BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.3

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #570299 przez Hania
Asik, tran za słaby! lecytyna w dużych ilościach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #570716 przez a!gusia
ASIK w ktorym momencie mojego postu przekazanego przez Agate jest napisane ze mam zal ze sie dziecmi chwalicie????????????????????????????????????????????no w ktorym????odeszlam bo noektore dziewczyny przesadzily ze swoimi postami.nie byl z nami od poczatku a panoszyly sie jakby to one forum zakladaly.dlatego odeszlam po cichu ale stwierdzilam ze sie pozegnam..a Wy na mnie naskoczylyscie i zaczelyscie mnie obrazac!np pisac ze poinnam sie leczyc.to juz wybaczcie moja sprawa.
a to ze Beti zadko byla...no coz niektore z nas pracuja i nie moga siedziec na fb czy na forum caly dzien.
i Asik wybacz ale to wlasnie Ty obrazasz i niszczysz kazdego kto ma inne zdanie niz Ty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #570721 przez a!gusia
poza tym po co to nadal roztrzasacie?rozstalysmy sie i tyle.kazda grupa ma teraz swoja grupe i juz.po co to Ty saczysz jad teraz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #570750 przez Asik
kurcze czy u Was też tak snieg szybko topnieje ?

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #570751 przez martucha
Aga na to wyglada ze albo Ty nie pamietasz co napisałas albo Twój posrednik Twoje pozegnanie zmodyfikował???? a poza tym co to znaczy ze ktos sie panoszył?????!!!! Wybacz ale chyba coś Ci sie pomyliło....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #570767 przez Edyta
pada snieg pada snieg ciesza sie dzieci :))))) :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #570771 przez marta_szh
NO WYBACZ AGA!! ZALAMALAS MNIE :dry: albo jestes niezrownowazona emocjonalnie, albo nie przemyslalas tego postu i wcale nie zamierzam Cie obrazac, bo pewnie tak to zaraz odbierzesz ale co to wogole znaczy "panoszyły" i co to wogole znaczy ze dziewczyny ktore maja krótszy "staz" nie maja prawa postow dodawac? jakis limit dzienny je obowiazuje?!, czy w czym widzisz problem? z tego co pamietam to tutaj na ZP tez doszlas po jakims czasie, nie bylo Cie od poczatku, nikt nie mial zalu ze bombardujesz forum postami.. wrecz przeciwnie bylo co czytac itd.

zastanow sie chwile nad sobą, złap dystans, bo juz sie w tym wszystkim gubisz i nie mowie tego zeby Ci dopiec ale juz sama chyba sie troche pogubilas i sama nie wiesz w czym problem..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #570786 przez angellika1

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #570837 przez beti
Asik napisał:

i jeszcze jedno :D :D :D :D :D


beti napisał:

happymamma napisał:

beti napisał:

Słowiczek, bo non stop się kłóciły, wieczne pretensje, afery, nie dla mnie...jakaś masakra i dziecinada...


Beti nie uogólniaj ok? i nie przesadzaj ;)


Hmmm...mam Deja Vu?? Kasia, nudzi Ci się i nie masz co robić?? A co miałam nazwiskami rzucać??!

To nasze WRZEŚNIOWE forum i będę tu pisać co mi się podoba i to nie jest nieprawda, dobrze o tym wiesz...


ja pierdziu... to co tma bedzie pisane... az się boje :) no ale coż , sierpniówki Beti nie chciały to teraz beti sieje ferment :D czyzby zemsta ???????

ehh.. powiem tyle ,... czemu ludzie którzy nie znoszą tego że ktos ma inne zdanie niż oni tak się zachowują?>?>? nie wiem ... może więcej tranu by się przydało ???? on poprawia prace mózgu :)


Sierpniówki mnie nie chciały tak? Jakbyś nie zauważyła to JA SAMA NIE ZGŁOSIŁAM SIĘ DO TWOJEJ SUPER ZAJEBISTEJ PRYWATNEJ GRUPY MODEROWANEJ I ZARZADZANEJ PRZEZ CIEBIE...

a co do pleciugi, wybitnie ciekawe... na przyszłość będę mądrzejsza, wypiszę nazwiska i wtedy będziesz mogła tak o mnie pisać...

Haniu zapodaj sobie sama lecytynę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #570842 przez beti
I jeszcze jedno, tu nie chodziło o inne zdanie bo mam w nosie jakie Ty masz, tylko ile można Waszych przytyk słuchać, masz jakieś ale do kogoś to załatwiaj to bezpośrednio z tą osobą i nie zmuszaj wszystkich do czytania Twoich żenujących wywodów i ataków...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #570854 przez Asik
No ja już mam nadzieję że zima nie powróci bo wolę jak jest cieplej :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #570864 przez Pippin

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #570868 przez beti
Usunęłaś mnie po tym jak napisałam, że już nie chcę być w grupie :P :P ale jak Ci wygodniej tak o tym myśleć to niech Ci będzie...
No ale cóż potwierdziłaś to co napisałam, to TY JESTEŚ BOGIEM FORUM I TY TAM RZĄDZISZ...dzięki Bogu ja wierzę w prawdziwego BOGA....

PS. Ja jestem sierpniówką jakbyś zapomniała...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #570872 przez angellika1

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #570874 przez Asik
Bóg...

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl