BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.3

11 lata 7 miesiąc temu #419888 przez a!gusia
hej
Asik planujecie slub????!!!!!
Dziewczyny ja czytalam ksiazke po angielsku 'fifty shades of grey' Maga pewnie o niej slyszalas? tutaj o niej bardzo glosno bo jest tam sporo opisow seksu sado maso itp..ale ja myslalam ze bedzie bardziej szokujaca ;) ale ogolnie byla bardzo fajna ,przeczytalam 3 czesci w 2 tyg co przy Jerzusiu to nie lada wyczyn ;)

Maga Jerz tez sie w nocy budzi ale musze go przytulic i spimy dalej..
niestety nie przesypia nocy nadal :( ale nie je w nocy-a co dajesz Kubusiowi na noc?mleko?bo ja nigdy Jerzowi mleka ie dawalam tylko kaszke mleczno ryzowa(kupuje w polskim sklepie)w mseczce na gesto lyzeczka..i moze dlatego nie jest glodny w nocy..moim marzeniem jest zeby Jerz sam spal cala noc..wieczorem nie ma problemu-zazwyczaj ladnie zasypia ok 19:30 spi do 2-3 sam w lozeczku ale otem niestety musze spac z nim..a rano do pracy :( teraz ma 2 drzemki w ciagu dnia po godzinie..ale budzimy go bo spalby wiecej ale potem w nocy roznie bywa..wstaje rano o 6 wiec drzemka juz o 9 jest potem o 14 kolejna...
Jerzus zaczal zlobek :) tak tylko,dwa razy w tyg na pare godzin zeby mial kontakt z dziecmi no i zeby m mial chwile na odsapnicie :) i wiecie co?byl tam juz 2 razy i nie plakal! :) moj dzielny Misio :)
dzis na szczescie sobota wiec jutro sie wyspie ale od poniedzialku do pracy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #419911 przez Asik
Aga anooo planujemy :D :D :D :D :D

Jerzyk dzielny :) super że nie płacze w żłobku :D :D a nocki ehhh pewnie niedługo się doczekasz całych przesypianych nocek :)
co do książki to pewnie albo juz jest albo niedługo bdzie dostepona w PL :D ale jak toi zawsze bywa im więcej szumu wokół.... tym większe rozczarowanie ;)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #419941 przez angellika1
No i po weselu :) tzn my po weselu :D byliśmy całe 30 min :D hhehehehe no ale za zdrowie Młodych oczywiście wypiliśmy :D Niestety Niki nie chce z nikim zostawać i zostawiliśmy go znowu z Danielem a ze wesele było 5 min od naszego domu woec poszliśmy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #419943 przez a!gusia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #419953 przez Asik
Angelaaaa no to żeście zaszaleli na weselisku ;) ale najwazniejsze że za zdrowie młodych żeśta wypili :D :D :D
Szymek to taki dziec że z każdym zostanie i jeszcze papa mi zrobi :D dzięki temu mozemy sobie wyskakiwać na samotne wieczorne wyjscia :D :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #420062 przez maga4
Agusia, Dawalismy kaszke przez jakies 2 miesiace, niestety bez efektu. Pozniej Kuba nie chcial jej juz jesc wiec dostaje mleko. O ksiazce slyszalam i tez mam zamiar przeczytac jak w koncu skoncze ten kurs. A jak Jerzyk po szczepieniu na MMR?

Kuba tez idzie od pazdziernika do przedszkola na 2 dni ale bedzie tam po 11h niestety.

Asik, slub cywilny czy koscielny?

Angelika, to sie wybawilscie :silly: My mamy zaproszenie do znajomych na slub ale dopiero na przyszly czerwiec.

My sie chyba na drugie dziecko zdecydujemy bo nie chcemy zeby Kubcio byl jedynakiem. Ale ostateczna decyzje podejmiemy najwczesniej za rok. Na razie sobie tego nie wyobrazam :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #420068 przez Asik
Maga :0 wysłałam zaproszenie :)
my cywilny :D ja już koscielny miałam

Dwoje dzieci jest ok :) wprawdzie tez mam dwoje ale nistety już jakby jedno :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #420245 przez a!gusia
hej
Maga Jerzus przez 2 dni mial wysoka goraczke byl marudny slaby i jak nie-on...ale teraz juz ok..
a co do przedszkola to moj synus tez by byl w zlobku po 11 godz 5 dni w tyg gdyby moj m nadal pracowal..wiec choc taki plus jego bezrobocia ;)
a ja nie wiem co myslec o drugim dziecku..chcialabym ale sie boje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #422092 przez Viszka11
angellika1 napisał:

No i po weselu :) tzn my po weselu :D byliśmy całe 30 min :D hhehehehe no ale za zdrowie Młodych oczywiście wypiliśmy :D Niestety Niki nie chce z nikim zostawać i zostawiliśmy go znowu z Danielem a ze wesele było 5 min od naszego domu woec poszliśmy :)


trzeba bylo go wziasc ze Soba;)

a u nas...jakos leci....

jeszcze miesiac ufff i bedzie Piotrus

czasu malo wsumie teraz pol dnia spedzamy u Moich Rodzicow.brzus duzy wiec sil mniej Kasia lobuzuje jak to Roczniaczek:)---chodzi juz fajnie wsumie juz biega,a jesli chodzi o rodzenstwo to Kasia malo jeszcze Kuma...nio tam niby mowi dzidzia itp. ale raczej malo swiadomie...a Mati dumny...od pn zaczol przedszkole i odrazu mowi ze za niedlugo BRATA bedzie mial--bo dziewczyny sa Bleee>ehhehe (gozej bedzie jak Piotrus okaze sie Ania)

Zona po raz drugi-18.07.2015

CZEKAMY-- doczekac sie nie mozemy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #423086 przez Viszka11
co tu taka cisz!?

Zona po raz drugi-18.07.2015

CZEKAMY-- doczekac sie nie mozemy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #423753 przez a!gusia
czesc dziewczyny..Viszka zazdroszcze Piotrusia ;)
u nas tez jaks leci..ostatnio nawet mielismy piekna pogode wiec chlopaki korzystali bo ja niestety w pracy cale dnie :( ale za to naprawde POLECAMY przyczepke do roweru-Jasiek mowi ze to najlepszy jego zakup w zycuiu :) Jerzus ja uwielbia!!!
niestety teraz sie biedny przeziebil bo bylismy na plazy i sie taplal w wodzie..mam nadzieje ze mu szybko przejdzie..

GDZIE JESTESCIE WSZYSTKIE???????????????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #424965 przez Viszka11
hejka

Agusia-chyba uciekly!??

U nas:

Mati dzis zdmuchnol 5 swieczek!!--moj DUZYY chlopak...

Kasia-rosnie i uczy sie zachowan tych zlych od Matiego:0

ja czuje sie super i licze ze za Miesiac Piotrusiek wyjdzie ze Mnie;)

Zona po raz drugi-18.07.2015

CZEKAMY-- doczekac sie nie mozemy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428093 przez happymamma
Ale tu ruch! Czyste szaleństwo :silly:

Ja też nie mogę bez forum :blush:

Viszka ależ ten czas leci :ohmy: No i podziwiam Cię jak Ty taką małą trójeczkę ogarniesz :) Jak już urodzisz nie zapomnij się pochwalić :)

Asik to kiedy ten ślub???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #428141 przez Asik
Hello :D :D

aaaaa rzeczywiscie ruch jak na dworcu heheheeh :) chyba nieczynnym :P

Viszkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D :D :D dawaj zdjęcia brzucholaaaa !!!!
ehh trójeczka maluszków.. noo jden to już taki wiekszy maluch :D ale dwójeczka dzidków malusich :)

Agusia to ta przyczepka z ortalionem czy coś? bo kurcze własnie mysle coby takie cos w przyszłym roku kupić.. oprócz siedzonka na bagażnik :)

Happymamma..... w tym roku jeszcze :D musimy tylko iść do urzędu zamówić hehehe a wybieramy sięęęęęęę... już od czerwca hahahaha :D
to tak jak z chrzcinami ... :D :D ale ponoc niedaleko jest ksiądz co nie robi problemu to sie tam przejdziemy i zapytamy :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #430879 przez Hania
Viszka, a zdjęcia gdzie?

happymamma, ja na ZP do konca życia będę zaglądać :silly: taki oto wielki sentyment pozostał.
Niebawem stuknie 2 lata odkąd poznałam was wszystkie na forum

Asik, nieładnie tak zwlekać? :silly: ;) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl