BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.3

11 lata 5 miesiąc temu #467127 przez Kasiek
u nas za 4 dni ta pamietna rocznica :) juz dwa lata ranyyy :laugh: A Igusia ma juz roczek i trzy miesiące :laugh: kiedy to zleciało????????????
a oprócz miłych rzeczy mamy wysypkę poszczepienną :( Iga pół nocy nie spała tylko jęczała i popłakiwała :( :( chyba jeszcze ją swędziała ta wysypka bo ciągle sie drapała :( jestem wykończona po wczorajszej nocy. Odzwyczaiłam sie od wstawania w nocy całkowicie

pozdrawiamy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #467700 przez Hania
Kasiek my rocznicę mamy jutro, liczoną wg. owulki:)
Dobrze, że skończyło się tylko wysypką. Buziaki dla Igi :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #469389 przez Biedronka160
Wiecie dziewczyny, że ja myślałam, że na tym forum już nikt nie pisze?
Ale widzę, że aktywność o wiele mniejsza :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #472897 przez a!gusia
Hej dawno mnie nie bylo...u nas dzis mijaja dwa lata od poczecia Jerzusia...
Moja mama dzis do nas przylatuje wiec caly dzien dzis sprzatalam..mielismy bajzel w domu jak nie wiem bo przez ostatanie trzy dni wszyscy mielismy grype jelitowo zoladkowa..ehhh dobrze ze mamy w domu dwie lazienki ;)
Na szczescie Jerzus juz zdrowy i byl dzis w zlobku..
Piszcie co u Was slychac..Happymamma jak Stefanek?co patrze na Jerzyka to o Nim mysle :( Slonko male..niech wraca do zdrowia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #473055 przez kamila_86
Hej, dawno mnie tu nie było widzę powoli wątek się ożywia fajnie by było:) u nas wszystko w porządku Mati rośnie jak na drożdżach, wszędzie go pełno i trzeba mieć oczy dookoła głowy:) pewnie jak każdy nasz maluszek. Dziewczyny mam prośbę dajcie mi jakieś pomysły na śniadania, co robicie swoim dzieciom bo mi już weny brakuje:) VISZKA gratulacje!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #478677 przez a!gusia
Happymamma.... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482916 przez a!gusia
Forum znow zamarlo...? kasiek co slychac u Ciebie i Igusi?bo na fb Cie nie ma i nie wiemy co u Was...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483363 przez kamila_86
Dokładnie aga straszna tu cisza szkoda że nie ma takiej aktywności jak rok wstecz... Może jeszcze się coś ruszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #488034 przez Marta M
Witajcie :)

Ja tylko chciałam przypomnieć głosującym i nie głosującym o klikaniu, teraz to naprawdę widzę w tym sens bo Maja ma już drugie miejsce, walczymy zatem o pierwsze i pomagamy jej spełnić marzenie, klikamy raz dziennie do 15 grudnia, gorąco zachęcam i proszę o pomoc w jej imieniu :)

www.promykslonca.pl/at521/index.php?a=in&u=Kasianowysacz

A tu ranking miejsc:

www.promykslonca.pl/pl/na-jednym-wozku/5...zgoszone-do-programu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #490966 przez happymamma
Marta będziemy głosować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #492648 przez Kasiek
Marta ja tez głosuję :)

Agusia :kiss: fakt rzadko bywam teraz :( ciągle teraz jeżdżę do Warszawy służbowo na dzień lub dwa, więc wstaję przed 4 wracam po 22, na drugi dzień do pracy na 8 i za dwa dni powtórka do Wawy i tak w kółko. Czasami po dwa-trzy dni na FB nie wchodzę bo nie mam nawet kiedy :( :( :angry: A jak już wejdę to tylko poczytam bo sił nie mam odpisywać. Ale już niedługo, skończy się grudzień i skończą się wyjazdy do Warszawy mam nadzieję. Wczoraj jak mnie Igusia znowu dwa dni i dwie noce nie widziała to z rana mi nie dała się do pracy zebrać, płakała, ciągle chciała na ręce, chyba się bała, że znowu ją zostawiam :( sama już mam dosyć :(

Ale i ja bym chciała żeby forum wróciło....tęsknię...FB to nie to samo....buziaki dla Was :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #492705 przez a!gusia
Kasiek to masz niezle z tymi wyjazdami!ja sie szykuje pomalu do przyjazdu do Polski po Swietach..na dwa tyg przylece i jak zawsze tydzien u mnie tydzien w zakopanem u babci..lece sama moj m zostaje w Irlandii i troche sie obawiam lotu z Jerzykiem bo to juz nie to samo co siedzace w miejscu niemowle..teraz bedzie chcial wszedzie wejsc :) ale lecimy wieczorem wiec mam nadzieje ze zasnie szybko..Jerzus w przedszkolu juz sie zadomowil,nie placze jak go tam zostawiamy i jak wychodzi to zawsze usmiechniety..no i nie boi sie juz dzieci a o to nam chodzilo wlasnie :) niestety Jerzus juz tylko jedna drzemke dziennie ma- godzine poltorej max..ale za to wieczorami zasypia ladnie sam i nie ma juz problemu..w nocy nadal sie budzi ale chyba juz przywyklam..przytula sie do mnie i spimy dalej.nie zloszcze sie juz o to bo kiedy bede z nim spac jak nie teraz? Juz niedlugo bedzie " duzym chlopcem" i nie bedzie sie przeciez przytulal do mamy ;) wiec korzystam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #492965 przez Marta M
A ja chciałam Wam wszystkim podziękować za oddane głosy na malutką Maję bo jak się okazuje Maja osiągnęła pierwsze miejsce w rankingu :)

Pomóżcie je jeszcze utrzymać, już tylko tydzień do końca głosowania pozostał :)

www.promykslonca.pl/at521/index.php?a=in&u=Kasianowysacz

Oto dowód:

www.promykslonca.pl/pl/na-jednym-wozku/5...zgoszone-do-programu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #499294 przez Marta M
Witajcie, ja już ostatni raz nękam, bo jutro konkurs blogów się kończy, także proszę o ostatnie kliknięcia dziś i jutro...WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ W IMIENIU MAI I JEJ RODZICÓW :kiss: :kiss:

www.promykslonca.pl/at521/index.php?a=in&u=Kasianowysacz

A w sobotę można sobie sprawdzić czy wygraliśmy, o tutaj :)

www.promykslonca.pl/pl/na-jednym-wozku/5...zgoszone-do-programu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500426 przez a!gusia
Hej Kochane,co u Was?gdzie jestescie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl