BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 3 miesiąc temu #522370 przez pati-m

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522375 przez ewelinaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522378 przez ewelinaa
maja1982 napisał:

co macie na obiad??


ja dziś robię to www.kuchnialidla.pl/#/pascal,88.html

a w piatek robiłam ten makaron www.kuchnialidla.pl/#/okrasa,84.html pyyyycha - tylko nastęnym razem zrobię bez małych pomidorków, wydaje się skomplikowane, a robi się naprawdę szybciutko.
A M. ma schaboawe :X

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522381 przez angie1713
Pati dobrze że Wam się nic nie stało :kiss: :kiss: :kiss: A ludzie są beznadziejni zamiast pomóc to jada dalej brak słów :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #522401 przez maja1982
pati - matko :( dobrze ze nic Ci nie jest!!!znieczulica totalna :(

ewelina - makaron robiłam - pycha :) dla mnie każdy oprócz makaronu na słodko jest pyszny ;) a te klopsiki na pewno zrobię - wyglądają PYSZNIE :)

gosia - o dokładnie jak u nas ;) czyli jest nadzieja :) a jaki Kubcio malutki :blush:

ja zrobiłam pierś z kuraka w ziołach z czochem, pieczone w rekawie ;) i ziemniaczki pieczone takie ala frytki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #522456 przez Marta M
Witajcie :)

Iwonka ja tak wczoraj jechałam do tego ambulatorium, masakra na drodze :ohmy: :ohmy:

Maju jako marudzenia?? Ja bym marudziła gdyby Maja mi tak spała a Ciebie podziwiałam skąd Ty masz taką anielską cierpliwość :)

Mała mnie trzyma od dwóch tygodni przeziębienie, brałam non stop theraflu ale od kilku dni tak mnie bolą kości i mięśnie i plecy że szok :ohmy: do tego gorączka i kaszel i lakarka powiedziała że to za długo trwa, że pewnie jakieś zakażenie bakteryjne mam, jakieś dziadostwo po mnie chodzi więc dała Amotaks..Maja lepiej ale jeszcze jej spływa, oklepuję ją i daję jeszcze syropek..

ewelina co ten chłop Ci zrobił że jeszcze dziś jesteś na niego taka cięta ;) :unsure:

Loluś :kiss: I przypominam sobie nasze mieszkanie w Krakowie...powodzenia :) Widzę że gosia też miała podobnie :) Zaraz poszukam naszych zdjęć przed remontem ;)

Paticoś strasznego, ale i tak chwała Bogu że tak się to skończyło a nie gorzej i że jesteś cała...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #522457 przez Marta M
W naszym mieszkaniu była jedna wielka speluna, dziadostwo jakiego nie widziałam nigdy wcześńiej, jak tam weszliśmy pierwszy raz to nas cofnęło jak ktoś mógł tam mieszkać, niczego tam nie dotykaliśmy a żałowaliśmy że nie mieliśmy maseczek ze sobą, oddychać się nie dało :ohmy: :ohmy: Gdyby nie porządna okazja to byśmy nie kupili, ale od razu wzięliśmy ekipę żeby wyrzuciła stamtąd wszystko i skuła nawet tynki i podłogi

O tak, np kuchnia: a porównać z tym jaka jest teraz B) B)



Samo mówi za siebie :ohmy:

Ale dało się wyjść na prostą ;)



Trochę inne ujęcie, tam gdzie jest kran na pierwszym zdjęciu jest zlew na drugim zdjęciu :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522496 przez Agusia83
Noc koszmar, dzis dzien koszmar....wiem, marudze, ale nie mam sil.
W nocy Emi nie spala od 22-00, od 4:30-7. A o 7:45 wypoczeta jak nigdy. O 10 oczy juz jej sie kleily, ale przetrzymalam ja do 12:30 az zjadla zupe...i od tamtej pory do 14 bylo wycie...zanosila sie jakbym ja ze skory obdzierala...bylam pewna, ze za chwile wparuje sasiad z morda, albo policja, co ja robie dziecku...Wiem, ze to przez te francowate 3...gryzie wszystko...mamle...w ostatecznosci dalam jej paracetamol, bo dentinox to juz o dupe rozbic.
I jestem padnieta.
A na obiad mam zupe ogorkowa i racuchy z jablkami.

Pati,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


dziewczyny nasze mieszkanie podobnie wygladalo...gruz, bo wyburzalismy jedna sciane, wsio gole, brudne, zakurzone...sami wyremontowalismy mieszkanie co prawda w pol roku...ale robilismy to po pracy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #522504 przez Marta M
Oj Emisia bidusia, Aguś pewnie te trójki francowate, Majka jeszcze nie ma nic na dziąsłach w tym miejscu ale wczoraj była mega marudna, myślę że i u nas czas się zbliża...a może Emisia potem płakała już nie tylko przez trójki ale ze zmęczenia, jak Maję czasem przetrzymam jest to samo, chociaż najczęściej ona sama idzie pod łóżeczki i przez szczebelki wyciąga kocyk i się tuli do niego, to znak że trzeba iść spać :) Oby było już lepiej :)

A ja jutro sama bo Sławek ma służbę 24h :(

U mnie dziś bez obiadu, sałatka z ryżem i kurczakiem, to w sumie jak obiad ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522510 przez Agusia83
Marta, na pewno pozniej juz ze zmeczenia..ale tulenie nie pomagalo...katar odciagalam jej z milion razy bo wiadomo jak to przy placzu...mysle, ze panadol pomogl..bo pewnie glowka ja bolala od tego placzu...

Salatki uwielbiam pod kazda postacia :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522529 przez gosia2324
Pati :cheer: DObrze ze jestecie cale :ohmy:

MArta ale Cie trzyma :(

Mi dzieci cos zaczynaja kaslac, ale bez kataru, nie bylam jeszcze u lekarza daje im elofen

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522548 przez Marta M
Gwarki nie dajcie się chorobom! :)

A moja Maja jakaś senna dzisiaj, spała do 9:30 rano, poszła spać o 12:50, jest 15.02 i dalej śpi :cheer: :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522555 przez Iwonka
Hej , dopiero teraz bo troche pracy mialam :)

MArta duzo zdrowka zycze:) :kiss:

PAti dobrze ze nic ci sie nie stalo ale koniecznie sie zbadaj poprzeswietlaj bo nigdy nic nie wiadowo , znajoma miala kolizje nawet mowi ze sie nie udezyla i miala 2 ebra zlamane.

Ja tez dzisj jakas ''polamana'' nie wiem czy jakas chorob za mnie sie nie bierze.
BArtus dzisaj w nocy nie chcial spac w lozeczku :dry: i spal przyklejony do mnie jak A chcial go wziać to placz jakby go ze skory obdzierali

Jutro mam wolne bo musze jechac z mama do onkologa i bedziemy szukac peruki :( nie wiem czy w gorzowie beda takie naturalne czy nam sprowadza bo chcialabym zeby mama czula sie w niej dobrze zeby zaczela wychodzic z domu , tylko ze taka naturalna kosztuje ok 3500 :( wiec zaczelam zbierac kase tzn prosze znajomych o jaka kolwiek pomoc finansowa . Fajne peruki znalazlam w krakowieale to troche za daleko ehhh no zobaczymy jak to bedzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #522558 przez mgielka22
Maja nie tam jest chyba od samego rana do 17 i to za calosc z tego co wiem...

Pati :ohmy: dobrze ze z Kacperkiem nie jechalas wazne ze cale jestescie!!! Al idzcie sie przebadac jeszcze dodatkowo zeby cos wam nei wyszlo wiecej Kochana!!!

Matko co Wy z tymi chorobami!!! Wirusy precz prrrffffrrrr!!!

Ale balagan :P Martus ale efekt super :)

A my w koncu bylismy zalatwic meldunek tymczasowy :) wiec kolejna rzecz mam z glowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #522653 przez slowiczek
witam :)

Agusia u mnie tez byla dzis ogorkowa, moja ulubiona zupa :)

wlasnie wrocilam z zakupow i ze spaceru i zabieram sie za robienie sernika na zimno, nawet nowa tortownice w tym celu sobie kupilam :D - poprzednia mialam jakas dupiasta, zardzewiala :dry: a ta fajna, teflonowa

Pati, raaaany :( koniecznie jedz do szpitala na badania! moja kolezanka tez miala wypadek, niby nic a okazalo sie ze ma jakies uszkodzenie kregoslupa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl