BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.3

11 lata 7 miesiąc temu #413776 przez Renata Anna
Haniu to super, że Filipek łagodnie przeszedł szczepienie. Bardzo się cieszę. A sprawy spadkowe mnie osobiście jeszcze nigdy nie dotknęły, ale wiem ze słyszenia (po rodzinie), że to niezły kosmos i masakra. Trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze się ułożyło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #413881 przez a!gusia
hej
dluugo mnie nie bylo ale powiem Wam ze powoem jest ksiazka ktorej nie moge przestac czytac..caly swiat znika jak czytam :)

Haniu moj synus mial wczoraj to szczepienie i cala noc nie spal..ot tak poprostu..chcial sie bawic...wiec sie z tata bawili pol nocy,drugie pol z mama... ;/ a ja rano do pracy...ehh
no nic..
Jerzus tez powolutku zaczyna chodzic,robi po 2-3 kroczki sam..ale nadal nie mowi nic...jedynie ba ale bez zrozumienia
Domi dzieki za pamiec,bylismy na sesji bylo uper mamy odebrac 28 sierpnia,zobaczymy :)
zarzyczyli sobi za caly komplet 8 zdjec w roznych formatach breliczki,kubeczki itp 760 e!!!!!o malo nie padlam..my bierzemy najtansza wersje za 150e..
ide czytac ksiazke dalej :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #414195 przez Hania
Czesc

KORNELKO STO LAT STO LAT !!!!!

agusia, fifi na szczeście ładnie noc przespał

Renatko, dzieki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #414271 przez Mirella
Dziewczyny zagłosujcie na naszą Emilkę, prooooszęęęęęę pl.lennylamb.com/user/show_photo/5035

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #414413 przez Hania
domii, masz wiadomość

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #416548 przez maga4
Hej!
U nas wszystko dobrze. Kuba bardzo ladnie chodzi i coraz wiecej mowi. Tylko dalej nie przesypia nocy i budzi sie 2-3 razy na mleko.

Na szczepienie idziemy chyba w pazdzierniku.

Ja musze napisac jeszcze jedna prace zaliczeniowa zeby mnie do egzaminu dopuscili. Tak mi sie nie chce :blink: Nie moge sie doczekac kiedy skoncze te studia i odzyskam chociaz odrobine czasu dla siebie.

Agusia, jaka ksiazke czytasz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #416797 przez Asik
Hello :) u nas też wsio okk :0 my dalej nad morzem :) pogoda taka sobie... raz deszcz raz słońce :) we środę powrót do rzeczywistości
Aga a jaką książkę czytasz??? A jerzyk to już niedługo śmigać bedzie :) dzieciaki sie tak pomału rozpędzają :) Szymke zaczął wczesnie ale długo trwało zanim zaczął tak w miarę pewnie chodzić :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417187 przez Mirella
dla wszystkich cioteczek które kibicują i głosują na Emilkę dla przypomnienia u ułatwienia link pl.lennylamb.com/user/show_photo/5035 za każdy głosik dziękujemy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417418 przez Hania
Asik, odpoczywajcie a po powrocie czekamy na fotki:)
maga, a jakie studia? pewnie pisałaś tylko zapomniałam..
agusia, co tam? jak Jerzuś?
Mirella, dwa razy zagłosowałam:)

Fifi ma wysypkę po szczepionce i stan podgorączkowy:( i ciągle chce być na rękach, biedactwo moje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417504 przez Viszka11
hejka Hejka....

My od dzis w domku:) znow bylismy u Rodzinki:) w Pn Mati do przeszkola idzie a My czekamy z niecierpliwoscia na Pietruszke nasza kochana:)

czuje sie dobrze chodz waidomo inaczej sie spi funkcjonuje...

buziaczki:*

Zona po raz drugi-18.07.2015

CZEKAMY-- doczekac sie nie mozemy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417697 przez Mirella
przypominajka dla kochanych cioteczek pl.lennylamb.com/user/show_photo/5035

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417890 przez maga4
Haniu,
Koncze Environmental Studies, mam jeszcze jedna prace do napisania i egzamin w pazdzierniku. Ale zdaje mi sie ze bede miala powtorke z egzaminu lu bede powtarzac caly kurs bo prawie sie nie uczylam w tym roku bo nie bylo kiedy.

Oby Fifi szybko do siebie doszedl :kiss: Kuba tez musi dostac ta szczepionke ale za 2 tyg jedziemy na wakacje wiec poczekam az wrocimy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #417922 przez kamila_86
Hej. Tyle napisałam i mi nie dodało postu:( eh. Dawno się nie odzywałam przepraszam mam nadzieję że mi wybaczycie. Widzę że spokój jest na forum czy wszystkie piszą tylko na fB? U nas wszystko ok Mati jest bardzo żywiołowym dzieckiem nie usiedzi 5 min. Chodzi tak dobrze od 11 miesiąca wszędzie go pełno non stop gada po swojemu itd ogólnie trzeba mieć oczy do okoła głowy:) przeszliśmy już na zwykle mleko i jak na razie jest ok:) nie wiem co tutaj wam jeszcze napisać... Postaram się częściej zagladac jestem jeszcze chwilę w pracy pisze z komórki no i potem po Matiego chwila zabawy i o 20 kąpiel kolacja i spanko. A co tam u was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #418174 przez Asik
Hania my juz w domciu :) zdjęcia jakie na pewno dodam :) i tutaj i na FB ,.,.,, mam nadzieję że forum wróci do hulania bo jesień i zima się zbliżają :)

Kamila Szymke tez żywiołowy ale hmmm trafiło mi się baaaaaaaaardzo ale to baaaaardzo (oczywiście jak na ten wiek) grzecvzne dziecię :) ma swoje za uszkami ale nie ma problemu z usypoianiem , jedzieniem itp :D czasem pomarudzi aleeee.. martwiłabym sie gdyby był az za bardzo spokojny :D :D

Szymek krowiego nie pije ale wszelkkie przetwory już ma zapodane :) na mleko mamy czas do ukończenia 2-3 lat ... tak lekarka powiedziała .. no to się stosuję :(


Maga bedzie okkkk ;)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #418522 przez kamila_86
Asik nie ma dziecka które by od czasu do czasu nie pomarudzilo ;) ja tam na Matiego też nie mam co narzekać no czasami nie chce w ciągu dnia spać a wieczorem nie ma problemu ma swoją godzinę na sen i się nie buntuje a wam ile dzieci śpią w ciągu dnia bo u nas dość często się zdarza że jest jedna drzemka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl