BezpiecznaCiaza112023

PORONIENIE

13 lata 1 tydzień temu - 13 lata 1 tydzień temu #104359 przez Monix
W marcu też zmarła moja ukochana babunia, odeszła zbyt szybko...
Pocieszający jest fakt, że kiedyś w niebie spotkamy się wszyscy razem - wierzę w to MOCNO!!!

Dorciaition piękny pomniczek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #104415 przez _aga86_
Dopiero przeczytalam, az mi sie slabo zrobilo :( Glebokie wyrazy wspolczucia!!! [*] Nic wiecej nie jestem w stanie napisac :( PRZYTULAM KOCHANA!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #104418 przez Groszek
Kunder za pół godziny jest msza, będę się modliła za Twojego Aniołka... i za siły dla Was :kiss:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #104513 przez Marysia27
Kunder, bardzo mi przykro, brak mi słów żeby wyrazić moje myśli, mocno Cię przytulam nie poddawaj się, wiem że to banalnie zabrzmi, ale czas leczy rany... Boże, łzy same lecą, gdy czytam o Waszych maleństwach, one będą nad Wami zawsze czuwały...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #104521 przez Dorciaition
Kochana jestem dziś myślami z Tobą... Przytulam


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #104773 przez moniab26
Kilka miesięcy temu opisałam tu swoją historię o tym jak straciłam pierwszą ciążę, potem zmarł mój kochany synek Dominik i o tym, że znowu jestem w ciąży i czekam na synka. Wtedy myślałam, że w styczniu wreszcie będę znowu szczęśliwa, nietety mój synek żył zaledwie 12 dni- mój kochany Igorek urodził się w terminie, ważył 3800, mierzył 53 cm i krzyczał tak głośno, że cały oddział postawił na nogi. Dostał 10 punktów ale... musiał umrzeć ... dlaczego? Na to pytanie nie znam odpowiedzi... Los tak chciał?... A może Bogu był potrzebny kolejny aniołek?... Tylko dlaczego On potrzebuje ich tak dużo?... Tylko ode mnie dostał ich już trzech...Mój synek urodził się z wadą serca ( HLHS), z wadą którą się leczy operacyjnie, niestety nie dostał szansy nawet na operację bo w centrum zdrowia dziecka w Międzylesiu, gdzie leżał został zakażony i w krótkim czasie rozwinęła się u niego sepsa, jak to możliwe żeby na intensywnej terapii dziecko został zakażone bakteriami, nie rozumiem tego i będę walczyć o to w sądzie, nie zwróci mi to dziekca ale może pomoże uratować życie czyjegoś dzieciątka.
Teraz myślę co mam zrobić z wyprawką, zachować czy oddać komuś, kiedy na nią patrzę serce mi pęka po raz kolejny, ile jeszcze zniosę - nie wiem, ciężko mi się żyje na tym świecie z dala od moich aniołków.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #104782 przez Groszek
Monia popłakałam się :( Nawet nie wiem co napisać :(:(:( Przykro mi cholernie i mam pustkę w głowie... Przytulam z całych sił

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #104784 przez SISUNIA88
łzy same napływają do oczu..słowa są tu zbędne.... trzymaj się.... :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #104787 przez Dorciaition
Przytulam Cię z całych sił. Jesli mozesz prosze napisz jakie były przyczyny odejscia Twoich dwóch pierwszych Aniołków?

[*][*][*]


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #104797 przez moniab26
Dorciaition Pierwszą ciążę straciłam bardzo wcześnie - w 10 tygodniu, to było poronienie samoistne, potem przez 5 lat starań nie udawało mi się zajść w ciążę aż w końcu zobaczyłam upragnione dwie kreseczki ale w 24 tyg nastąpił poród przedwczesny w wyniku zakażenia wód płodowych, mój synek żył 4 tygodnie mimo że ważył zaledwie 900g - zmarł w wyniku wylewu krwi do mózgu- tak się często zdarza w tak srajnym wcześniactwie, na kolejną ciążę nie musiałam czekać - zaszłam po trzech miesiącach ale teraz już się chyba nie zdecyduję na kolejną w ogóle - po prostu boję się kolejnej straty - coraz częściej myślę o adopcji


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu - 13 lata 1 tydzień temu #104800 przez Dorciaition
Bardzo mi przykro. Strasznie to niesprawiedliwe. Po co Bogu tyle tych Aniołkow??!! :(

Może przyjdzie jeszcze taki czas, że spróbujesz zajść w ciażę. Życzę Tobie z całego serca żebyś mogła w końcu cieszyć się ziemskim macierzyństwem. :kiss:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #104858 przez asia26
Moniu ciezko czytac takie rzeczy a co dopiero je przezywac... jestes bardzo dzielna kobieta i masz racje myslac o adopcji tyle dzieci czeka na takie cudowne mamusie jak Ty przeciez w Twoim sercu jest tyle milosci do przelania na kogos... jestesmy z Toba jestes bardzo dzielna... sciskam mocno [*][*][*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #104893 przez sunaja21
moniab strasznie ci wspolczuje ........tak mi przykro...........jaki ten swiat jest niesprawidliwy.....takie kochajace osoby nie moga tulic małych istotek a te wyrodne "k......wy" mają dzieci na zawolanie i tego nie umieja docenic!!!!!!!!nie miesci mi sie to w glowie - musisz byc silna kobieta wierze ze jeszcze sie zdecydujesz i ze sie uda :) tego ci zycze z calego serca.... Przytulam


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #104894 przez Marysia27
:(
po raz kolejny nie wiem co napisać, w jaki sposób wesprzeć... tak bardzo mi przykro :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #105004 przez Martynka__89
Najszczersze wyrazy współczucia. Tylko tyle jestem w stanie napisać.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl