BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.3

11 lata 7 miesiąc temu #418575 przez Asik
No Szymen dwie drzemki :) jedna około 11 a druga miedzy 16-17 :) czasem o 18 zasnie, obudzi sie o 19-19:20 a na noc i tak spi od 20 :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #418672 przez maga4
To chyba tylko u nas takie przeboje ze spaniem. Kuba od 2-3 miesiecy ma jedna drzemke. Zwykle spal 2h i o 20 szedl spac na noc. Oczywiscie z milionem pobudek w ciagu nocy. Od tygodnia spi po 0.5-1h w dzien kolo 13 a wieczorem zasypia dopiero kolo 21 i oczywiscie budzi sie w nocy na mleko. Czy wasze dzieci jeszcze jedza w nocy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #418725 przez Hania
maga, Fifulko czasem nad ranem żąda mleczka
Asik, fotki please!!!!!!!!!!!!!:)
kamilko, fifi to też żywiołowe dziecko było dopóki nie dostał szczepionki MMR teraz ciągle chce się nosić nie ma ochoty na zabawę, cierpi biedactwo mam nadzieję, że szybko mu to przejdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #418746 przez Asik
Szymen już od ponad pół roku w nocy nie je :) a w dzień np dzisiaj dwa razy po 2 h spał :) i jak się obudził po 19 tak już od 20:15 spi snem sprawiedliwych :D

HAnia jutro fotki wrzuce :D :D :D :D booooo nie zrzuciłam jeszcze z karty pamięci :) lenistwoooo :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #418892 przez kamila_86
Mati też w nocy nie je, wieczorem dostaje kaszke i idzie spać tak 21 śpi do 7 czasami do 8 przeważnie raz się w nocy budzi na popicie wody i śpi dalej. A w ciągu dnia to przeważnie też śpi koło 10-11 różnie od pół godz nawet do 2 godzin i między 15-17, ale ostatnio też zdarza się że ma jedną drzemkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #419024 przez Mirella
Dziś ostatni dzień konkursu (co oznacza, że więcej Wam spamowac nie będę, cieszycie się?), dzień, w którym każdy głos już jest nie na wagę złota, ale diamentów, platyny i nie wiem czego jeszcze. Dlatego dziś szczególnie proszę Was, zagłosujcie. Niech w ruch pójdą komputery, telefony, Wasze, Waszych męzów i niemężów, rodziców, teściów, rodzeństwa, sąsiadów, no kogo tam macie, może być i pani z warzywniaka :blink: I wrzućcie linka na Waszą tablicę na fb, czy na co się tam wrzuca, nie znam się na fb :blush:

Wszystkim Wam baaardzo dziękujemy za głosy, wiemy, że były, bo punkty Emilce przyrastały lawinowo ostatnio, jesteście niesamowite!

Dla Was i Waszych szkrabów życzymy duuużo zdrówka, radości, słonka na codzień i od święta, i wszystkiego naj naj naj, niech moc będzie z Wami!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #419120 przez Kasiek
hej hej:)

Agusia jaka to książka tak Cie wciagneła?? dawaj tytuł bo ja tez lubie czytac :)

Iga spi raz dziennie juz od dłuższego czasu, zasypia ok 12.30-13 i spi 2,5-3h, na noc idzie spac 20.30. :)

Maga Iga w nocy juz nie je, jak karmilam piersią to raz w nocy sie budzila a teraz juz spi.

Haniu biedny Fifi po tej szczepionce, buziaczki dla niego :kiss: czytalam na Fb ze część dzieciaczków tez miala problemy po tej szczepionce :( my mamy przesuniete o miesiac co najmniej bo Iga ma wysypke jakas od trzech tygodni na plecach. Pediatra mowila ze to alergiczna sprawa ale dzis Ige widział alergolog i są to jednak zmiany grzybicze :( ehh ehh.

Asik jak było nad morzem? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #419228 przez angellika1
Hej....

Jakoś tak nie moge bez forum.... :)

Wiekszosc dyskusji toczy sie na fb ale i tak codziennie tu zaglądam z sentymentu :)

buziaki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #419290 przez Asik
ehhh nad morzem Kasiek to było zarąbiście :) :)

Angela no to pisz tutaj też :D

a tutaj obiecane zdjęcie ( na razie jedno hheheh )

moi dwaj mężczyżni :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #419766 przez maga4
to moze i mnie by ktos zaprosil na Facebooku skoro wszystkie ta ucieklyscie :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #419799 przez Asik
no jak najbadziej ale musiałabyś podac miejscowość :D albo linka do swojej stronki na fejsie :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #419829 przez Hania
Asik, świetna fotka:) a gdzie mama?

kasiek, Fifi też miał przesunięte szczepienie z powodu zapalenia jamy ustnej.

Fifi dziś już nie gorączkował ale nadal jest osłabiony i ma jeszcze wysypkę, bidulek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #419833 przez Hania
maga, coś więcej prosiem bo pod samym imieniem nazwiskiem będzie ciężko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #419842 przez angellika1
Hej :)

Haniu dobrze że Fifi juz lepiej naas czeka to cholerne szczepienie :(

Dzisiaj byłam na ślubie kolegoi i pierwszy raz w życiu Pan Młody przyćmił Pannę Młodą!! no aż w szoku byłam.
On ubrany stylowo we fraku ze ślubną laską i w cylindrze aż normalnie wowwww!!!!! a ona w sukience ale nie nadzwycajnej zwykłejbiałej rozkloszowanej z gorsetem z cyrkoniami , Nim to sie zachwyciłam a ona taka zwykłą panna młoda ehhh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #419860 przez Asik
Haniu :) to super że Fifi już troszkę lepiej się czuje :)
mama to zdjecia cykała :)

Angelaa kuurcze az sobie wyobraziłam :D :D szkoda że nie dogadali się w stylizacji bo mogło być zajebiaszczo :)

No a w sumie my to też bysmy musieli się zastanowić nad tym w czym i KIEDY idziemy :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl