BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.2

12 lata 1 miesiąc temu #342649 przez motylek
Niech Wam jajeczko dobrze smakuje,
bogaty zajączek uśmiechem czaruje.
Mały kurczaczek spełni marzenia -
wiary, radości, miłości, spełnienia.
Wesołych Świąt :)

Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342651 przez Viszka11
dorwalam na chwilke Neta;)

wiec dziewczyny udanych prodow Jesiennych;)

i

Święta, święty czas już tuż
wcinaj jajka ale już.
Kiedy zając Cię zaś wzruszy,
daj mu marchew, podrap uszy.
A gdy jajko będzie puste,
daj mu kopa wprost w kapustę.
Niech nie myśli, że jest cwany,
za to Ty miej rok udany
.

Zona po raz drugi-18.07.2015

CZEKAMY-- doczekac sie nie mozemy:)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342667 przez Kasiek
heheh ale fajne wierszyki :laugh:

1000 latek dla Karolka od Marty_Sz :)

Edytko pytam bo pisalas ze m twój sie struł.
no ja tez juz zlikwidowalam wiszące obrusy bo to chwila i zaraz dziecie sciąga :dry:
my juz tez zrobilismy sałatke, ogarnelismy do konca i mozna zaczac swieta :) zaraz tylko pojedziemy jeszcze na cmentarz do mojej mamy poki w miare cieplo jest.

buziaki dziewczeta :)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #342673 przez Asik
Hejka kochane :)

Ja na chwilkę bo roboty mnóstwo a Szymek marudny jak nigdy.... od 23 nie spał :( może 20 min do rana pospał a ja nic :( Szymek miał 39,5 stopni i katar potworny.... ale już dzisiaj lepiej :) całą noc psikałam i kropelki do noska i wit C i odsysanie... a dzisiaj jeszcze bebkę cytrynową upiekłam , jaja faszerowane zrobiłam , zupę chrzanową , wczoraj na noc sernik kończyłam :D teraz chrzan i ćwikła z chrzanem z jedzeniowuch rzeczy mi została do roboty no i odkurzyć dywan i podłogi pomyc i wsiooo :D

No zmykam babolki :kiss:

Zdrowych spokojnych Światk Wielkanocnych , zdrowia, szczęścia pociechy z dzieci no i Emusiów , wszystkiego czego tylko sobie zyczycie :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342677 przez Asik
No i oczywiście wszystkiego najlepszego dla naszych wczorajszych solenizantów Wikusi i Kubusia z okazji ukończenia 8 miesięcy oraz dzisiejszego solenizanta Karolka który kończy 7 mcy

zmykammmmmm

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342727 przez Kasiek
a ja pije z mezem winko :laugh: i mam wielka nadzieje ze dzisiejsza noc bedzie ciut lepsza :dry:

Asik jejku zdrówka dla Szymonka :kiss: a Ty mimo niewyspania to i tak widze ze motorek cie nie opuszcza :lol: ja po takiej nocy nie mialabym sily na nic :(

buzki :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #342850 przez kiniaa
czesc laseczki
ja tam Swieta mijaja????
ja sie objadlam :silly:

Asik jak Szymus???? wyzdrowial???? bo przeciez operacja tuz tuz....

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA BLAZEJKA I IGUSI Z OKAZJI UKONCZENIA 8 MCY :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342851 przez Kasiek
hej co tu tak pusto? :(

jak tam swieta babeczki? :) najadlyscie sie? ja tak sie objadlam ze leze i nie mam sily na nic, a zaraz jak Iga wstanie jedziemy jeszcze do mojej babci a potem do tesciow. takze wieczorkiem zajrze :)

dzisiejsza nocka ok :) Iga wstala raz na jedzenie przed 5 i spalismy do 7.18 :laugh: karmie ja piersia tylko rano ok 10 przed spaniem i wieczorem przed snem, no i w nocy raz czy dwa, takze nie jest juz źle :) jakbysmy jeszcze wyeliminowali te nocne karmienia to juz bym byla calkiem szczesliwa :laugh:

ide zbierac rzeczy Igi na wyjazd :) wyjazdy z nia to cala wyprawa a rzeczy tyle ma ze szok, jedzenie, zabawki, ubrania na zmiane, butelki, lyzeczki itp itd :)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #342852 przez Kasiek
no faktycznie :laugh: to dzis :laugh:
Kinia dziekujemy :) :kiss:

Błażejku wszystkiego najlepszego :kiss: powiedz mamie zeby sie pokazala na forum :) :silly: :laugh:

i spóźnione życzenia dla Nikosia :) wszystkiego najlepszego! :kiss: :kiss: :kiss: :) 1000 latek :) :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #342861 przez a!gusia
hej dziewuszki,jestesmy w Zakopanem wiec mam juz neta :) ale tu mi antywirus blokuje forum!!!czemu oni nic z tym nie zrobia???!!!!

Kasiek ja Jerza karmie juz tylko raz wieczorem i czasami raz w nocy i to wszystko wiec koncze karmienie powoli..mleka nadal mam mnostwo ale chcialabym juz nie karmic jak wroce do pracy..
ostatnio Jerzyk znow nie bardzo spi w nocy ale nie wiem czy mu zebole nie ida znow bo slini sie straszliwie :) wlasnie jest z babcia na spacerze :) :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #342939 przez Edyta
Hej Dziewczyny :)
unas swieta w domowej atmosferze minely szybko i milo :)
dzis bylismy uzgodnic z ksiedzem czy ma czas ochrzcic silvie no niby tyle terminow ma itd... :dry: ale wkoncu umowilismy sie na 16 kwietnia co by porozmawiac o dodatkach no i pewnie bedzie co laska ale nie mniej niz...... :laugh: no i za swiece w kosciele jak chce palic a chce musze zaplacic 20 euro mysle ze jeszcze nie tak zle za swiece 7e za szatke za darmoszke ale to pewnie jest wliczone co lasaka :laugh: :blink: no i bylismy dzis na mszy ale to chyba wiekszosc i silvia tak sie rozplakala normalnie dostala ataku az sie zanosila bardzo sie zmartwilam poszlysmy do samochodu i usnela wkoncu okazalo sie ze te zabki jej ida i tak wlasnie reaguje jak ja bardzo bola :( dobrze ze w domu mialam zel na zabki jutro kupuje takie tabletki pod jezyk dla dzieci kolezanka mowi ze jej dziecko bardzo uspakajaly wiec kupie moze bedzie lepiej ale mowie wam te zabki to jakis koszmar :( :angry: naszczescie noce mi przesypia :) a i musze sie pochwalic ze siedzimy juz stabilnie tylko ja sie jakos boje ja zostawiac samej jak siedzi by nie upadla eh...wy tez tak mialyscie :laugh: no i od jakiegos czasu jak chwytam ja za raczki do siadania ona mi odrazu staje :cheer: wiec pewnie i nas ominei raczkowanie :dry: no zobaczymy...
Kasiek to fajny mialas wieczorek przy winku :)
Asik zdrowka dla Szymonka :kiss:
Agusia super zazdraszczam Zakopanego :)
STO LAT DLA IGUSI :kiss:
STO LAT DLA BLAZEJKA OD Cioci Edzi i Silvi :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #343018 przez madzia0507
Hej Dziewczynki!
Widzę, że nadal jesteśmy podzielone i za bardzo nie wiem gdzie mam pisać, więc przez kilka ostatnich dni nie pisałam nigdzie. Poza tym nie mam kompletnie na nic czasu, bo postanowiłam bardzo skoncentrować się na tym egzaminie do policji i jak tylko Juliś śpi, to ćwiczę albo się uczę.

Staram się jak mogę być na bieżąco z tym, co się u was dzieje, ale nie jestem w stanie odpisywać, bo samo nadrobienie forum i bloga zajmuje mi co najmniej godzinę. Przykro mi bardzo z tego powodu. Mam nadzieję, że się nie będziecie na mnie za to złościć.

Lecę na rower. Pa!
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #343218 przez Edyta
ale tu cisza... :pinch:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #343219 przez Edyta
Hej Madzia dawno Cie nie bylo nawet myslalam co sie z Toba dzieje...
oczywiscie powodzenia w nauce wybaczamy nieobecnosc ale prosze sie poprawic :laugh: :blink: no i buziaki dla Julitki jak tam zabki wyszly lepiej juz uwas... :unsure:
no widze ze tu pustki :pinch: szkoda...Dobranoc :)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #343269 przez Asik
Hejka :0 ja na moment tylko bo nie mam czasu kompletnie na nic ...

Madzia helloooo :D :D

Szymek juz zdrowy :) zero katarku i temperatury :D

Edytko kurca gg mi siadło :( :(

bylismy na badaniach krwi i kurcze ... jak nie przesuną terminu operacji to bedzie ok... wyniki nie za fajne,,,, we czwartek do lekarza idziemy i zobaczymy co powie.. na razie nie mogę się na niczym skupić wiec udzielać się za bardzo nie będę dam znać co lekarka powie na ten temat

i tak ogólnie,,,, wszystkiego najlepszego dla dzieciaczków które skończyły 7 i 8 mcy i dla przyszłych też wszystkiego najlepszego

no zmykam :*

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl