BezpiecznaCiaza112023

PORONIENIE

13 lata 1 tydzień temu #106193 przez Kunder
możliwe.
ja pracuję jako informatyk ,ale w tym sklepie jestem także serwisantką i jeżdżę z kolegą zakładań internet , serwery nowe zakładać itd.
od godz.11 dopiero pierwszy raz weszłam do sklepu.
aktualnie jestem w domu ,bo na godz.19 jadę do pewnej miejscowości ,bo będziemy w 4 serwery zakładać...więc przerwa w dostawie internetu gwarantowana...

Kochamy Cię nasz syneczku pamiętaj ,że zawsze będziesz dla nas ważny.
02.04.2011r.

"Śmierć ma urok tylko dla odważnych."

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #106202 przez Dorciaition
I jak Kunder "pierwszy" dzień w pracy?


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 dni temu #106958 przez Kunder
Dorciaition napisał:

I jak Kunder "pierwszy" dzień w pracy?


wszystko dobrze nie rozmawiamy o stracie mojego synka , mam dużo pracy ,więc czasami na chwilę zapominam ,ale strasznie mi z tym źle.
byłam dziś na cmentarzu i zapaliłam znicz od " forumowych cioć " oraz zaniosłam kwiatki.

Kochamy Cię nasz syneczku pamiętaj ,że zawsze będziesz dla nas ważny.
02.04.2011r.

"Śmierć ma urok tylko dla odważnych."

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 dni temu #107033 przez renata329
czytajac wasze posty popłakałam sie:(

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 dni temu #107058 przez Dorciaition
Trzymaj się kochana. Dużo myśle o Tobie i Twoim Aniołku...


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 dni temu #107170 przez moniab26
U moich maleństw zawsze świeci się jeden znicz dla wszystkich aniołków, które z nieba patrzą na swoje mamusie


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 godzin temu #108614 przez Scholastyka21
Ten wątek jest dla mnie zbyt trudny. Płacz, łzy i ścisk w gardle. Tak bardzo chciałabym pocieszyć, ale czytanie wszystkich waszych wpisów jest dla mnie bardzo trudnym przeżyciem. Przepraszam was dziewczyny, ale w tym momencie chyba zawiodłam.

Nie wiem co napisać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #130826 przez Natalia.nati26
Witam wszystkie mamy tez wiem jak to jest stracic dziecko sama pochowalam swojego synka 1 czerwca , bylam w 23 tyg gdy dowidzialam sie ze moj ukochany synek nie zyje w tamtej chwili serce mi zamarlo w jedej chwili stracilam sens zycia okazalo sie ze nie ma wod plodowych ale nie mialam zadnych skurczy nic nawet nie wiedzialam kiedy odplynely wody najprawdopodobniej musialo sie to stac w lazience przy sikaniu albo pod prysznicem bo nie czulam zednego chlusniecia wod nic co moglo by mnie zaniepokoic a kilka dni wczesniej mialam usg i wszysko bylo w porzadku lekarz sie zastanawial jak moglo dojsc do przebicia worka owodniowego ale powiedzial ze nie dalo by sie nic zrobic nawet jesli to stalo by sie w szpitalu ja i tak musialam lezec juz do konca ciazy bo szyjke mialam bardzo skrocona ale byla zamknieta wiec mialam lezec i tak robilam chodzilam tylko do lazienki, tak strasznie pragnelam tego dziecka wiedzialam od poczatku ze to bedzie moj synek cieszylam sie kazdym dniem bedac w ciazy i odliczalam kiedy bedzie w moich ramionach , ale nie bylo mi dane go poznac gdy dostalam skierowanie do szpitala zeby wywolac porod widzialam te inne szczesliwe mamy to az mi brakowalo tchu moj chlopak tez strasznie to przezyl co dziennie rano i wieczorem kladl glowe na brzuszku calowal go i mowil do swojego synka bardzo sie cieszyl ze bedzie mial dziecko ale wszystko w jednej sie skonczylo strasznie sie bal o mnie i byl ze mna caly czas zeby nie jego obecnosc nie dala bym rady jak juz mialam skurcze to trzymal mnie za reke strasznie to przezyl bo nie mogl mi pomoc w bolu jak juz trafilam na porodowke i urodzilam synka nie chcialam tego widziec widzialam tylko malenka raczke , ale moj chlopak widzial go calego mowil ze juz mial nawet czarne wloski na glowie :( zdecydowalismy ze pochowamy synka bo on juz zawsze bedzie czescia naszego zycia i ta tragedia jeszcze bardziej nas do siebie zblizyla , strasznie pragne miec dziecko ale boje sie ze w 2 ciazy bedzie tak samo musze troche odczekac i rana musi sie zagoic ale na zawsze moj Gabrielek bedzie w moim sercu i moim zyciu:* on ma tam w niebie najlepiej z nas wszystkich tak jak inne dzieci nie cierpia tak jak my trzeba tak na to patrzec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #130835 przez Mirella
natalia jak już się pozbierasz i lekarz da pozwolenie to przyjdź na staraczki, tam jest więcej aniołkowych mam, niektóre już zafasolkowane drugi raz, nie będziesz sama, a na razie trzymaj się dzielnie, bardzo dobrze że pochowaliście Gabrielka, on teraz patrzy na Was z góry

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #130931 przez Dorciaition
Natalia przykro mi z powodu Twojego Synka. Sama jestem aniołkową mamą. Mój synek odszedł w 30 tygodniu. Mogę tylko Tobie powiedzieć, że najbliższy okres będzie dla Ciebie bardzo trudny. Cieżko będzie Tobie gdy zobaczysz kobietę w ciąży lub z dzidziusiem. Trudny będzie też dzień w którym miałaś urodzić. Ale kochana ten czas minie. Będzie lepiej. Synek zawsze pozostanie w Twoim serduszku i Twojego chłopaka, ale nauczysz się z tym żyć. Musisz uwierzyć, że Jemu jest tam dobrze, że został wybrany żeby być w niebie. Patrzy na Ciebie, opiekuje się. Zajdziesz w następną ciąże i On nie pozwoli żeby stało się następnej dzidzi coś złego. Będzie z Tobą/ Wami do końca. Bardzo dobrze, że pochowliście synka. Pamiętaj On Cię kocha tak samo jak Ty Jego i nigdy nie przestanie. Trzymam za Ciebie kciuki z całego serduszka.
Dla Twojego Gabrielka światełka prosto do nieba (*) (*) (*)

Ja sobie często czytałam to
Dużo łez przy tym wylałam, ale dzięki temu wiem, że mojemu Alankowi jest w niebie dobrze. Jest moim Aniołem Stróżem.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #130986 przez moniab26
Wlaśnie o tym liscie Natalio pisałam ci na wątku niewydolnosc szyjki macicy. J :laugh: a tez czytam go bardzo czesto i to co ten mały aniołek tam pisze do swojej mamy trzyma mnie jeszcze przy zdrowych zmysłach.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #131055 przez Marysia27
Dużo sił Tobie życzę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #131347 przez Natalia.nati26
Monia nawet nie wiesz jak mi pomoglas w moim cierpieniu dziekuje ci bardzo jestes wspaniala wyjatkowa i zaslugujesz na szczescie ktore ci odebrano zycze tobie abys wreszcie miala to szanse urodzic dziecko bo jestes wspaniala mama dla swoich pociech ktore odeszly i bedziesz najlepsza mama dla dziecka ktore chcesz miec bo to pragnienie i milosc nigdy nie zgasnie :)trzymaj sie cieplutko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #131650 przez Groszek
Natalia dużo siły życzę

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #192177 przez Talinka
Zaszłam w ciążę po niemal 3 latach starań, w grudniu 2010. W lutym 2011 - w 10tc - poroniłam. 18.03 przyszła miesiączka - kolejnej już nie dostałam :laugh: Dziś jestem w 26 tygodniu, z terminem na święta BN. Także dziewczyny - głowa do góry... nasze Aniołki pilnują nas z góry!

http://lb1m.lilypie.com/mwskp2.png?xacnD4L8I

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl