BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.2

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #342247 przez Asik
HEj babolki

Wczoraj pogoda była cudna a dzisiaj juz taka byle jaka tyle ze ciepło :)


Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów : JASIA , który skończył już 8 miesięcy i ALEKSA , który skończył 7 miesięcy :D :D :D :D :D :D :D

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Kasiek super że macie taki układ :)

Edytko ale fajnie Silvia siedzi w łóżeczku :D

Kiniaa ehhh nieciekawie masz...

a tu dla wszystkich mamuś , które maja teraz problem z dzieciakami


Motylek :) Kornelka sliczna :D :D :D

Kasiek Szymek ostatnio sobie rozwalił wargę tą górną , aż do krwiii

Kamila hejka :) jhak zwykle szybko i na temat :)


Edytko ;; dzielna jesteś :D super że Ci zębola zrobił:) :)


Byłam mierzyc i ważyć Szymka.... ma 7900g iiiiiiiiii .... 88 cm długości :D :D :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342354 przez a!gusia
dziewczynki..jade juz zaraz na Swieta wiec..zycze Wam zebyscie wypoczely,zebyscie nie przestawaly sie usmiechac zeby dzieciaczki byly zdrowe i usmiechniete ladnie spaly i w ogole...wesolych i radosnych Swiat!!kocham Was!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342362 przez Kasiek
Agusia Tobie tez zyczymy Wesołych Swiąt!!!!!!! :) :) :) pociechy z Jerzyka i duzo miłosci :) :) my tez kochamyyyyyy :kiss: :kiss: :kiss: :) :) :)

zaraz bede pisac dalej tylko dziecie uspie :) :)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #342375 przez Kasiek
jasna cholera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!usunelam sobie calego postaaaaaaaaaaaaaaa :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Asik no to Szymek ładnie urósł :laugh: jest prawie 15cm dłuższy od mojej Igi :ohmy: :) Iga nosi niektóre bodziaki jeszcze na 68 a pajace na 74 :) a wagowo to tyle samo :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agusia gratulacje dla Jerzyka za stanie z jedną rączką :)

Edytko fajnie ze ząbka zrobiłas :) :) u nas wybielanie drogie masakrycznie :dry: musze sie ratowac pastami :)
to jak juz są kreseczki to 2-3 dni i wydą dwa ząbki :) dawaj moze Silvi cos przeciwbólowego jak popłakuje :kiss:

wcale sie nie dziwie ze nie pamietacie jak Iga wygląda :laugh: ostatnie jej zdjęcie wstawialam chyba w styczniu :laugh: wrzuce moze jutro bo dzis nie mam sily walczyc z tym programem do zdjec :dry: :dry: jak tylko go uruchomie zawiesza mi calego kompa :angry: :ohmy:

lece skonczyc sprzatac lazienke poki Iga spi, inaczej nie dam rady bo jak tylko widzi ze ktos otwiera lazienke to dostaje takiego przyspieszenia ze prawie frunie na czworakach zeby zdązyc wejsc :lol: :lol: :lol:

1000 latek dla Kubusia i Wikusi-koncza dzis 8mscy :laugh: :laugh:

co sie dzieje z Domii?? nie ma jej od dwóch dni :( a reszta dziewczyn gdzie?? chwile bylo gwarno a teraz znowu pustki :(
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342386 przez Hania
Cześć:)

Wszystkiego Naj! dla naszych małych solenizantów :kiss:

a ja mam wolne 4 dni od pracy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Asik, Szymuś waży prawie 8kg a Fifi prawie 10kg :ohmy:

agusia, wesołych świąt! :kiss:

kasiek,wrzucaj fotkę;) jestem ciekawa jak się pozmieniały wasze maluszki:)

Czytałyście o "kryzysie" ósmego mies.?

moj syn ciągle marudny, budzi się z placzem, nie śpi itp.
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342482 przez kiniaa
hej

Kasiek
ja tez Igi nie pamietam takze koniecznie wrzuc fotke :)

Haniu
fajnie ze masz wolne :) moj M tez ma 4 dni

cicho jakos sie zrobilo, pewnie przez swieta :)

Kasiek
moja tak zapieprza do kosza na smieci :angry: nie wiem co jej sie tak w tym koszu podoba

no a dzis Bella pierwszy raz stanela sama :)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342514 przez Hania
kiniaa, super, ze Bella sama stanęła. Fifek próbuje stanąć w łożeczku

który fotelik: maxi cosi, caretero- zachwalany, cybex, albo romer..? za dużo czytalam i w końcu zgłupialam :blink:

pusto na forum:( zajrzę jeszcze na bloga:)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342518 przez Edyta
100 LAT DLA WIKUSI :) :)
100LAT DLA KUBUSIA :)
KASIEK unas to zabki daje silvi zel jak cos narazie dajemy rade mniej je ale co chwila jej cos wciskam wiec moze nie schudnie :blink: pozatym ladnie mi sypia w nocy jak zawsze :lol:
jedynie w dzien nie bardzo chce spac drzemki :dry: i cos sie jej cofnelo jak siada to zamist trzymac rownowage to specjalnie do tylu sie pcha i leci na plecy :dry: nic z tego nie rozumie a tak ladnie siedziala :dry: za to turlanie non stop :laugh: pelzanie kable szuflady no i teraz przez te zabki wszystko w buzi a tak nie mam co narzekac bo mam grzeczne dziecko :) :lol:
HANIU fajnie ze wpadlas i ze masz wolne moj M ma do srody wolne i sie ciesze chodz dzis nieborak sie strul i wymiotowal caly dzien :dry: ale juz ponoc lepiej...
KINIAA swietnie ze bella sama stanela :) silvia tez jak siedzi chce wstawac... :laugh: juz raz jej sie udalo z moja lekka pomoca :)
ASIK co za hity wrzucasz bo ja nie moge obejrzec :(
AGUS Tobie i Twojej Rodzince Zyczymy rowniej Zdrowych pogodnych Swiat Wielkiej Nocy :)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342554 przez Asik
Hejka :)
100 lat dla Kubusia i Wikusi :D :D

no ja zalatana i zmeczona jak koń po westernie... Marecki jutro bedzie
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
uff sernik w piekarniku :D jutro babke drożdżową robić będę i kończyć prasowanie... no i zmagać się ze zmierzłym Szymonkiem..

Kasiek czekam z niecierpliwością na zdjęcia Igusi :D :D a Domii? pewnie na blogu z resztą dziewczyn

Agusia n!!!!! gratulacje dla Jerzyka :) supoer ze tak stoi :)

Hania hehehe fajnie Filipek wazy :D Szymek przytył od urodzenia tylko 3700 :D ale przewz ten miesiąc nic a nic , a wręcz schudł.. a co do fotelkia to nie pomogę niestety , na razie nie kupujemy tez to kurcze wydatek bez sensu bo auta nie mamy ale kupić trza jakym tak z mamą gdzieś jechała...

Pediatra mi powiedziała ze przez to że takl wczesnie wszystko zaczyna , raczkuje przecież już od ponad miesiaca :D a wczesniej pełzał :D teraz chodzi trzymając się mebli , scian itp :D i próbuje chodzic bez trzymanki co się kończy wielkim bumm , gdyby nie to że raczki wyciaga i nie wali się całym sobą na twarz i gdyby nie kask to hmmmm... chyba by miał już wstrząśnienie mózgu...

Kinia nooo super że Isabelka już wstaje :D ale teraz to dopiero Ci się zacznie :D zreszta pamiętasz jak to z Davidkiem było :D

Edytko Silvia sie po prostu odpycha jak do wstawania :D jak załapioe co i jak to jej łatwo bedzie :D :D pozdrów M i życz zdrówka :D a co do hitu to tak wstawiłam dla mamuś których dzieci maja kryzys 8 miesiaca piosenkę MEZO----KRYZYS hahahahahah :D nioektóre zdania jak o naszych dzxieciach i o nas :D

Agusia Zdrowych Spokojnych Wesołych Świąt Wielkanocnych :D
Noooo nadrobiłam .. choc mało nas tutaj ale cóż...

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342574 przez Hania
Hejka:)

Edytko, zdrówka dla M :kiss: :)
Asik, bidulunko... :kiss:

na 10-tą z koszyczkiem do święcenia.. a potem goście, goście... :angry:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342575 przez Hania
WESOŁYCH ŚWIĄT:)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342584 przez Edyta
Dzien Dobry :)
Haniu dziekuje :)
Asik to moze silvia nie bawem wstanie oby jeszcze nie :dry:
no i Mamy Kryzys 8 miesiaca fakt silvia jeszcze nie ma 8 miesiecy ale unas sie juz zaczol eh...jakie to dziecko marudne wstala dzis wiecie o ktorej :cheer: o 4 rano zjadla troszke i co myslalam ze usnie ale nie zabaw az do 6 i padla pozniej spala do 9 no masakra i czytalam ze dzieci wtedy sa placzliwe z byle powodu marudne malo jedza :( i tak to ma ponoc trwac 3/4 miesiecy :dry: teraz lezy w lozeczku i gryzaka namietnie gryzie bo do tego chyba te zabki bo sie slini jak nigdy....dzieci w tym okresie placza z chwilke sie smieja no masakra unas wlasnie tak jest i krzyki jak nie ma czegos juz no i Mama musi byc...i Tata :(
WESOLYCH SWIAT SMACZNEGO JAJKA I MOKREGO DYNGUSA :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #342611 przez Kasiek
hej hej:)
my juz po swieceniu :)
noc koszmarna, do 12 Iga wstawala 3 razy a od polnocy do 1 tak plakala ze nie moglismy sobie poradzic :( ząbki jak nic, raz w miesiacu mamy taka noc wiec juz to znam :( potem od 5 do 6 to samo i wstala o 9.30 :dry:

Edytko moze u was ten kryzys zbiegł sie z ząbkami? :(
a jak tam m?

Haniu 10kg?? oo matko ładnie Filipek wazy ładnie :)
my fotelik juz wybralismy maxi cosi priori, tak Adam umyslił i tak bedzie :laugh:

Asik to Iga od urodzenia przytyla tyle samo co Szymek :laugh: teraz Szymek duzo kalorii spala jak wstaje i chodzic chce :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ja poszlam na latwizne i sernik i mazurka kupilam bo do pieczenia noga jestem i wole nie ryzykowac :lol: :silly:

Edytko to juz niedlugo ci Silvia zacznie wstawac :) Iga tez juz powoli probuje, dzis zlapala raczkami fotel i sie wspiela na nozki i dwie sekundy pozniej wywalila sie na główke :( ehh placzu znowu bylo :( teraz to juz coraz czesciej upadki zaliczac bedzie :(
ja pomysle nad tym kaskiem bo przeciez nie moge tylko na Ige patrzec caly dzien :dry:

Kinia to fajnie ze Isabelka tez juz staje powoli :laugh: :laugh: a kosz na smieci Ige tez bardzo interesuje :) wczoraj myłam lodówke i wystawilam na podloge sloiki, boze, takiego wielkiego szczescia w oczach mojego dziecka jeszcze nie widzialam :lol: :lol: :lol: :silly: :silly: :silly:

no malo nas znowu, super wręcz :( :huh: :angry: juz nie mam siły ehh :( niewazne zresztą :angry:


kochane jak Wam i Waszym rodzinom zycze Wesołych i Radosnych Świąt, spokoju i pomyslności, dużo miłości, pociechy z dzieciątek i męzów naszych :)

KOCHAM WAS!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #342613 przez Kasiek
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!!!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342618 przez Edyta
Kasiek Dziekujemy za zyczonka :)
z M wporzadku a czemu pytasz :unsure: dzis nawet sniadanie do lozka mialam :lol: zajol sie mala tak ja wymeczyl ze teraz spi od 13 ciekawe ile pospi :laugh: TAK TAK unas kryzys razem z zabkami ale zabkow nie widac :dry:
ja wlasnie skonczylam robic salatke ugotowalam obiad a mialam odpoczywac hm... jescze tylko troche posprzatam pozniej i swieta mozna rozpoczac :)
ucaluj Igusie jak sie wywalila teraz dzieci to trzeba obserwowac bo silvia np wczoraj pelzala turlala sie az do lawy i chciala pociagnac obrusik jak ja to zobaczylam to odrazu zdjelam a na obrusie szklay zajaczek i taka ozdoba swiateczna jak by jej to spadlo na glowe to by bylo ale w pore zobaczylam dzis usowam z salonu wszystko co jest w zasiegu pelzania i chodzenia na jej wysokosci :) no nic nie zanudzam lece ogarniac chalupe :silly: paaaaaaaa do pozniej... :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl