BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.2

12 lata 3 tygodni temu #344456 przez Kasiek
Asik no beznadzieja z tym przesunieciem operacji :( najgorsze ze Marecki specjalnie wziął wolne i kurde teraz co bedzie????
ale przynajmniej Szymek pędzi w rozwoju do przodu :) wiec super ze tak chwalili Szymka :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #344474 przez madzia0507
Hej!
Wczoraj wróciłyśmy do domu dopiero po 18:00. Juliś była bardzo grzeczna. Szymuś... Ach! Szymuś to jest typowy facet. Podrywa wszystkie laski niezależnie od wieku. Takiego bajeranta i czarusia to ja chyba w życiu nie widziałam. A dopiero ma 6 miesięcy, więc ciekawe co będzie później.

Ale Happymamma! Jasio może być spokojny, bo od Julisi bardziej interesowała go... mama Julisi, czyli że ja. :laugh: :laugh: :laugh:

Domii, byłyśmy w Futura Park. Nawet duże to to jest i spotykałyśmy tam prawie same mamusie z dzieciaczkami takimi jak nasze albo babki w ciąży. A w sklepie z garniturami "Lord" pracuje dziewczyna, która ze mną i z Kasia studiowała kosmetologię. Jak nas zobaczyła, to miała minę wręcz bezcenną. :laugh: :laugh: :laugh:

I byłyśmy oczywiście w tym dużym "Smyku" który tam jest. Przy zabawkach dostałyśmy małej głupawki, ja włączyłam wszystkie grające zwierzątka z Lamaze i tańczyłyśmy z pluszowymi ośmiornicami, ku radości naszych pociech.

Jakby tego było mało to Kaśka chciała sobie kupić spodnie, ale żeby je spokojnie przymierzyć musiała wyjąć Szymka z wózka i razem z moją Julisią turlali się po podłodze w przymierzalni.

Viszka, jak tam wasza Niespodzianka??? :)

Asik, 100 lat dla Twojego mężczyzny z okazji urodzin!!! :)
No i super, że macie pozwolenie na operację! A z badaniami, to raz dwa się uwiniecie! Trzymam kciuki, żeby wszystko się ułożyło po waszej myśli.
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #344565 przez Asik
Kasiek no bedzie problem , ja liczyłam że jak juz przesuną to tak np na czwartek .. ehhh nadziejaaaaaaaaaaa

Juz dzwoniłam do pediatry i mamy umówiona wizyte na czwartek a w poniedziałek znowu po skierowanie na badania...

Madzia no uwiniemy szybko jak ostatnio ale kurcze szkoda tak często kłuć Szymka :( a jak znowu przesuną ?? nie wiem juz co mysleć bo powiedziała żeby zadzwonić za tydzień czy bedzie czy nie :(

Dziękuję za zyczenia dla Mareckiego :D :D zmykam rozpieszczać mojego miśka :D :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #344576 przez Sylwik
Cześć dziewczyny :)
u Was też taka fajna pogoda??? my już spacerek zaliczyliśmy, popołudniu idziemy w odwiedziny do pradziadka Gabrysia :) mam nadzieję że na jeszcze jeden spacerek uda nam się wyjść:)
Asik a czemu tą operacje Wam przesunęli? i szkoda że tak Szymonka będą kłuć :( trzymam kciuki aby wszystko poszło po Waszej myśli :) a i zdjęcia synka Waszego prześliczne...
a te oczka cudo!!! no i wszystkiego najlepszego dla M :)
Kasiek urlop tylko 5 dni, ale był nam potrzebny, zawsze to coś :) Gratulacje dla Igi za brawo :laugh: masz racje widok super jak takie maleństwa klaszczą w rączki :)
Kinia Ty jesteś chora czy córcia??? bo nie doczytałam chyba :blush: zdrówka dla Was życzę :)
Domii więc czekamy aż te nasze pociechy zaczną się przemieszczać :laugh: wtedy to trza będzie mieć oczy na około głowy :laugh:
Viszka jak samopoczucie?
Narazie zmykam dziewczyny, miłego dzionka :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #344588 przez domii
Sylwiku nas tez piekna pogoda i juz po spacerku :)

Asik trzymam kciuki zeby sie tym razem udalo wam pojechac na ta operacje i zeby wyniki byly dobre :kiss: Sto lat dla Mareckiego :)

Kasiek brawo dla Igusii :lol: a co do fotelika to napewno o tym mowil,tylko chodzilo o te oslony wewnetrzne glowki ze ich nie ma i glowka strasznie lata i w testach tak mial 3 gwiazdki ale pozniej sprawdzali jeszcze raz i te z glowka wyszly zle-tak ten facet mowil :( -ale mam nadzieje ze u was dobrze sie bedzie fotelik sprawowal.Narazie tylko 2 mieszkania ogladnelismy bo ciezko w tej cenie i okolicy co chcemy znalesc cos fajnego :(

Nie wiem co T sie poprzewracalo w glowie-wczoraj Blazejowi kupila fajne szelki do jeansow :) dzisiaj delfinka nakrecanego do wanny i samochodzik :S nie wiem co o tym myslec :S


[url=http://www.suwaczki.com
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #344657 przez angellika1
Cześć laski
nie wchodzilam na ZP bo znowu maialm wirusa :( a dzisiaj patrze i oczom nie wierze ;) jest ok!!!

Wczoraj byla wielka dyskusja na FB ale chce tylko powiedziec ze ja na nikogo sie nie obrazilam i nie sfochowalam heheheh tylko sie wkórzyłam bo mi kiedyś te słowa powiedzial byly facet i to w zupełnie innym znaczeniu,,, dlatego one dzialaja na mnie jak płachta na byka
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #344910 przez Asik
Hejka :)

no ja juz pogodzona z losem ;) tzn chodzi mi o wyjazd do Wawy ;) teraz znowu odliczammmmmmm i się stresuję , ale tak myslę ze może z jakiegoś innego powodu nie jedziemy .. wiecie jak to jest.. a może by się cos stało itp ,, tym bardziej że miał miec operację 17 w dzień ukończenia 8 miesięcy .. no obadamy za tydzień co powiedzą

wczoraj mielismy wychodne :D było super :) wrócilismy około północy :)

no zmykam
papapa

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #345027 przez Kasiek
Asik a gdzie tak balowaliscie? :laugh:

Domii no fakt tych osłon wewnerznych nie ma, ale trudno, juz po ptakach :silly: bedzie jaki jest :)
A tesciowa moze sumienie ruszylo?? jak sie wyprowadzicie to juz nie bedzie codzien widywac wnuczka to moze nadrabia? :dry:

Sylwik u nas pogoda sie dzis popsula :dry:

Madzia to mialyscie zabawe :laugh: super :) ubawilam sie czytając twój post :)

Angelika no teraz juz wirusa niet :)

mam pytanko? jak wychodzicie z dziecmi na spacer to jak wstaną, zjedzą i wtedy idziecie czy wyliczacie tak zeby wypadla pora drzemki i wtedy wychodzicie??
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #345031 przez Sylwik
Witam :)
Kasiek u nas też pogoda się popsuła, ale zdążyliśmy iśc na spacer jeszcze . A co spacerków to my z reguły wychodzimy po jedzonku :)
Asik zazdroszczę tego wychodnego, ja nie pamiętam kiedy ostatnio gdzieś z mężem wyszłam :dry: ale cieszę się razem z Tobą, że wieczór się udał :)
A gdzie reszta dziewczyn???
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #345059 przez angellika1
ale tu puściutko :( hmmm
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #345068 przez Edyta
Hej Dziewczyny :)
jak Asik was poinformowala nie mialam neta :dry:
nadrobilam ale wybaczcie nie odpisze bo glowa mi peka :(
unas zabkow jeszcze nie ma ale juz jeden tak sie przebija prawy dolny :laugh: silvia marudna siedzi juz stabilnie jednak jeszcze sie boje ja zostawiac sama jak siedzi...
no i obinizylam lozeczko bo juz wszedzie sie wyturla podciagnie wiec wolalam nie ryzykowac :)
wybaczcie ze z wami nie posiedzie ale zle sie czuje... :dry:
Dobranoc... :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #345070 przez Hania
Hejka;)

Nie nadrobię wybaczcie

Melduję, że żyję;)

U nas ok. szkoda, że czasu ciągle za mało:(

Bardzo za wami tęsknię...za całą naszą forumową rodzinką..

buziaki dla was papap
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #345079 przez domii
Hej pisze dopeiro teraz bo do poludnia bylismy u Agusii :) a pozniej tak jakos zlecialo ze nie mialam czasu tu wejsc :( zdjecia ze spotkania dodam jutro :)

Kasiek Tesciowa nie wie ze sie chcemy wyprowadzic, powiemy im dopiero jak juz bedziemy miec zaklepane mieszkanko:) a co do spacerow to u nas roznie,jak blazej wstanie kolo 8 to staram sie go do 11 przetrzymac i wtedy spi na spacerze-o 9 wypije mleko po 10 zje kaszke i wracamy na obiad tak kolo 13.30,a jak wstanie wczesniej to sie w domu musia przespac i wtedy kaszke daje jak wstanie i pozniej wychodzimy tak kolo 12 :)

Hania hej Bidulko taka zalatana jestes :(

Edyta tak Asik pisala ze nei miaals neta ,dobrze ze u was oki i Silvia juz ladnie siedzi :)

Angelika no pustki :(

Asik moze rzeczywiscie to jakis znak byl :unsure: teraz napewno dostaniecie termin i pojedziecie :kiss:


[url=http://www.suwaczki.com
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #345171 przez Edyta
Dzien Dobry :)
my dzis dwie pobudki o 2 na mleko 150 ml i o 8 tyle samo przez te zabki to nie poznaje mojego dziecka :dry:
domii silvia ladnie siedzi a nawet chce juz wstawac dzwiga sie z pleckami wiec pewnie niebawem zacznie raczkowac :)
Haniu Witaj tez tesknimy :kiss: wpadaj czesciej dobrze ze uwas wporzadku :)
Milej Niedzieli...
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #345176 przez Hania
Hejka;)

domii,
dlaczego się wyprowadzacie?

Edytko,dziękujemy :kiss: super, że sylvia probuje wstawać;) fifi robi dokładnie tak samo;)

Brzydka deszczowa niedziela;( a chcieliśmy jechać na basen...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl