BezpiecznaCiaza112023

puste jajo plodowe?

9 lata 5 miesiąc temu #929093 przez MoNiaaa
kozaczek bardzo mi przykro z powodu straty :( nie poddawaj się na pewno jeszcze uda ci się zajść i utrzymać ciaze 3mam kciuki :*

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #929180 przez goniag12
Jutro mam USG. Oby dzidziuś tam był. Trzymajcie kciuki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #929395 przez toska
goniag12 nie mialam zadnych objawow poszlam do lazienki a tam krew.Strasznie pozno robia to usg w Szwecji masakra jakas.Trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze.
kozaczek przykro mi bardzo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #929576 przez goniag12
Jest dobrze, a nawet wspaniale. Usg pokazalo dzidziusia i bijace serduszko. Wiek ciazy sie zgadza. Jednak bylo jeszcze za wczesnie na poprzednim badaniu. Dziekuje wam za wsparcie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #929580 przez toska
Super, spokojnych kolejnych miesiecy ciazy ci zycze.I bedziesz mama majowa tak jak ja?
Podziękowania: goniag12

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #929590 przez goniag12
Dziekuje. Tak termin z OM mam na 9-10 maja, a z usg na 14 maja. Zobaczymy jeszcze jaki wyliczy mi polozna, ktora bedzie prowadzic moja ciaze. Tobie tez zycze duzo zdrowia i spokojnej ciazy. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #930725 przez MoNiaaa
omg takie wieści a ja teraz dopiero weszłam :P
goniag12 ale super bardzo się ciesze ze to tylko na strachu się skonczylo :) gratuluje maluszka i piekna data ja jestem z 9 maja :) dużo szczęścia i teraz już tylko spokoju przez reszte ciąży :*

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #930764 przez goniag12
Dzieki. To fakt strachu bylo mnostwo ale na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo. Tez ciesze sie ze mam termin na maj. Bardzo lubie ten miesiac, chociaz w Szwecji jest zazwyczaj jeszcze zimno ale znajac mnie to i tak urodze blizej czerwca bo pierwsza ciaze przenosilam 11 dni:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 19 godzin temu #974070 przez pietrucha5
Bardzo ci współczuję :( Mi też wmawiano, że jestem w ciąży pozamacicznej, później wmawiano, że mam torbiel a na końcu okazało się, że ciąża jest normalna. było ok do 10 tygodnia. Wtedy poroniłam. Podobnie jak ty teraz piję inofem - dwa razy dziennie i jestem na diecie. W tym roku chciałabym zajść w ciążę ale póki co nie jest łatwo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #978255 przez luska90
I jak się czujecie po inofemie? Mi lekarz kazał go zacząć pić i tak też zrobiłam ale za krótko by stwierdzić że działa. Podobno samopoczucie się po nim poprawia i hormony się ładnie regulują - to prawda? Będę wam wdzieczna za jakies info bo jestem strasznie ciekawa :) A co sądzicie o jego smaku? Jak dla mnie jest ok - taki trochę pomarańczowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #997136 przez Monia199444
Witam jestem tutaj nowa ale już sama niewiem co o tym myślec ...

Mam 21 lat osttanią miesiączke miałam 8 czerwca a wiec ponad 2 miesiace temu .
Moje miesiączki są bardzo regularne . 3 dni temu byłam u ginekologa . USG dopochowowe pęcherzyk 22. 21 mm ale zarodka nie ma według Pani gienokolog jest tu 7 tydzien i 1 dzien weddług miesiączki 9 tydzien . Pani doktor powiedziała że nie ma juz szans aby zarodek sie pojawił, kazała czekac na poronienie lub łyżeczkowanie i jeszcze dla pewności zrobic bede ktora wynosiła ponad 39192 czyli 7 tydzien i dzis mialam jeszcze powtórzyc aby porównać. mimio wszytkiego nie dawało mi to spokoju i wybralam się wczoraj do innego ginekologa . Usg " brzuszne " owszem również pusty zarodek ale ku mojemu zdziwieniu powiedział mi dopiero że to dopiero 5 tydzien i że mam przyjść za 2 tygodnie, i przepisał duphaston i badanie na toksplazmoze i powiedział ze zadnych innych badan mam nie robić .

i teraz moje pytanie . Dlaczego takie rozbieżnośći w tych tygodniach tu 9 tu 7 tu 5 ? który z nich ma racje ? czy możliwe aby pęcherzyk się zmniejszył ? skoro beta wskazuje na 7 tydzien ? czy ten lekarz chce mi po prostu dac jeszcze nadzieje przez te 2 tygdonie ? dodam ze test robiłam jakies 5 tygodnie wczesniej i wyszedł poztywny wiec jakim cudem to by był 5 tydzien ? czy moje dziecko sie źle rozwija ? czy go nie ma ? już sama nieqwiem którego z nich mam słuchać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #997140 przez Nefri
Monia199444 z ostatniej miesiączki wychodzi, że to już skończone 9 tygodni. Może ta lekarka Ci powiedziała, że to 5 tygodni po wielkości pęcherzyka? Ja bym zrobiła na Twoim miejscu betę jeszcze raz, żeby sprawdzić czy wzrasta czy spada. Miałam puste jajo płodowe niecałe 3 lata temu. Na usg byłam w 8 tygodniu i nie było zarodka tylko pusty pęcherzyk, nie pamietam jakiej wielkości. Też miałam czekać na poronienie i dostałam tez skierowanie do szpitala na łyżeczkowanie. W międzyczasie inny lekarz zlecił mi zbadanie beta hcg w odstępie dwudniowym, żeby mieć pewność, bo czasem ciąża jest młodsza niż wynika z miesiączki, bo np. owulacja mogła się mocno opóźnić. Zrobiłam betę i okazalo się, że spada. Poroniłam samoistnie w dniu, kiedy byłam umówiona do szpitala, więc pojechałam tam tylko na sprawdzenie, dostałam jeszcze jakąś tabletkę na oczyszczenie i obyło się bez zabiegu. Dzięki temu już po pierwszej miesiączce po poronieniu, która pojawiła się ok 1,5 po, mogłam znowu się starań. Nawet jeśli to jest u Ciebie puste jajo, to pamiętaj, że rzadko zdarza się to 2 razy w życiu i nie ma to wpływu na kolejne ciąże. Ja w drugą ciążę zaszłam po 4 miesiącach od poronienia i mam pięknego i zdrowego 1,5 rocznego synka a teraz jestem w ciąży już z drugim dzidzisiem. Wiem, że jest to ogromny ból, ja psychicznie zniosłam to kiepsko bardzo, ale też postanowiliśmy z mężem szybko działać, żeby tego tak nie rozpamiętywać. Płakałam przez miesiąc non stop, ale jak tylko dostałam miesiączkę i wiedziałam, że jak się skończy to zaczynamy starania, to odzyskałam siły i nadzieję i się udało ;) Trzymam kciuki, nawet jeśli teraz to puste jajo, to pamiętaj, że to nie koniec świata i będziesz jeszcze mieć dzieci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #997150 przez Monia199444
dziękuje bardzo za pocieszenie . Bardzo się boje tego wszytkiego . Jutro z rana lece na bete i porównam czy rośnie. Najbardziej teraz niewiem którego lekarza słuchać tego co mówi że to 5 tygodni czy tego co 7 tygodni ale z bety wynika że to 7 tydzien. więc pewnie tak jest :( że nie ma co liczyc na pokazanie się dzidzi ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #997218 przez Nefri
Monia199444 daj koniecznie znać jak będziesz miała wynik bety i pamiętaj, nie zamartwiaj sie jak jednak nie będzie wzrastać. Wszystko się ułoży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #997360 przez Monia199444
niestety beta pierwsza 39195 druga natomiast druga po 48 h 37856 :(( jestem załamana nie ma już nadziei :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl