BezpiecznaCiaza112023

Jakie kremy w ciazy na brzuszek??

11 lata 5 miesiąc temu #479302 przez kaikai
w ktorym tyg. pojawily sie wam rozstepy?
ja juz schizuje i ogladam sie codziennie narazie nie mam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #479426 przez savage137
a w którym tygodniu jesteś ?
mi ok. 20 tygodnia pojawiły się na piersiach ;/ ale w sumie trochę się nie dziwie bo mi nagle biust powiększył się o dwa rozmiary więc to pewnie dlatego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #479430 przez sylka
Mi w ciązy wcale a po porodzie ok 3 mies od niego wyszły ze 3 małe na wys poniżej bioder (po obu str). Smarowałam kremem i sa w sumie nie widoczne trzeba sie dobrze przyjrzeć by je złapać.
W ciaży i po używałam Plamersa i Musteli. Po porodzie smarowaąłm się chyba dopiero jak mi wyszły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #479435 przez kaikai
savage137 napisał:

a w którym tygodniu jesteś ?
mi ok. 20 tygodnia pojawiły się na piersiach ;/ ale w sumie trochę się nie dziwie bo mi nagle biust powiększył się o dwa rozmiary więc to pewnie dlatego.


18 tydzien, oj strasznie sie martwie najbardziej o brzuch bo piersi to tak nie widac np.na plazy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #479790 przez savage137
kaikai napisał:

savage137 napisał:

a w którym tygodniu jesteś ?
mi ok. 20 tygodnia pojawiły się na piersiach ;/ ale w sumie trochę się nie dziwie bo mi nagle biust powiększył się o dwa rozmiary więc to pewnie dlatego.


18 tydzien, oj strasznie sie martwie najbardziej o brzuch bo piersi to tak nie widac np.na plazy



jedynie mogę pocieszyc,że nie Ty jedna. ja też sie ciągle oglądam czy na brzuchu nic nie mam ;/
teraz kończę 23 tydz., brzuszek wyglada jak piłeczka (dosłownie to wygląda tak jakbym wsadziła sobie piłkę pod bluzkę, odcina sie z każdej strony) i na razie nic nie ma. niestety nikt mi nie zagwarantuje,że nagle sie nie pojawią i to jest straszne ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #479881 przez kaikai
Ja narazie tez nie mam rozstepow,ale brzuszek juz rosnie a powiem szczerze ze czesto zapominam smarowac go specjalnym kremem i smaruje balsamem po kapieli nawilzajacym, nie lubie tez tych kremow dla ciezarnych :\

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #480599 przez savage137
kaikai napisał:

Ja narazie tez nie mam rozstepow,ale brzuszek juz rosnie a powiem szczerze ze czesto zapominam smarowac go specjalnym kremem i smaruje balsamem po kapieli nawilzajacym, nie lubie tez tych kremow dla ciezarnych :\


:P a więc nie ja jedna tak mam. co do kremu to ja balsam zamieniłam na ten krem perfecta mama bo on fajnie nawilża i skóra jest po nim mięciutka. lepszy efekt niż po balsamie :)
a oprócz tego gorąco się modlę by się rozstępy nie pojawiły :P kurtyna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #480851 przez anik
Witam, ja dopiero zaczynam swoją 40 tygodniową drogę i dziękuję za wszystkie wypowiedzi które do tej pory przeczytałam na powyższym forum:) mam taki mętlik w głowie od tych kosmetyków, które stosować a których nie, które mogą zaszkodzić a które nie :unsure: szok... a wizytę (pierwszą) mamy zaplanowaną na 11 grudnia, więc z pytaniami do ginekologa muszę poczekać jeszcze dwa tygodnie:(
Rozstępy na pewno będę miała bo po okresie dorastania kilka mi zostało, więc już się na to nastawiłam, jednak chciałabym od samego początku smarować brzuszek i piersi, więc nie pozostaje mi chyba nic innego jak tylko kupić oliwkę dla dzieci. A co z innymi kosmetykami? żele do twarzy, toniki, czy kremy do twarzy? już odstawiłam wszystko co zawiera kwasy AHA i kofeinę ale czy na coś jeszcze powinnam zwracać uwagę? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #481028 przez kaikai
Anik co do innych kosmetykow to nic mi nie wiem
U kosmetyczki trzeba tylko uwazac i mowic ze jestes w ciazy

a ja wczoraj czytalam o takim kremie na rozstepy Suavinex podobno mozna go juz od poczatku ciazy uzywac
400 ml okolo 90 zl, na ceneo taniej znalazlam :)
Co o tym kremie myslicie, moze jakas mamusia uzywala go?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #481175 przez Qltoorka
anik,
ja też jestem w I trymestrze ciąży i są kremy, oliwki na ten okres ciąży. Większość faktycznie można zacząć używać dopiero od II trymestru. Z tych co ja znalazłam to produkcji Rossmann, oni mają taką serię kosmetyków Baby Dream dla Mam i jest na nich info, że można stosować od początku ciąży. Od koleżanek słyszałam dobre opinie o tych kosmetykach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482012 przez anik
Tak się właśnie zastanawiałam nad tą serią z rossmanna... muszę się przejść i poczytać etykiety:) wydaje mi się że nie ma sensu kupować super drogich kosmetyków jeżeli jest się genetycznie obciążonym rozstępami. A najważniejsze to żeby nie szkodzić maluszkowi. A oliwki nie mogę używać - strasznie mnie swędzi skóra po niej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482386 przez Alina2408
ja uzywam kosmetywok z rossmana i naprawde sa fajne




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482676 przez Depeche
Hej ja w pierwszej ciazy uzywalam fissan. Nie mam rozstepow.On jest bardzo tlusty i ma dla mnie niezbyt fajny zapach.
Teraz uzywam drugie opakowanie kremu Ziaja mama, ale bratowa kupila mi tenz Rossmana, jak skoncze to wezme tamten. Na koncowke ciazy kiedy brzuvh bedzie rozsl intensywnie zamierzam kupic te fissan, bo zaden z tych ktore mam tak nie natluszcza. Na mustelle zawsze szkoda mi bylo kasy, ale uzywalam krem na odparzenia dla dzidzi i byl naprawde rewelacyjny, wiec pewnie warto.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482705 przez savage137
anik

co do kosmetyków to ostrożnie. Czytałam,że nawet te używane do tej pory mogą uczulać.Nawet jeżeli stosowałaś je na początku ciąży, mogą cie uczulić poźniej ;/. I bardzo ostrożnie z lekarstwami, sama niedawno przeszłam ostrą reakcję alergiczną po antybiotyku i skończyło się SORem ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #488065 przez Marta M
Witajcie :)

Ja tylko chciałam przypomnieć głosującym i nie głosującym o klikaniu, teraz to naprawdę widzę w tym sens bo Maja ma już drugie miejsce, walczymy zatem o pierwsze i pomagamy jej spełnić marzenie, klikamy raz dziennie do 15 grudnia, gorąco zachęcam i proszę o pomoc w jej imieniu :)

www.promykslonca.pl/at521/index.php?a=in&u=Kasianowysacz

A tu ranking miejsc:

www.promykslonca.pl/pl/na-jednym-wozku/5...zgoszone-do-programu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl