BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 4 miesiąc temu #527215 przez mgielka22
Beti ten z reserved mi sie podoba mocny ma push up w srodku tak zeby cycki nei wyplywaly???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #527216 przez Agusia83
Mgielka, a Emisia od urodzenia miala przedostatni paluszek taki zawijas...smiesznie to wyglada, ale kompletnie sie tym nie przejmuje.

Hmm,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Beti,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #527217 przez mgielka22
Lilka mi zasnela przy butelce z kasza :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #527218 przez Agusia83
Ja tez jestem w szoku, bo Emi ostatnimi czasy zasypia o 21, 21:30, a dzis 19:30 i padla..chyba ja mamusia niezle wymeczyla...ale sie natanczylysmy, naspiewalysmy i nawyglupialysmy noszac na glowie durszlaki :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #527219 przez mgielka22
Agusia :cheer: to masz czym oddychac :lol: a M pewnie przeszczesliwy :lol: no widzisz a ja sie przejmuje :dry: nie chce zeby potem dziecko mialo pretensje czy zeby z butami mialo problem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #527221 przez beti
Mgiełka prv :)

Agusia, ja po ciąży też 75 f-g, prawda jest taka, że dopiero od niedawna udaje mi się kupić taki rozmiar jaki potrzebuję, kiedyś kupowałam po prostu największy jaki dało się kupić i zazwyczaj było to D, no ale też kilogramów było mniej więc D było ok :) C są z czasów jak 48-50kg ważyłam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #527222 przez Mała
U nas też całkiem, całkiem to odsmoczkowywanie idzie. Myślałam, że będzie gorzej, ale ciiii :blush: My całkiem wyrzuciliśmy smoczki i w nocy też nie dostaje. Dzisiaj w nocy spała lepiej niż ze smokiem.
Z Kamilem to ani jedna łza nie poleciała za smoczkiem, a Ola trochę płacze, ale jakoś damy rade.

Gosia ile czasu Jogo marudziła za smokiem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #527225 przez Agusia83
Mnie tez po ciazy rozmiar zostal, a co najgorsze zaczely od nowa rosnac :silly:

Mgielka, z tego, co wiem, to nie narzeka :silly: I je ubostwia :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #527226 przez mgielka22
Mala Lili tez od wczoraj bez smoka tez czasem placze ale da sie jje pic czy dorobi kaszy i daje rade ;) jeszcze z pare dni i calkowicie powinna zpaomniec :) no dzis zasnela mi przy butli gdzie nigdy jej sie to nie udaje :P w ogole kupilam jej spodnie na szelkach na zime w przecenie w tesco za 41 zł polecam fajne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #527228 przez Mała
Jak ja Wam zazdroszczę tych cycków :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #527230 przez beti
Mała :ohmy: uwierz mi że wcale nie ma czego :P zobacz na mnie, wszystkie cudeńka są na mnie za małe a na mój rozmiar to worki tylko produkują :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #527231 przez Agusia83
Mala, to po cichu gatuluje, dzielna masz corcie.
Mgielka, Ty rowniez :laugh:

Ja jednak jej zostawilam jeszcze smoka...wiem, ze moga byc klopoty jak bedziemy ja uczyc spac we wlasnym pokoju na wlasnym lozku...moze za 2 miesiace zaczniemy to robic...

A jesli chodzi o ciuchy, to ja Emi prawie nic nie kupuje..oprocz butow i bodziakow, chociaz pewnie za chwile era body sie skonczy...mam tyle rzeczy, ze nie idzie tego przeliczyc...co chwile cos dostajemy...w piwnicy czekaja kolejne wory jak bedzie starsza :laugh:
Cieszy mnie to, bo to naprawde duza oszczednosc portfela :silly:

Beti, prosze mnie nie obrazac... :angry: ja mam wieksze od Ciebie...a w workach nie chodze :silly: ...zartuje.
Ale ta stronka od Slowiczka...Ewa Michalak, ma swietne cyckonosze i 2 juz mam...zastanawiam sie jeszcze nad karmnikiem, bo tamte to takie smutne sa..na pewno nie po to by pokazac sie mezowi :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #527238 przez mgielka22
Agusia ja tez Lili nic nei kupuje mam zapas ciuchow na najblizsze 4 lata cala szafe ma dla siebie :) a musialam kupic jej spodnei nieprzemakalne bo zwykle co ma to zaraz by cale mkre byly a kurtek to tez ma na 3 lata zimowe i wiosenne :D wiec akurat naprawde duzo zaoszczedzam w tym wzgledzie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #527243 przez mgielka22
Beti prv

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl