BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 7 miesiąc temu #454421 przez mgielka22
A co mam wam o niej pisac mowilam wczesniej ze tuptaod osoby do osoby i tyl;e nic wiecej sie nei zmienilo... Wlosow ma z4 dnia na dzien c0oraz wiecej... M tez do niej sily nie ma...nieraz mu mowilam ze ma inaczej podchodzic ale to facet...on tylko komputer... zdjec w ogole nie robie...

W ogole zla jestem bo M wrocil ze wsi od babci i przywiol cala reklamowke swetrow na drutach (babcia lubi robic) po czym sie okazalo ze to jest dla Gniewka (kuzyna Lili i M kuzynki) no to jak ja mialam sie poczuc kiedy Lili nie dostala ani jednego ani ja... wiecznei wszystko tylko dla siostry M i jej dzieci...a on tez nei ma odwagi i w ogole powiedziec czegos...

Pyskaa d pelni nam brakuej ustabilizowanei finansowe...b nerwy i wszystko jest przez to... a nad Lilka musze ppracowacdzis wracamy do NS wiec mam jeszcze tydz urlopu i moze cos uda mi sie zmienic... A czary "mary" to nie jest glupie po prostu i tez trzeba uwierzyc... ale co tam bede pisac... Lilka jest nerwowa b ja cale zycie bylam nerwowa i tyle...taki charakter...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #454446 przez gosia2324

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #454450 przez gosia2324
Mgielka nerwy to nie cecha charakteru ,nerwowe dziecko to nerwowy rodzic i kolo sie zamyka,
wiesz ja tylko nie rozumiem tego ze mialas np urlop i na ten czas wywiozlas Lilke do dziadkow, zeby odpoczac, rozumiem Twoje zmeczenie bo pracujesz ,dom itd ale wszystkie tak mamy, i uwierz ja nie spalam calej nocy od 4 lat ale nie wobrazam sobie "oddac" dziecka bo jestem przemeczona, a jestem.
masz urlop, to na luzie, chodzcie na spacery, bawcie sie do woli, leżcie na dywanie olej sprzatanie ....
a co do faceta to akurat D lepiej umie bawic sie z dziecmi niz ja i pol Sandomierza wybawil :)
A komputer tez lubi ale wieczorem, jak dzieci spia.

I z tego wszystkiego sie nie przywitalam ,
Wiecie dzis pierwszy raz od urodzenia Jagoda spala ze mna w lozku :) tzn ona spala a ja czowalam czy mi gdzies nie spadnie :)
I tak do 7,10 :silly:
a czemu ja wzięłam, nie wiem bo chcialm sie poprzytulać do malucha :blush: :blush: :blush: :blush:

Kapselek ciesze sie ze juz u Was oki :)

Franio, Nunka, co to sie dzieje ??? :kiss: :kiss: :kiss:

Dzwonilam do Fifiego i nie odwiedzi cioci choc jechal przez Skarzysko, ale mam nadz ze w ktorys weekend sie spotkamy :blink: ( Monia Ciebie tez to nie ominie :S :side: )

Dopijam kawke i zmykam sie wymasowac ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #454456 przez slowiczek
Mgiełka, to tym bardziej kiedy nie macie jeszcze stabilizacji finansowej to gdzie myśleć o drugim dziecku...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #454480 przez Marta M
mgiełka jak to co masz pisać?

że Lila coś powiedziała, że uśmiechnęła się, że pomogła Ci włożyć pranie do pralki, że pokazała paluszkiem na ptaszka, że weszła w kałużę, że narysowała swoją pierwszą linię w życiu, że wypiła pierwszy raz w życiu kakao...

mgiełka jak to nie robisz zdjęć?

nie chcesz uchwycić dla niej, dla siebie tych pięknych momentów? One już nie wrócą..

usunęłaś suwaczki, ja codzień na nie patrzę i cieszę się że jest o dzień starsza, o dzień mądrzejsza, że nasze życie jest bogatsze o jeden dzień pełen miłości..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #454484 przez Pyśkaaaa
Migiełka nam tez sie jakoś szczególnie nie przelewa są lepsze miesiące i gorsze wy oboje pracujecie ja jestem w domu u mnie zarabia tylko K swojego mieszkania nie mamy póki co ale jesteśmy jeszcze młodzi i z czasem to przyjdzie :) mamy siebie i to nam wystarczy :) mój mąz tez lubi pozajmowac sie kompem ale jak Franek spi są pewne zasady i nie ma zmiłuj sie to jest tak samo jego dziecko jak i moje... On ma wychodne i ja też
poczytaj swoje wypowiedzi Ciebie ciągle cos wkurwia wnerwia a to chyba coś nie tak? nieuważasz? po co sie przejmowac babciami które sa stare czy ten swetr taki ważny? Może Was oboje przerosło rodzicielstwo dziecko to nie zabawka dziecko to istota która czuje tak jak my... ja bym mogła o Franku non stop pisac co zrobił dziś wczoraj wieczorem....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #454506 przez monika1984lodz
Mgiełka a kto w dzisiejszych czasach ma satbilizację finansową poza politykami??
U nas jak u Pysi pracuje tylko M.RAz jest lepiej a nie raz jest i tak,że jak przycodzi koniec miesiąca to ciułam grosz do grosza.
I nie chodzi nam o to,żebyś się na nas pogniewała czy obraziła. Tylko o to ,żebyś spojrzała na to trochę naszymi oczami.Bo jesteśmy obiektywne w tym co piszemy - bo obserwujemy z pozycji trzeciej niezależnej osoby.



Gosia wymasuj się za mnie oki :)



Emi śpi i mi sie oko przytrenowało.

Franio jak tam??

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #454510 przez Pyśkaaaa
Franio nie wymiotował ale wstał o 9 a juz leży w łóżeczku i zasypia....
dziewczyny dajcie cos na ból głowy :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #454513 przez pati-m
Kapselek śpi :) Chyba Kubcio nieświadomie nadał mu przezwisko, hihihi :silly:
Dziewczyny nawet nie wiecie jak się cieszę, że zniknęła ta straszna gorączka! Aż mi się żyć na nowo zachciało i jakieś siły we mnie wstąpiły :)

Franulek - a co to się dzieje? :kiss:

Marta - a propo pierwsej kreski, to Kacper ostatnio namalował dla mamy takie dzieło krednkami, że aż mu do albumu wkleiłam :lol: Nasz pierwszy rysunek :woohoo: :kiss:

Gosia - miłego masowanka :) Ciekawe czy będzie masażysta czy masażystka :silly:

A co do kasy, to raczej w większości wypadków szału nie ma.
Bo większość wróciła do pracy - właśnie po to żeby dwie pensje w domu były, albo dziewczyny "siedzą" w domu i opiekują się maluchami, czyli tylko M. zarabia na domu i jakoś się utrzymują. Wiadomo, że każdy by chciał mieć więcej pieniędzy, ale cieszmy się ztego co mamy. Nie głodujemy, mamy gdzie spać, co jeść a i na drobne przyjemność też na stać więc mamy dużo lepiej niż mnóstwo osób na świecie. I przede wszystki mamy ZDROWE CUDOWNE DZIECI. A po ostatnich przejściach z KAcperkiem doceniam to jeszcze bardziej. Bo żadna kasa i miliony nie sprawią, że będę szczęśliwa jeśłi moje dziecko cierpi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #454520 przez pati-m
Czas spojrzeć na nasze problemy z właściwej perspektywy:

JEŻELI DZISIAJ RANO WSTAŁAŚ Z ŁÓŻKA RACZEJ ZDROWA NIŻ CHORA, MASZ WIĘKSZE SZCZĘŚCIE NIŻ MILION LUDZI, KTÓRZY NIE PRZEŻYJĄ TEGO TYGODNIA.


JEŻELI NIGDY NIE DOŚWIADCZYŁAŚ NIEBEZPIECZEŃSTW WOJNY, SAMOTNOŚCI WIĘZIENIA, TORTUR ANI GŁODU, JESTEŚ W LEPSZYM POŁOŻENIU NIŻ 500 MILIONÓW LUDZI NA ŚWIECIE.


JEŻELI MOŻESZ CHODZIĆ DO KOŚCIOŁA BEZ STRACHU, NIE OBAWIAJĄC SIĘ ARESZTOWANIA, TORTUR LUB ŚMIERCI, JESTEŚ SZCZĘŚLIWSZA NIŻ MILIARD LUDZI NA ŚWIECIE.


JEŻELI MASZ DACH NAD GŁOWA, UBRANIE NA GRZBIECIE, JEDZENIE W LODÓWCE I MASZ GDZIE SPAĆ JESTEŚ BOGATSZA NIŻ 75 PROCENT LUDZI NA ŚWIECIE.


JEŻELI MASZ PIENIĄDZE W BANKU I TROCHĘ DROBNYCH W PORTFELU, JESTEŚ WŚRÓD OŚMIU PROCENT ŚWIATOWYCH BOGACZY.


JEŻELI TWOI RODZICE ŻYJĄ I CIĄGLE SĄ MAŁŻEŃSTWEM , JESTEŚ WYJĄTKOWĄ RZADKOŚCIĄ.


JEŻELI MOŻSZ PRZECZYTAĆ TE SŁOWA, JESTEŚ SZCZĘLŚLIWSZA NIŻ DWA MILIARDY LUDZI, KTÓRE W OGÓLE NIE UMIEJĄ CZYTAĆ.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #454527 przez pati-m
mgiełka - jesteśmy szczęściarami! Uwierz w to!
Załamanie i zmęczenie dopada KAŻDEGO! Ale po chwili jest lepiej! :kiss: Masz dla kogo żyć :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #454529 przez mgielka22
Gosia Ty zle zrozumialas Lila byla u dziadkow bo ja musialam wyremontowac mieszkanie zeby jakos wygladalo M byl po zabiegu i fatalnie sie czul bo stracil duzo krwi wiec przy Lili nic bym nie zrbila wiec zle to zrozumialas i odebralas...

Pyskaa bo ja sie wszystkim i wszystkimi przejmuje...

Nie chce mi si episac rzeczy co zrobila itd no jejku rozwija sie to robi pewne rzeczy... ciesze sie i tyle ale czy ja musze sie chwalic zaraz? Nie mam w wiekszosci na to ochoty a tak szybkiemu dzicku jak Lilka zdjecia ni da sie zrobic...ostatnio filmik nagralam jak chodzila po jezdzacyhc schodah i tyle...

Co ja wam bede pisac...i tak mnie nei zrozumiecie bo kazdy by tylko do specjaistow wysylal...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #454531 przez monika1984lodz
Pysia wysyam nurofen 400 :*
a wiesz,że dzisiaj u mnie będziesz hih :P

PAti święte słowa.

Mam wrażenie,że teraz Mgiełka się na nas obrazi...

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #454532 przez pati-m
Ło matko! 5000 postów! :cheer: :ohmy: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #454533 przez mgielka22
ten kosciol to bym wykreslila :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl