BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.2

12 lata 3 miesiąc temu #271619 przez madzia0507
Ja się wczoraj załamałam na wizycie u lekarza. Nie dość, że okazało się iż Mała ma częściowo sklejone wargi sromowe, tak minimalnie, ale jak się nie rozkleją same, to czeka nas zabieg u chirurga. To na dodatek mamy skierowanie do poradni chirurgii onkologicznej do Prokocimia z tymi naczyniakami na głowie i szyi Julity. Lekarka stwierdziła, że powinien ją zobaczyć chirurg, bo zmiany na głowie są narażone na tarcie i lepiej coś z nimi zrobić. :( :( :(
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271621 przez martucha
Anetka moze to normalne ale dla swiętego spokoju idx do lekarza i sie dowiedz, zebyś sie tak nie zamartwiała..
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271623 przez a!gusia
no a jak nabijemy 3 tys stron to znow nas wyrzuca?
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271625 przez madzia0507
Anetka, Julita też się wygina, ale lekarka powiedziała mi wczoraj, że ją chyba po prostu ten naczyniak na główce drażni i nie chce na nim się opierać jak leży.
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271626 przez angellika1
czesc
gdzie do cholery kest nasz watek ???!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271630 przez madzia0507
angellika1 napisał:

czesc
gdzie do cholery kest nasz watek ???!!!


Nie ma!!! :( :( :(
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271631 przez marta_szh
Witam Was dziewczynki, dobrze ze na fejsie przeczytałam bo bym Was tu nie znalazla, dziwne ze inne strony dzialaja nasza nie.. dzieki Asik ze zalozylas nowy watek,
Anetka - a moze jednak na tym etapie to nic groznego, chociaz jasna sprawa do lekarza trzeba isc i to skonsultowac
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271638 przez angellika1
jak to nie ma ????
pisalyscie cos na fb ale mi kometarze tam nkie wskakuja
a dlaczego uuneli tylko nasz watek gdzzie sa te nasze posty i zdjecia
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271640 przez aneta2611
dzięki Dziewczyny, mam nadzieję, że to nic złego

Madzia, trzymamy kciuki za Julitkę... a powiedz mi, chodzi o to "dziobnięcie bociana"?
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271642 przez jusia
Anetka WIki tez tak robi, naprawde alewydaje mi sie ze to ciekawosc mała chce sie dookola rozgladac i wsyztsko widziec, ale lepiej idz i zapytaj...
Martucha no wlasnie niewiem jak ale chcialam :) kopiowanie by mi zajelo duzo czasu ale cos bym wymyslila, moze M by cos poradzil, bo jest informatykiem, jak wroci do domu to sie go zapytam o nasze forum widmo...

A ja wczoraj mialam urodzinki :) i kolezanki mnie odwiedzily :) zrobily mi niespodzianke :) bylo naprawde super, tylko mała szalała, wogole nie spała tylko tak do siebie swiergotala :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #271645 przez Asik

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271646 przez marta_szh
to spóznione najlepsze życzonka urodzinowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

jak mnie ktos odwiedza to mały nie daje żyć, ciezko sie skupic na czyms skupic, bo najczesciej marudzi i nawet na chwile sie soba nie zajmie
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #271647 przez jusia
Madziu kurcze biedna Julitka, ucałuj ją ode mnie :kiss: :kiss: :kiss: myśle ze spokojnie, wiesz lekarka tak moze na wszelki wypadek, dla jej dobra was wysyła, lepiej skontrolowac niz cos przegapic...3mam kciuki zeby sie okazaloz e to nic groźnego :kiss:

Dziekuję kochane za życzonka :kiss: ja urodzin nie obchodze ale dziekuje wam bardzo za zyczonka, nawet jak ich nie czytalam...ale wiem ze zyczycie mi z całych serduszek wsyztskiego dobrego :kiss: :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271651 przez martucha
Madzia właśnie przeczytałam Twojego posta bo mi umknał jakoś...kurcze to musicie z nia jechac lepiej zeby lekarz obejzał te naczyniaki...a z wargami to sie na razie nie przejmuj bo Borysek tez miał miec zabieg chirurgiczny najpier na wodniaczka w jądrze dośc sporego (wchłonał sie) a później na wedzidełko pod jezykiem (chyba sie wydłuzyło) i na razie mamy spokój wiec nie ma co się denerwowac na zapas Kochana :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #271658 przez Biedronka160
Asik dziękujemy bardzo za nowy wątek - choć w starym niewiele się udzielałam to jakoś tak przykro :(

Madziu trzymam kciuki za Julitkę, żeby wszystko okazało się w porządku. Buziaki i przytulaski dla malutkiej.

JusiaSTO LAT !! Spełnienia marzeń, zdrówka i pociechy z dzieciątka :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl