać z którąś z mam która straciła swoje maleństwo tak jak ja i miała zabieg łyzeczkowania.mam parę pytań na które nie znam za bardzo odpowiedzi a do ginekologa mam termin dopiero na maja,nie mam z kim o tym porozmawiać bo nikt nie chce a ja z mężem za bardzo to przeżyliśmy i chciałam się poradzić mam ktore miały ta sama sytuację

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl